Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Imam 25 g imala san odnos sa deckom 11dana 
    prije mjesecnice trebala bi dobit 25 ,3 nestrpljiva san dali se moze uraditi test prije mjesecnice posto nikad nisam imala iskustva hvala 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Koliko ti traju ciklusi? U pravilu je test najbolje raditi 14 dana nakon odnosa za koji mislis da je tokom plodnih dana bio, odnosno 14 dana iza ovulacije, al ovisi koliko ti ciklus traje. Najraniji testovi koji se mogu raditi su clearblu i geratherm early 4 dana prije ocekivane menstruacije, al nije garancija da ce 100% pokazat tocan rezultat. Najbolje bi ti bilo cekat dan kad trebas dobiti, pa ako ne dodje radi test dan nakon ujutro.sretno

  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobila san tri dana prije nego inace ,ali mi nije jasno zasto mi se povraca,nemogu podnijet neke mirise 

  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja san takodjer nova imam pitanje ako moze pomoc nisam nesto iskusna imala sam odnos 15 i onda 21 ,22 san dobila mjesecnicu koja je trajala dva i po dana i sad nesto lagano smede,,,ili nista ,,imam neke vidne simptome povraca mi se ,stalno podrignem,smetaju mi neki mirisi sad se pitam dali je to jer san prehladena ili nesto drugo jer san dobila mjesecnicu koja inace traje po 6 dana zadnja dva mjeseca mi traje po tri dana ili dva i po nis ni nije jasno

  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Grizli

    Koliko ti traju ciklusi? U pravilu je test najbolje raditi 14 dana nakon odnosa za koji mislis da je tokom plodnih dana bio, odnosno 14 dana iza ovulacije, al ovisi koliko ti ciklus traje. Najraniji testovi koji se mogu raditi su clearblu i geratherm early 4 dana prije ocekivane menstruacije, al nije garancija da ce 100% pokazat tocan rezultat. Najbolje bi ti bilo cekat dan kad trebas dobiti, pa ako ne dodje radi test dan nakon ujutro.sretno

    Ciklus mi traje 27 dana ,imali smo odnos 14,3 i 21 3 onda san 22,3 dobila mjesecnicu koja je trajala samo dva i po dana i cista ,imala san odnos za plodne dane 31,3 i 1,4 imam bol u trbuhu janici pa leda me bole cesto mokrim trebala bi dobit 18,4 sta mislite kad je vrijeme za test ako je trudnoca

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    U pravilu test je najsigurnije raditi dan nakon sto mjesecnica izostane, to bi tebi bilo znaci 19.4. Al ako su ti ciklusi 27 dana, onda su tebi plodni dani izmdju 1.-6.4 po mojoj kalkulaciji. To sto ti kratko traju menstruacije mozda je u pitanju izostanak ovulacije opcenito to bi lijepo bila najpametnija da odes ginekologu

  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Grizli

    U pravilu test je najsigurnije raditi dan nakon sto mjesecnica izostane, to bi tebi bilo znaci 19.4. Al ako su ti ciklusi 27 dana, onda su tebi plodni dani izmdju 1.-6.4 po mojoj kalkulaciji. To sto ti kratko traju menstruacije mozda je u pitanju izostanak ovulacije opcenito to bi lijepo bila najpametnija da odes ginekologu

    Citala san tu svasta takoder imam te simptome grudi povecane,stalno pisanje,iscjedak ,bol u trbuhu janici ,itd pa mi nije jasno dali moze biti trudnoca posto je on u mene ono ,te dali je rano za test nisam iskusna mlada san pa eto malo vam dosadujem sa pitanjima hehe,takoder ti hvala na odgovorima

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sretna

    Grizli

    U pravilu test je najsigurnije raditi dan nakon sto mjesecnica izostane, to bi tebi bilo znaci 19.4. Al ako su ti ciklusi 27 dana, onda su tebi plodni dani izmdju 1.-6.4 po mojoj kalkulaciji. To sto ti kratko traju menstruacije mozda je u pitanju izostanak ovulacije opcenito to bi lijepo bila najpametnija da odes ginekologu
    Citala san tu svasta takoder imam te simptome grudi povecane,stalno pisanje,iscjedak ,bol u trbuhu janici ,itd pa mi nije jasno dali moze biti trudnoca posto je on u mene ono ,te dali je rano za test nisam iskusna mlada san pa eto malo vam dosadujem sa pitanjima hehe,takoder ti hvala na odgovorima

    Za bilo kakve simptome trudnoce kakve opisujes je definitivno prerano,  ako menstruaciju trebas dobiti tek 19.04. Da si trudna duze i da je prosla menstruacija bila lazna,  vec bi svaki test bio pozitivan.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Nekica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.Nadam se da cu naici na bilo kakvu pomoc🙂 Naime,zadnji ciklus je bio 24.01.2018,vec sledeci se nije desio,koji je trebao biti 26.02.2018.Odnos sa partnerom je bio 17.02.2018.4 dana nakon kasnjena sam uradila mini test za trudnocu i pokazao se pozitivnim.Na pregled sam otisla 05.02.2018 i doktorica nije mogla da vidi trudnocu.Taj isti dan se desio i ciklus koji je kasnio.Receno mi je da dodjem za 7 dana na ponovni ultrazvuk i ako se i tada ne bude vidjela trudnoca,da uradimo beta hcg nalaz.Zbog poslovnih putovanja nisam bila u mogucnosti odmah otici,ali sam nakon zavrsetka ciklusa opet uradila kucni test i bio je negativan ovaj put.Nalaz bete uradila 30.03.2018 i nalaz je bio <1,2.Jasno mi je da nema trudnoce,ali me interesuje da li se ne daj Boze moze raditi o izvanmatericnoj trudnoci,tj da li beta hcg pokazuje izvanmatericnu trudnocu?hvala unaprijed i izvinjavam se na opsirnosti.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nekica moguce da ti je u pitanju bila biokemijska trudnoca koja se nije krenula razvijati  zato nije bila vidljiva ili ti jednostavno test nije tocno pokazao ako si mozda sto krivo provela zna se i to desiti. Da je vanmatericna trudnoca beta bi rasla, al se trudnoca ne bi vidila na uzv. Tako da ne brini nije vanmaternicna trudnoca, da jeste doktor bi te odmah uputio u bolnicu za to jer to moze biti opasno za zenu. Sretno u daljnjim pokusajima ako planirate bebu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.