Tješilica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    budite lavice i izborite se…. zakooon…
    po horoskopu sam lavica…a i moja L ce biti ako se rodi do kraja ovog mjeseca uopce…hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Huh, hvala cure na podršci i od mene. To mi je valjda najveći strah poslije poroda, jer baš jako želim dojiti… I nema odustajanja… Vjerujem za sestre da su one tamo samo kako bi nam pomogle, i zapravo sam se nekako u glavi već počela i oslanjati na njih. Bolnica u kojoj ću roditi je prijatelj djece, pa će se valjda i one potruditi onda..

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hvala na podršci !
    Morala sam se izjadati . Malo sam previše informacija prikupila pa su me uzdrmale. Puno znače riječi potpore i kada vas netko razumije 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    E da…i ja sam na to naletila…najgroznije mi je bilo kad sam čitala o dvostrukom dojenulju i vidila filmić di žena doji dijete od 5 godina i malu bebu…grozno…ja isto imam u planu dojiti al do neke normalne dobit…nego sad da vas pitam…u rodilištu,dal moramo čekati da nam neko pokaže kak to ide il možemo i same ak skužimo kak to ide

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cloudy


    E da…i ja sam na to naletila…najgroznije mi je bilo kad sam čitala o dvostrukom dojenulju i vidila filmić di žena doji dijete od 5 godina i malu bebu…grozno…ja isto imam u planu dojiti al do neke normalne dobit…nego sad da vas pitam…u rodilištu,dal moramo čekati da nam neko pokaže kak to ide il možemo i same ak skužimo kak to ide

    Tandemsko dojenje, kako bi bio sluzbeni naziv toga, mi nikada nece biti jasno. Ajde ako se radi o jako malom prvom djetetu, jer je ovo drugo doslo brzinski nakon njega. Ali dojiti dijete od 3-4 godine i bebu, neka se nitko ne uvrijedi, ja osobno ne razumijem. Bio je jednom prilog o tome u onoj Babybonus emisiji, ja gledam i ne vjerujem, ali ok…

    Ugl. Cloudy ne moras cekati, naravno da mozes sama ako skuzis princip. Meni je prvih par puta trebala pomoc, ali vec prvi dan popodne sam mogla sama bez bada. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    cloudy


    E da…i ja sam na to naletila…najgroznije mi je bilo kad sam čitala o dvostrukom dojenulju i vidila filmić di žena doji dijete od 5 godina i malu bebu…grozno…ja isto imam u planu dojiti al do neke normalne dobit…nego sad da vas pitam…u rodilištu,dal moramo čekati da nam neko pokaže kak to ide il možemo i same ak skužimo kak to ide

    Nisam sigurna dal u samom prvom kontaktu bebu stavljaš izravno na cicu, znam da ju dobiješ, al to još nije ni blizu dojenja, kasnije kad si u sobi sestra ti dolazi i pokazuje ti kako da je staviš da cica. Curke koje su rodile vaginalno će ti bolje objasniti od mene, meni je beba došla nakon 2 dana tako da je odmah išlo dojenje.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Hvala cure…ma pitam zato jer čitam na fejsu o sk rodilištu i vidim da nekima nisu objasnjli dojenje cijeli dan,a kad su cure same krenule.onda su se sestre izderavale na njih…pa rekoh da znam…a što se tiče tog tandemskog dojenja mislim da ga ni ja neću shvatit…pričala sam dragom o tom i veli on da odmh krećemo s tim tandemskim-na jdenoj sisi beba na drugoj on hehehe

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    cloudy


    E da…i ja sam na to naletila…najgroznije mi je bilo kad sam čitala o dvostrukom dojenulju i vidila filmić di žena doji dijete od 5 godina i malu bebu…grozno…ja isto imam u planu dojiti al do neke normalne dobit…nego sad da vas pitam…u rodilištu,dal moramo čekati da nam neko pokaže kak to ide il možemo i same ak skužimo kak to ide


    Ja sam sa prvom bebom sama počela sa dojenjem,kod nas nije ni jedna sestra došla sa  namjerom da nam pokaže kako se to radi…ja sam dosta čitala o dojenju i najvažnije od svega je da nađete najugodniji položaj za dojenje i da beba uhvati što vise ciku a ne samo bradavicu…

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    E da…i ja sam na to naletila…najgroznije mi je bilo kad sam čitala o dvostrukom dojenulju i vidila filmić di žena doji dijete od 5 godina i malu bebu…grozno…ja isto imam u planu dojiti al do neke normalne dobit…nego sad da vas pitam…u rodilištu,dal moramo čekati da nam neko pokaže kak to ide il možemo i same ak skužimo kak to ide

    obično ti odmah sestra pokaže kada ti donese bebu, barem tako u vinogradskoj, znači poslije poroda imaš 2 sata da dođeš sebi, recimo to tako, pa tuširanje i smjeste te u sobu, ovisi kada si rodila ako je npr vrijeme ručka budu te pustili da pojedeš i onda ti donjeli bebu i odmah ju priključili na cicu ako je porod bio normalan, ako je sve ok i nije beba papala nekaj prije, to možeš pitati.. tako sam ja, kada su ga donjeli odmah sam pitala jesu mu kaj davali jesti kad je rekla sestra r ne, tražila sam da mi malo ipak pomogne i dalje smo na konju bili..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    cloudy


    Hvala cure…ma pitam zato jer čitam na fejsu o sk rodilištu i vidim da nekima nisu objasnjli dojenje cijeli dan,a kad su cure same krenule.onda su se sestre izderavale na njih…pa rekoh da znam…a što se tiče tog tandemskog dojenja mislim da ga ni ja neću shvatit…pričala sam dragom o tom i veli on da odmh krećemo s tim tandemskim-na jdenoj sisi beba na drugoj on hehehe

    Haha, i moj D je to isto provalio :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.