Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ali mi je u prvih 10 min. Bila i kotrolna crta uredu i ona sta pokazuje da je negativan..i onda dodem doma i vidim drugu crtu plusa i padnem skoro u nesvjest 😂 sutra cu ponovno i nadam se cijelom plusu..

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Mozda je prerana trudnoća da test jos ocita,vadi krv..ako trudnoća je test ju odmah pokaze,slabija,tamnija crta nebitno ali je

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    I nakon 8 sati? Jaooo kako sam uzbuđena,nemogu se docekati da zaspim pa da se probudim i napravim novi..zovem sutra dokotoricu odma da vidimo  hvalaa curke

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Evo jutros napravila test i -..:( 
    Bas sam se razocarala..skroz mi je onaj test pomutio sve..
    Probat cu kroz par dana opet mozda bude sta..

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Dok menga ne zakasni sve prije je lutrija,ne rade se prije nego sta ne dode

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    A tako se i tjesim.. 

  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Koji jos jeftiniji testovi postoje a da nisu First sign iz dm-a? Ima sta u Mulleru za kupiti? Vidim da se cesto spominje Gravignost...gdje njega kupujete i koliko kosta?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

     iz Mullera, nekih 30ak kn

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Nova sam ovdje al vas duze pratim, moja situacija je pcos od kad znam za sebe i problemi sa stitnjacom. Muz i ja vec godinu i pol radimo na bebi. E sad, sve pretrage ucinjene i imam samo ljene jajnike, ovaj ciklus ovulacija stimulirana klomifenom, jedna ljepa jajna stanica, ovulacija je bila 5.2., 2 dana kasnije se vidlo zuto tijelo, uhvatili smo lh pik s odnosima i sad cekam 19.2. Da vjestica ne dodje. Radila sam 12 dan PO test gravignost mini (al ne s prvim jutarnjim urinom) i dobila jedan debeli minus. Mozda je jos prerano. Pijem duphastone ako je slucajno doslo do trudnoce, apetit ogroman, i povremeno osjecam jajnike. Ali kao i sve ovdje izludit cu cekajuci taj dugo zeljeni plus nakon godine i pol pokusavanja. Htjela sam podijelit s ovom podupirajucom grupom svoje iskustvo. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Delilah

    Pozdrav,
    Nova sam ovdje al vas duze pratim, moja situacija je pcos od kad znam za sebe i problemi sa stitnjacom. Muz i ja vec godinu i pol radimo na bebi. E sad, sve pretrage ucinjene i imam samo ljene jajnike, ovaj ciklus ovulacija stimulirana klomifenom, jedna ljepa jajna stanica, ovulacija je bila 5.2., 2 dana kasnije se vidlo zuto tijelo, uhvatili smo lh pik s odnosima i sad cekam 19.2. Da vjestica ne dodje. Radila sam 12 dan PO test gravignost mini (al ne s prvim jutarnjim urinom) i dobila jedan debeli minus. Mozda je jos prerano. Pijem duphastone ako je slucajno doslo do trudnoce, apetit ogroman, i povremeno osjecam jajnike. Ali kao i sve ovdje izludit cu cekajuci taj dugo zeljeni plus nakon godine i pol pokusavanja. Htjela sam podijelit s ovom podupirajucom grupom svoje iskustvo.

    Pozdrav. Moguće da je bilo rano, ima testova koji očitavaju do 5 dana prije očekivane vještice al ako je beta preniska neće ju još očitati. Sad samo strpljenja, a ja ti od srca želim da čim prije ugledaš svoj ➕. Sretno 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.