Tješilica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Dada


    Ženice moje, ja bi da imam ruke od kilometar pa da vas sve mogu prikupiti na hrpu i zagrliti vas!!! 

    Nemojte dati životu da vas obeshrabri! 
    Tuzi možda nema lijeka, ali ona mora sama od sebe proći, a vama će svima proći ubrzo - još malo dok vam dođe vaša ritalica da vas ona grli i treba! 

    Ja vjerujem da oni kojih više nema, i oni koji ubrzo moraju otići, ipak budu bdjeli nad vama i vašim malim smijalicama. A vi ćete kroz vaše priče i sjećanja na svoje malene usaditi ono najbolje što je ostalo od onih koji ne mogu više biti s vama. 

    MalaMuca, znam kako ti je, ali ja te uvjeravam da to više nije ona osoba koja te je rodila: od te osobe je ostalo malo ili ništa, a sad je tu samo piće. Ne mogu ti reći "nemoj to uzimati k srcu" jer uvijek boli i oni koji to nisu prošli ne shvaćaju koliko strahovito trga dok je netko živ, a zapravo ga nema, prazan je iznutra. I uvijek iznova se vraća da ti naudi emocionalno. 

    Vi ne možete promijeniti ni spriječiti bolest, ni smrt, ni nemar, i mislite da je nad vama golemi oblak koji vas tišti. 
    Ja vas samo podsjećam da je U VAMA sunce i koliko god bilo teško, sunce će izaći i otjerati SVE OBLAKE! 

    jako ljepo si to rekla, a ovo sa rukom od kilometra potpisujem..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    malamuca jako mi je zao  ne mogu ni zamisliti kakav je to osjecaj ali srecom imas dobrog tatu koji te voli i pazi, svoju bebicu i druge ljude koji te vole. i naravno nas klokanice 

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Malamuca koliko god ti bilo tesko znaj da ces biti bolja mama od svoje. Boli te, znam al sva sreca imas tatu koji je tu za tebe i muza i probaj se fokusirat na njih dvoje. Drzi se, mi zene smo jace nego sto mislimo

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MalaMuca drzi se! :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Dada je jako lijepo rekla za sve nas, stvarno motivirajuće i utješno. Držite se cure proći će i ljepše stvari će doći koje će nam izmamiti osmijeh na lice.

    "Vi ne možete promijeniti ni spriječiti bolest, ni smrt, ni nemar, i mislite da je nad vama golemi oblak koji vas tišti. 
    Ja vas samo podsjećam da je U VAMA sunce i koliko god bilo teško, sunce će izaći i otjerati SVE OBLAKE! "

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Mala Muca i Lidija…. cure moje ja ne znam što da vam kažem… znam da vam nije lako, niti jednoj niti drugoj, ali probajte biti pozitivne… 
    Lidija… nekak mislim da će ti tata baš zbog bebe uspjet izdržat sve to još neko vrijeme, a ti probaj upamtiti što više lijepih trenutaka s njim… možda da ga pitaš da pročita neku priču koju snimš s mobom pa kasnije puštaš bebici, da ima neko sjećanje na djeda 
    MalaMuca… kad su roditelji takvi, možda je bolje da nisu s nama… gle, glavu gore.. ti znaš koje je greške tvoja mama radila u životu i sigurna sam da ih ti nećeš ponoviti… samo joj nemoj dati da te bedira, jer kao što je netko rekao, to je sada druga osoba od one koja ja tebe rodila
    I kap što je dada rekla, sve to potpisujem i šaljem vam puno pusa i zagrljaja :D

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hvala vam kad ste toliko divne i pune riječi podrške <3 puno mi pomognete dok mi je teško.
    ljubim vas sve

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    imala sam 2 spontana i nekoliko mjeseci radimo na bebi ali ništa se ne događa..ne znam kak druge se žene nose s time ali ja mislim da ću poludjet,stalno se svađam sa svima oko mene i samo mislim na to kada ću ostat trudna…

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    dana22


    imala sam 2 spontana i nekoliko mjeseci radimo na bebi ali ništa se ne događa..ne znam kak druge se žene nose s time ali ja mislim da ću poludjet,stalno se svađam sa svima oko mene i samo mislim na to kada ću ostat trudna…

    Dana bas mi je zao .. Nemogu si zamislit koliko ti je tesko,,svi kazu ma samo se trebas opustit ,, ne ja ti to necu reci jer sigurno si to cula milijun puta,,ja ti drzim ogromne fige da vam brzo uspije ,, sigurna sam da ce vam sreca uskoro pokucati 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Strašno…ja znam da sam skoro umrla kad sam imala hematom i nisam znala hoće li mi beba preživjeti.Želim ti svako dobro,budi hrabra,opusti se,ne forsiraj,veće su šanse za bebu,čim je manji nivo stresa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.