Tješilica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Boba


    Da baš smo izgleda sve nadrkanos ovih dana dajte zamislite da se udružimo i osnujemo stranku-pa mi bi i vladu srušile 

    Ta ti je vrhunski dobra 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    al nakon rušenja vlade bi se rasplakale…

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Meni treba utjeha
    Kad sam bila trudna 2mj saznala sam da mi tata ima leukemiju i da mu zivot skracen na 6-9mj.
    Sok, nevjerica, tuga pratili su me dobrih 2 mj. Dok ga nisam prebacila u drugu bolnicu gdje su mi sa svojim predivnim pristupom dali malo nade da ce docekat rodjenje svog unuka.
    Bacili smo se na alternativu, nalazi bivali sve bolji i bolji da bi u sub dobio visoku temp, rame i cijela ruka otekla i zavrsio u bolnici. Uz 3 antibiotika temp ne pada, on mi je sve losije, nema volje, umoran je i samo bi spavao…. A u mojoj glavi samo jedna misao….Samo da ne dobije sepsu jer je onda definitivno kraj
    A ja trebam roditi za mjesec dana. Nitko mi ne moze garantirat da ce ga dozivit. A ja sve tuznija i depresivnija i nemam se kome izjadat jer nitko ne zna kako mi je ustvari tesko.
    Oprostite cure ako nije to tema za tu al morala sam se izjadati.

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    evo za ogtt…ja sam isla jednom , sa blizancima i to smatram ok jer je to samo po sebi malo rizicnija trudnoca. Ok sam to odradila :) Sa drugim sinekom me nisu slali.
    Sad u trecoj trudnoci privat ginicka mi je napisala uputnicu al svi nalazi su ok i nmam nikakvih tegoba tako da sam odlucila da necu ici. Jednostavno mi se ne da vise. U 36 sam tj i cekam da rodim :)
    Ginicka je ok, brizna i pazljiva al malo je previse opsjednuta sa tim pretragama.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    lidijak77


    Meni treba utjeha
    Kad sam bila trudna 2mj saznala sam da mi tata ima leukemiju i da mu zivot skracen na 6-9mj.
    Sok, nevjerica, tuga pratili su me dobrih 2 mj. Dok ga nisam prebacila u drugu bolnicu gdje su mi sa svojim predivnim pristupom dali malo nade da ce docekat rodjenje svog unuka.
    Bacili smo se na alternativu, nalazi bivali sve bolji i bolji da bi u sub dobio visoku temp, rame i cijela ruka otekla i zavrsio u bolnici. Uz 3 antibiotika temp ne pada, on mi je sve losije, nema volje, umoran je i samo bi spavao…. A u mojoj glavi samo jedna misao….Samo da ne dobije sepsu jer je onda definitivno kraj
    A ja trebam roditi za mjesec dana. Nitko mi ne moze garantirat da ce ga dozivit. A ja sve tuznija i depresivnija i nemam se kome izjadat jer nitko ne zna kako mi je ustvari tesko.
    Oprostite cure ako nije to tema za tu al morala sam se izjadati.

    Draga, svaka je tema, tema za ovdje ako te tisti i moras to izbaciti iz sebe. Ne mogu zamisliti koliko ti je tesko, ali pokusaj biti jaka i pozitivna, samo tako mozes i tati prenijeti malo pozitivne energije. 
    Ja vjerujem da je tata borac i da ce izdrzati i docekati rodjenje tvoje bebice! I vjerujem da mu to sigurno daje snagu za dalje, iako ti mozda to ne govori. Drzi se draga! :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Joj, baš mi je jako žao lidija zbog situacije koja te snašla. Život ti stvarno nekad odvali takvu šamarčinu, da se zamisliš…
    Skupi svu snagu koju imaš u sebi i budi maksimalno podrška svome ocu, vjerujem da bi i njemu puno značilo da dočeka rođenje svoga unuka… Neka te ta misao vodi, i bit će ti možda malo lakše… 
    I nema kod nas zabranjene teme, pa uvijek se možeš jadati.. Drži se!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Ne zna on da ja patim doma i placem. Pred njim sam stijena. Samo mi je nedavno rekao da ne zeli zivjeti s maskom u sobi bez ljudi. Radje ce umrijet, a ja sam sebicna i zelim ga sto duze tu.
    Pokusavam biti pozitivna maximalno, med sestra sam po struci pa neke stvari znam i zato je meni najgore. Mama i seka ne znaju, ja ne govorim pa tako eto meni pada najveci teret. Al tesko mi je kad vidim da su mi se neki osjecaji vratili kojih nije bilo par mj i kad sam “norm” zivjela.
    Zato mi je ova trudnoca koma, prvih 6mj sam stalno bila bolesna, brinula o tati, meni muka i nikako na zelenu granu. I taman se sad malo sredilo i reko mogu u miru roditi kad ovo
    Hvala na podrsci Proud Momy

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    lidijak77


    Meni treba utjeha
    Kad sam bila trudna 2mj saznala sam da mi tata ima leukemiju i da mu zivot skracen na 6-9mj.
    Sok, nevjerica, tuga pratili su me dobrih 2 mj. Dok ga nisam prebacila u drugu bolnicu gdje su mi sa svojim predivnim pristupom dali malo nade da ce docekat rodjenje svog unuka.
    Bacili smo se na alternativu, nalazi bivali sve bolji i bolji da bi u sub dobio visoku temp, rame i cijela ruka otekla i zavrsio u bolnici. Uz 3 antibiotika temp ne pada, on mi je sve losije, nema volje, umoran je i samo bi spavao…. A u mojoj glavi samo jedna misao….Samo da ne dobije sepsu jer je onda definitivno kraj
    A ja trebam roditi za mjesec dana. Nitko mi ne moze garantirat da ce ga dozivit. A ja sve tuznija i depresivnija i nemam se kome izjadat jer nitko ne zna kako mi je ustvari tesko.
    Oprostite cure ako nije to tema za tu al morala sam se izjadati.

    Draga Lidija, nažalost i ja trenutno prolazim vrlo sličnu situaciju samo što nisam trudna… moj malac je već prava beba i traži puno i treba puno i ja se svaki dan borim sama sa sobom između suza i smijeha i brige i boli i veselja - a najteže mi je kad skužim da se nekako razljutim - ma nije to ljutnja, ne znam kako bih to opisala - na bebača koji baš zaplače ili nešto kad sam ja u komi… ko da je on nešto kriv, a zapravo nam je trenutno jedino što nam daje neku utjehu i veselje… Ne znam što bih ti rekla, mislim da znam kako ti je teško….i ja sam prolazim raznorazne faze i sebičnosti i svega drugoga.

    Da, lakše je kad se malo izjadaš nekome… Drži se! Zbog sebe i njega i tog malenog bića pokušaj skupiti snagu za još malo pozitive i ako trebaš utjehu, cure s klokanice su stvarno uvijek tu za sve.

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lidijak  bas mi je zao mora da ti je uzasno tesko pogotovo kad nemozes nikako pomoc a htijela bi…Duboko se nadam da ce tata docekati svog unuka .. Drzim fige,,

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    draga lidija, moj tata ima limfom, takoder dijagnosticiran na pocetku moje trudnoce.. trudim se zbog njega i zbog tog malog bica u sebi biti pozitivna, razmisljati pozitivno i vjerovati da ce jos puno biti sa svojom unucicom. neka ti to da snagu, takve lijepe misli neka te drze, tata je sad tu i to vrijeme provedi sto ljepse s njim, iskoristi svaki trenutak koji si pored njega da bude za pamcenje, nesto po cemu ces ga pamtiti jednom kada ne bude. a ta tvoja snaga ce i njemu puno pomoci, vidjet ces. jer ovako dok ti glumis a onda places, vjeruj mi da se to osjeti. ja sam uspjela to postici da sam zaista sretna i da ne mislim crno koliko god me crne misli napadale, probaj i ti ako ikako mozes. mi smo tu za tebe u bilo kojem trenutku, nisi sama!!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.