Tješilica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahahah moj kolko je lud će na kraju i probat… neki dan sam mu rekla da mi je stisnuo sisu po noći kad se naslonio na mene i da mi je ujutro bradavica bila vlažna i on je išao provjerit jel ima mlijeka…. šta da ti kažem… da ih nema trebalo bi ih izmislit :P

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    meni ne izlazi ništa iz bradavica, ali istina nisam ni stiskala, ni neću.. moj nije zainteresiran za mlijeko veli da to njegov malac mora sve popapati da bude veliki i jak

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …muski nam svi ocito imaju Edipov kompleks, pa se vesele cicama i mlijeku za poludit 
    Moj je isto takav…ono, ne treba meni izdajalica, ON ce bit moja izdajalica i te fore…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni inače ne izlazi ali tu ne noć baš nekak pritiso, a i ja sam samu sebe pa je nešto iscurilo…i baš me iznenadilo da je već krenulo :O  nekak mi se čini to rano

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    …muski nam svi ocito imaju Edipov kompleks, pa se vesele cicama i mlijeku za poludit 
    Moj je isto takav…ono, ne treba meni izdajalica, ON ce bit moja izdajalica i te fore…

    Hahaha pa kao da slusam svog T kako prica ;))) Moj je fino probao stiskati pa ga je malkice pospricalo umrla sam od smjeha hahha

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahahaha moj nije stiskao, on je direkt u usta stavio i sisao,…. :P mogle bi mi s njima vježbat dojenje da znamo šta, kako :P

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    cloudy


    hahahaha moj nije stiskao, on je direkt u usta stavio i sisao,…. :P mogle bi mi s njima vježbat dojenje da znamo šta, kako :P

    Ahaaahahha ;O stravaaa su ti nasi muski ;D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj jos nije pokušavao nista stiskati, ali vidim da mu je interesantno to… Ali mi se čini da nije taj tip, ostavit će on to sve sinu 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i moj je probao kolostrum…veli da je slatko..heheh

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Tea2803


    DarijaZ


    …muski nam svi ocito imaju Edipov kompleks, pa se vesele cicama i mlijeku za poludit 
    Moj je isto takav…ono, ne treba meni izdajalica, ON ce bit moja izdajalica i te fore…
    Hahaha pa kao da slusam svog T kako prica ;))) Moj je fino probao stiskati pa ga je malkice pospricalo umrla sam od smjeha hahha

    Meni jos ne ide toliko da ga posprica…zapravo, ide mi ful malkice i to jedino kad stisnem bradavicu…Al on jedva ceka da rodim i da pocnem dojit…pitam se zasto…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.