Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Bibi169

    koristila sam vaginalete i nakon njih sam dobila redovno i kao svaka mi je bila..jer bilasam 15.1. kod ginekologa i sve je bilo uredu..a sto se tiče stresa kroz zadnjih 3 4 godine sam prosla jako puno tugo i bila stalno pod stresom i od njega dobila gastritis i uvijek i je bila ista


    Bila si kod doktorice i ona sumnja na trudnocu. E pa u pravim si rukama osobe koja to moze potvrditi trudnocu ili negirati istu. 
    Mislim da ona zna sta treba raditi s obzirom da joj je poznata tvoja kompletna ginekoloska anamneza. 
    Forumska iskustva ti nece pomoci, kakva je moja menga bila ili necija tudja, sa stresom ili bez. 
    Tijelo nije robot i nismo programirani da svaki mjesec sve bude u detalje isto, hormoni su cudo. 
    Ako si zelis trudnocu-sretno, ako ne zelis, isto tako sretno, ali drzi se svoje doktorice. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Zanima me dali je ovaj test pozitivan ili negativan?!
    Zanima me dali je ovaj test pozitivan ili negativan?!

     Dali je pozitivan ili negativan test?!

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tulipan19

    Dali je pozitivan ili negativan test?!

    Hm..blijeda je crtica al ja bi rekla pozitivan...preporučam ponoviti ga s prvim jutarnjim urinom kroz koji dan. Koliko je izostala m?

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Pozitivan!

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage forumašice, evo i mene u klubu trudnica... Danas sam radila test na trudnoću, test je pozitivan... To mi je druga trudnoća i sreći nema kraja! Nakon nekoliko mjeseci pokušavanja, napokon +! 
    Ono što me najviše brine jest da sam prije 2 tjedna odbolovala gripu i prije 10 dana morala na rendgen pluća... Naravno, nisam ni znala da sam trudna, ni očekivala... Sutra ću se naručiti kod ginekologa, naravno... No jako sam zabrinuta hoće li sve biti u redu... Ima li tko sličnog iskustva? Hvala vam... 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    daneeree

    Drage forumašice, evo i mene u klubu trudnica… Danas sam radila test na trudnoću, test je pozitivan… To mi je druga trudnoća i sreći nema kraja! Nakon nekoliko mjeseci pokušavanja, napokon +!
    Ono što me najviše brine jest da sam prije 2 tjedna odbolovala gripu i prije 10 dana morala na rendgen pluća… Naravno, nisam ni znala da sam trudna, ni očekivala… Sutra ću se naručiti kod ginekologa, naravno… No jako sam zabrinuta hoće li sve biti u redu… Ima li tko sličnog iskustva? Hvala vam…

    Čestitam😁😁..ovakav divan veeliki ➕ još nije bio na Klokanici 😀...nemoj se brinuti oko rengena, ja kad sam zatrudnila i došla na prvi pregled doktorica mi je rekla da slobodno idem na rengen zubi, pluća i tak dalje, al eto da ne brineš radije pitaj svoju doktoricu, iz iskustva znam da im se mišljenja ne slažu uvjek. Sretno😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ena31

    daneeree

    Drage forumašice, evo i mene u klubu trudnica… Danas sam radila test na trudnoću, test je pozitivan… To mi je druga trudnoća i sreći nema kraja! Nakon nekoliko mjeseci pokušavanja, napokon +!
    Ono što me najviše brine jest da sam prije 2 tjedna odbolovala gripu i prije 10 dana morala na rendgen pluća… Naravno, nisam ni znala da sam trudna, ni očekivala… Sutra ću se naručiti kod ginekologa, naravno… No jako sam zabrinuta hoće li sve biti u redu… Ima li tko sličnog iskustva? Hvala vam…
    Čestitam😁😁..ovakav divan veeliki ➕ još nije bio na Klokanici 😀…nemoj se brinuti oko rengena, ja kad sam zatrudnila i došla na prvi pregled doktorica mi je rekla da slobodno idem na rengen zubi, pluća i tak dalje, al eto da ne brineš radije pitaj svoju doktoricu, iz iskustva znam da im se mišljenja ne slažu uvjek. Sretno😀


    Hvala puno na prelijepim i pozitivnim riječima! :-)
    Nadam da bude sve u redu... Našu trogodišnju djevojčicu smo čekali jako dugo, ona je naše čudo... Tako da se sad nadam da neće ništa poći po zlu, jako sam zabrinuta... 

  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Imam redovite cikluse,tocno 28 danas. Kasni mi vec cetiri dana. Danas sam napravila test.U vecem prozorcicu crta nije toliko izrazena,ali u malom je.Zvala sam normalno mamu,kaze da pricekam jos tri dana pa da napravim test ponovno.Nemam nikakvih znakova da bi mi mogla doci.Osjecam lagane grceve,ali  ne one kao kad trebam dobiti. Savjet?
    Normalno za tri dana mislim opet napraviti test,problem je sto tu u Njemackoj jos uvijek nemam doktora,a za dva tjedna dolazim u Hr. Buduci da mi kasni,mislim otici vaditi krv pa sta bude bude. Nervozna sam koma 

  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati,grudi su mi uzasno bolne i doslovno dva broja vece nego inace i pojavile su se zile. Donji dio trbuha kada trebam dobiti je obicno napuhnut,sada full ravno.Bas nikakav znak da ce doci. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    kokolina

    Pozdrav.
    Imam redovite cikluse,tocno 28 danas. Kasni mi vec cetiri dana. Danas sam napravila test.U vecem prozorcicu crta nije toliko izrazena,ali u malom je.Zvala sam normalno mamu,kaze da pricekam jos tri dana pa da napravim test ponovno.Nemam nikakvih znakova da bi mi mogla doci.Osjecam lagane grceve,ali ne one kao kad trebam dobiti. Savjet?
    Normalno za tri dana mislim opet napraviti test,problem je sto tu u Njemackoj jos uvijek nemam doktora,a za dva tjedna dolazim u Hr. Buduci da mi kasni,mislim otici vaditi krv pa sta bude bude. Nervozna sam koma

    Pozdrav. Neznam koji i kakav si test koristila, ali ako su se u roku navedenom u uputstvima pojavile 2 crte(prvo jedna pa ubrzo i druga) onda si trudna. Jel možeš slikati test?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.