Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ne znam kako se editira... Mislila sam napisati da je od tada proslo skoro 4 godine, a imamo 3-godisnju curicu i cini nam se ok tajming za drugo. Ako je sve uredu i dobro se poklopilo, ocekujem izostanak m i plusic. Vec osjetim neka bockanja dolje povremeno, ali necu si previse umisljati da se ne razocaram.

    Be the change you wish to see in the world..


  • BubiBubi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Pozdrav, molim vas mišljenje 🙈 Jel ovo negativno? Riječ je o first sign duo testu .

    Cure, ovo je bio moj post ...Test je ponovljen i negativan je . Danas je bio 37. dan ciklusa i nema još ni traga M . Inače su mi ciklusi malo nepravilni i produženi ,  zadnjih 6 mj variraju od 28 do 32 dana ...Ne znam što mi se poremetilo ovaj mj 🙈🙈

    💜💚💙

  • BubiBubi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala @Omerta i @PlavaBorovnica 
    @tinanema00 , ono je očito bio rub testa ...

    💜💚💙

  • Ivanaivezic39

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok. Zadnju mengu sam imala 10.12.2017. Ima 5 dana napravila sam test. Pokazao je dvije crte. Jedna je jako crvena a druga je svijetlija ko roza. Zanima me jesam li trudna ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ivanaivezic39

    Bok. Zadnju mengu sam imala 10.12.2017. Ima 5 dana napravila sam test. Pokazao je dvije crte. Jedna je jako crvena a druga je svijetlija ko roza. Zanima me jesam li trudna ?

    I svijetla crta ke crta!
    Ponovi test,  za svoju dusu,  sad ce biti tamnija.
    Cestitam!

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Evo i mene i iskustva sa testovima. Inače sindrom policističnih jajnika dijagnosticiran u 14.g života. Iskustva koja sam prolazila kao tinejdžerica sa ginekolozima su više nego očajna tako da sam digla ruke od svega i rekla "Što bude, bit će!" Policistični jajnici kao takvi, imaju za rezultat neredovite cikluse. Zadnji ciklus je trajao 26 dana! Najkraći ciklus ikada u svih 16g koliko se crvena vještica i ja družimo! U zadnjih godinu dana najduži ciklus mi je bio 41 dan. Ako je gledati po prosjeku duljinu moga ciklusa, onda je to, prema aritmetičkoj sredini 35 dana (aplikacija na mobitelu sve lijepo izračunala). 2 tjedna već cicice napuhnute kao da ću dobiti i to od 12.1. a nikako dobiti, već sam mislila da opet vještica dolazi donijeti iznenađenje sa kratkoćom ciklusa ali ništa. Imam maniju za juhom iz vrećice (koje izbjegavam inače u širokom luku), ali opet to može biti pad elektrolita pa tijelo traži svoje. Ma skroz sam si čudna, pogledam kalendar da vidim koji je dan ciklusa - 32.dan. Napravim test - blijeda crtica na Betty pragnancy testu, trk u DM uzmem onaj njihov jeftini gdje su 2 kom, ponovim, nema crtice. Napravim drugi iduće jutro sa prvom mokraćom (33.dan) opet blijeda crtica na istom tom iz DM-a koji je bio negativan. Sad čekam ponedjeljak, ako se ponovi blijeda crtica, idem kod Dr. Držite fige i javite mi svoja iskustva jer sam na iglama. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Rezime mojih testova12 dan od ovulacije - Betty pregnancy test - jako slabašna linija, trk po First sign duo u DM testirano istu večer, nema naznaka drugoj liniji - test negativan
    13. dan od ovulacije -First sign duo - prvo jutarnje testiranje - blaga linija - opet
    15. dan od ovulacije - First sign duo - prvo jutarnje - linija je bila malo izraženija ali ni blizu da su jednake
    16. dan od ovulacije - Clearblue - Vidljiv plus u roku od minute - isti dan testiran beta hcg i bio je 350- trudnoća potvrđenaDa sam znala da je tako lako obaviti beta HCG, ne bih toliko piškila po štapićima i živcirala se je li slučajna druga linija, pa jel možda evaporacijska, pa na stotinu čuda kako interpretirati linije.Nisam nigdje mogla naći informaciju na netu, pa evo sada što napraviti ako sumnjate na trudnoću: 1) Odite kod sestre od svog ginekologa. Recite da sumnjate da ste trudni, dobit ćete uputnicu
    2) Ujutro idete vaditi krv, čak ni participaciju ne plaćate jer sve vezano za trudnoću je oslobođeno participacije. Ne morate biti natašte
    3) Rezultati su gotovi isti dan i nema mučenja sa interpretacijom linijaJa sam išla vaditi krv dva puta da se prati beta, lijepo se udvostručila i sad čekamo prvi ultrazvuk!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Rezime mojih testova12 dan od ovulacije - Betty pregnancy test - jako slabašna linija, trk po First sign duo u DM testirano istu večer, nema naznaka drugoj liniji - test negativan
    13. dan od ovulacije -First sign duo - prvo jutarnje testiranje - blaga linija - opet
    15. dan od ovulacije - First sign duo - prvo jutarnje - linija je bila malo izraženija ali ni blizu da su jednake
    16. dan od ovulacije - Clearblue - Vidljiv plus u roku od minute - isti dan testiran beta hcg i bio je 350- trudnoća potvrđenaDa sam znala da je tako lako obaviti beta HCG, ne bih toliko piškila po štapićima i živcirala se je li slučajna druga linija, pa jel možda evaporacijska, pa na stotinu čuda kako interpretirati linije.Nisam nigdje mogla naći informaciju na netu, pa evo sada što napraviti ako sumnjate na trudnoću:1) Odite kod sestre od svog ginekologa. Recite da sumnjate da ste trudni, dobit ćete uputnicu
    2) Ujutro idete vaditi krv, čak ni participaciju ne plaćate jer sve vezano za trudnoću je oslobođeno participacije. Ne morate biti natašte
    3) Rezultati su gotovi isti dan i nema mučenja sa interpretacijom linijaJa sam išla vaditi krv dva puta da se prati beta, lijepo se udvostručila i sad čekamo prvi ultrazvuk!

    Cestitam!

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ej cure bok,nova sam ovdje pa imam jedno pitanje..danas mi 8 dpo i napravim ujutro trat. Clearblue i negativan..dodem sa posla i bezveze idem pogledati kad ono vidim plus ali do pola..znam da se te treba gledati nakon toliko i da ne vrijedi ali tako sam se ponadala..sta vi mislite? Ima li tko slicna iskustva?? Sutra ponavljam test 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Matea1

    Ej cure bok,nova sam ovdje pa imam jedno pitanje..danas mi 8 dpo i napravim ujutro trat. Clearblue i negativan..dodem sa posla i bezveze idem pogledati kad ono vidim plus ali do pola..znam da se te treba gledati nakon toliko i da ne vrijedi ali tako sam se ponadala..sta vi mislite? Ima li tko slicna iskustva?? Sutra ponavljam test

    Plus do pola može značiti i da nisi ispravno napravila test...radije ponovi🤞🤞🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.