Tješilica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Strašno…ja znam da sam skoro umrla kad sam imala hematom i nisam znala hoće li mi beba preživjeti.Želim ti svako dobro,budi hrabra,opusti se,ne forsiraj,veće su šanse za bebu,čim je manji nivo stresa

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Strašno…ja znam da sam skoro umrla kad sam imala hematom i nisam znala hoće li mi beba preživjeti.Želim ti svako dobro,budi hrabra,opusti se,ne forsiraj,veće su šanse za bebu,čim je manji nivo stresa

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    dana22 ne znam kako je to imati spontane ali znam koliko je strpljenje bitno… Zbog nekih zdravstvenih problema nisam smjela ostati trudna godinu dana, bila sam jako razočarana jer nisam tako zamišljala život, i onda kad smo napokon dobili zeleno svjetlo… Iščekivanje, nervoza…
    Na kraju sam ostala trudna nakon samo 2 mjeseca “pokušavanja” i to iz razloga jer nam se u tom periodu događalo nešto drugo lijepo i pozitivno u životu što nam je totalno okupiralo pažnju, opustili smo se i eto… Pola toga je u glavi, a najvažnije je opustiti se. Želim ti puno sreće

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    hvala vam,ma jasno mi je to sve samo eto treba izbaciti iz glave svu tu nervozu.joj,puno je lakše razgovarati s nekim tko ima slične probleme i tko zaista razumije tu nemoć…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.