Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Delilah

    Evo da javim, cyclotest osjetljivosti 10, nakon 10 minuta pokazao drugu liniji, al opet jako jako svijetlu, makar je bila jaca nego dan ranije na gravignostu…sutra bi vjestica trebala ne doc pa cekaam da vidim jel ta druga istina 😀

    Ovo je druga crta, čestitam😀, svijetla je zato što je rano ali ipak je tu😀😀

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ena31

    Delilah

    Evo da javim, cyclotest osjetljivosti 10, nakon 10 minuta pokazao drugu liniji, al opet jako jako svijetlu, makar je bila jaca nego dan ranije na gravignostu…sutra bi vjestica trebala ne doc pa cekaam da vidim jel ta druga istina 😀
    Ovo je druga crta, čestitam😀, svijetla je zato što je rano ali ipak je tu😀😀

    Hvalaa 😀😀😀 napokon da sam i ja dozivjela drugu crtu 😀 plakala sam od srece, sutra zovem ginekologa da mi da uputnicu za vadjenje bete da se s te strane sve potvrdi dal je pravilno...javim vam rezultate 😀 i zelim vam svima ++++++++...

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Delilah

    Ena31

    Delilah

    Evo da javim, cyclotest osjetljivosti 10, nakon 10 minuta pokazao drugu liniji, al opet jako jako svijetlu, makar je bila jaca nego dan ranije na gravignostu…sutra bi vjestica trebala ne doc pa cekaam da vidim jel ta druga istina 😀
    Ovo je druga crta, čestitam😀, svijetla je zato što je rano ali ipak je tu😀😀
    Hvalaa 😀😀😀 napokon da sam i ja dozivjela drugu crtu 😀 plakala sam od srece, sutra zovem ginekologa da mi da uputnicu za vadjenje bete da se s te strane sve potvrdi dal je pravilno…javim vam rezultate 😀 i zelim vam svima ++++++++…

    Delilah čekamo te u grupi Jesenske bebe i mame 2018

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Evo da potvrdim test...14 dan PO beta radjena 45,5

  • Adnaah

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima 
    Ovako . Zadnju menstruaciju sam imala 26.01 - 31.02.2018 . Odnos sam imala s deckom 04.02. . Sa zastitom naravno . Medjutim danas je 27.02 ja jos uvijek nisam dobila , veliki sam panicar po tom pitanju . I usput nikad ne pratim kad trebam dobiti . Uradila sam dva testa oba negativna . Jel neko imo nesto slicno .Pozdrav

  • Adnaah

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima 
    Ovako . Zadnju menstruaciju sam imala 26.01 - 31.01.2018 . Odnos sam imala s deckom 04.02. . Sa zastitom naravno . Medjutim danas je 27.02 ja jos uvijek nisam dobila , veliki sam panicar po tom pitanju . Uradila sam dva testa oba negativna . Jel neko imo nesto slicno .P.S - imala sam neki stres 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Arnela Hodžić

    Cao svima
    Ovako . Zadnju menstruaciju sam imala 26.01 - 31.01.2018 . Odnos sam imala s deckom 04.02. . Sa zastitom naravno . Medjutim danas je 27.02 ja jos uvijek nisam dobila , veliki sam panicar po tom pitanju . Uradila sam dva testa oba negativna . Jel neko imo nesto slicno .P.S - imala sam neki stres

    Ne razumijem u čemu je problem i šta bi htjela znati??..kasni ti par dana(ništa zabrinjavajuće), nisi imala spolni odnos bez zaštite,..testovi rađeni negativni(što ima logike) i još si imala stres...sama si odgovorila na pitanje..strpi se malo i doći će mjesečnica. Ako si baš nemirna ili se bojiš naruči se ginekologu na pregled pa da se umiriš iako ja tu ne vidim mjesto za paniku...uglavnom, sretno

  • Bibi169

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobro večer, imam pitanje jedno pa bi mi dobro došao svaki savjet unazad 3 tjedna pokazujem neke od simptoma za trudnoću kada sam ju trebala dobiti trajala je dan i pol sto je jako čudno jer su mi uvijek bile obilne i traju 5 dana i kada sam bila pod stresom i sve.. nakon 6 dana napravila sam test i bio je negativan i ponovila sam ga nakon 3 dana i opet je negativan.. otišla sam svojoj doktorici i objasnila joj svei njoj je to bilo čudno a prije 4 tjedna sam imala nezaštićen spolni odnos sa zaručnikom.. doktorica također sumnja na trudnoću.. jeli se netko susreo s tim? jeli možda još rano

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bibi169

    Dobro večer, imam pitanje jedno pa bi mi dobro došao svaki savjet unazad 3 tjedna pokazujem neke od simptoma za trudnoću kada sam ju trebala dobiti trajala je dan i pol sto je jako čudno jer su mi uvijek bile obilne i traju 5 dana i kada sam bila pod stresom i sve.. nakon 6 dana napravila sam test i bio je negativan i ponovila sam ga nakon 3 dana i opet je negativan.. otišla sam svojoj doktorici i objasnila joj svei njoj je to bilo čudno a prije 4 tjedna sam imala nezaštićen spolni odnos sa zaručnikom.. doktorica također sumnja na trudnoću.. jeli se netko susreo s tim? jeli možda još rano

    A upale, vaginalete i stres, te ostalo navedeno 26og veljače? Najsigurnije otići ginekologu...

  • Bibi169

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    koristila sam vaginalete i nakon njih sam dobila redovno i kao svaka mi je bila..jer bilasam 15.1. kod ginekologa i sve je bilo uredu..a sto se tiče stresa kroz zadnjih 3 4 godine sam prosla jako puno tugo i bila stalno pod stresom i od njega dobila gastritis i uvijek i je bila ista 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.