Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Da ovo je ne ispravan test, ponovi s drugim. Sretno 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2637

    Prijavi adminu

    Hvala :) . Ne znam sto sam krivo napravila s ovim, ali imam u paketu jos jedan pa cu njega iskoristiti sutra ujutro, ako do tada ne dode, svaki cas trcim i provjeram :/

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2637

    Prijavi adminu

    Ovo je negativno, je tako? 🤔

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Slee

    Ovo je negativno, je tako? 🤔

    Da

    14.06.2014. L ♥

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ovdje.. Treba mi tuđe oko i mišljenje. Zadnja m je bila 14.12.,odnos 25.12. Ciklus varira,ali prosjek trajanja je 29 dana. M treba doći za 5 dana. Jutros sam napravila test...i puf. Sto vidite?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, molim vas mišljenje 🙈 Jel ovo negativno? Riječ je o first sign duo testu . 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Negativno.@PlavaBorovnica Ja vidim pozitivan test  čestitam! Sada ti je sigurno vec ful debela crta.

    Be the change you wish to see in the world..


  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Pozdrav, molim vas mišljenje 🙈 Jel ovo negativno? Riječ je o first sign duo testu .

    Po tom bi trebalo biti pozitivan...jesi radila još koji test sad ovih dana?

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Omerta

    Negativno.@PlavaBorovnica Ja vidim pozitivan testčestitam! Sada ti je sigurno vec ful debela crta.

    Hvala Omerta! test sam ponovila dva dana poslije, bio je malo izraženiji, odonda nisam. M sada već "kasni" m 5 dan, možda danas opet uradim test čisto za svoj gušt da vidim tu drugu tamnu crtu ko s reklame :))@Deleted User
    Ni s naočalama ne vidim drugu crtu.. Jesi u međuvremenu ponovila test?

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Sretno!Meni je u prvoj trudnoci na dan izostanka i dan poslije, Gravignost pokazao lijepe debele crte.Od tad je proslo 3 godine, imamo divnu curicu, a ja jos uvijek cuvam ta dva testa. Trenutno (ne) cekam m. (21.01.) pa sam kupila neki test Onestep Pregny? Nikad cula za njega, nadam se da je pouzdan. Isto jeftin, 20kn.

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.