Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    kokolina

    Pozdrav.
    Imam redovite cikluse,tocno 28 danas. Kasni mi vec cetiri dana. Danas sam napravila test.U vecem prozorcicu crta nije toliko izrazena,ali u malom je.Zvala sam normalno mamu,kaze da pricekam jos tri dana pa da napravim test ponovno.Nemam nikakvih znakova da bi mi mogla doci.Osjecam lagane grceve,ali ne one kao kad trebam dobiti. Savjet?
    Normalno za tri dana mislim opet napraviti test,problem je sto tu u Njemackoj jos uvijek nemam doktora,a za dva tjedna dolazim u Hr. Buduci da mi kasni,mislim otici vaditi krv pa sta bude bude. Nervozna sam koma
    Pozdrav. Neznam koji i kakav si test koristila, ali ako su se u roku navedenom u uputstvima pojavile 2 crte(prvo jedna pa ubrzo i druga) onda si trudna. Jel možeš slikati test?

    I dal je to test gdje se u slučaju trudnoće pojavi druga crtica ili treba u drugom prozorčiću biti +

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

      zanima me sta vi mislite...je li ovo pozitivan test ili umisljam drugu crticu? ponovit cu ga svakako sutra, prekosutra...hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Deleted user

    zanima me sta vi mislite…je li ovo pozitivan test ili umisljam drugu crticu? ponovit cu ga svakako sutra, prekosutra…hvala

    Ja ne vidim drugu crtu,  mozda je slika losa,  al fakat ne vidim.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Daca90

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mamice,nova sam na forumu 😊 e ovako,menstruacija mi kasni 2nedelje,nikakve simptome trudnoće nemam,test sam radila pre 3dana i negativan je.Planiram da se zakazem kod ginekologa,da napomenem još nešto,sredinom prošlog meseca sam imala veliku prehladu i bila sam pod lekovima i antibioticima,i tad mi se pojavio braon iscjedak,uz to sam bila dosta pod stresom...

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Daca90

    Drage mamice,nova sam na forumu 😊 e ovako,menstruacija mi kasni 2nedelje,nikakve simptome trudnoće nemam,test sam radila pre 3dana i negativan je.Planiram da se zakazem kod ginekologa,da napomenem još nešto,sredinom prošlog meseca sam imala veliku prehladu i bila sam pod lekovima i antibioticima,i tad mi se pojavio braon iscjedak,uz to sam bila dosta pod stresom…

    A tvoje pitanje je?

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Daca90

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja se izvinjavam vidim da nema drugog dela mog posta a cekam odgovor 😘 😮😁 pitanje je bilo,da li stvarno stres ,prehlada,lekovi mogu da odgode menstruaciju toliko?test je radjen 10dana kasnjenja menstruacije.Nalazim se u Nemackoj pa se malo duze ceka termin kod lekara...

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Daca90

    Ja se izvinjavam vidim da nema drugog dela mog posta a cekam odgovor 😘 😮😁 pitanje je bilo,da li stvarno stres ,prehlada,lekovi mogu da odgode menstruaciju toliko?test je radjen 10dana kasnjenja menstruacije.Nalazim se u Nemackoj pa se malo duze ceka termin kod lekara…

    Puno faktora moze utjecati nakasnjenje menstruacije,  izmedju ostalog i sve sto navodis,  a mozda je i nesto drugo. Ginekolog ce tu jedini moci dati tocan razlog.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Drage cure, ako je ciklus 24 dana, mislite da je prerano za test na trudnoću na dan očekivane?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nije prerano ako ti je od ovulacije proslo 14 dana. Ako je manje od 14 onda treba jos vremena da naraste beta dovoljno za kucni test. 

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nije prerano ako ti je od ovulacije proslo 14 dana. Ako je manje od 14 onda treba jos vremena da naraste beta dovoljno za kucni test.

    Ok, hvala, taman ispada tako na dan očekivane. Idu mi na živce ovi kratki ciklusi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.