Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu
    jedva se vidi, ali vidi se... što vi mislite? nije bio prvi jutarnji urin, trebala sam čekati ali sam bila nestrpljiva :(
    jedva se vidi, ali vidi se... što vi mislite? nije bio prvi jutarnji urin, trebala sam čekati ali sam bila nestrpljiva :(
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Nije bitan jutarnji,meni je taj isti iz mullera pokazao u 16 popodne odmah,ali onog dana kad mi nije dosla..koliko jos do menge imas dana?

  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    meni je sad 41 dan ciklusa ali imam neredovite menstruacije tako da ne znam! 
    obično mi je ciklus 31-35 dana... 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ponovi za par dana,trebala bi biti jaca i sretno

  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    J@m@

    Ponovi za par dana,trebala bi biti jaca i sretno

    Napravila sam jos jedan iz Mullera ali onaj od 13kn i odmah u 1.mimuti je dosla jasna crtica, tako da se nadam da je to to. Hvala :)

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Krivo sam napisala u prethodnom postu, bio je 10i dan PO kad sam radila prvi test, danas je 12 dan PO i s prvom jutarnjom sam radila ponovo gravignost, u pocetku sam mislila da je negativan, al kad sam pogledala nakon pola sata (znam da bi se rezultati trebali ucitat nakon 10 minuta) bila je mikroskopski vidljiva druga linija, cak mi je i muzic potvrdio da ju vidi...danas cemo uzet neki drugi test pa cu ponovit sutra ujutro opet s prvim jutarnjim...drzite figeeee, ovo mi je bas dalo nadu  😀😀😀😀😀

  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Delilah

    Krivo sam napisala u prethodnom postu, bio je 10i dan PO kad sam radila prvi test, danas je 12 dan PO i s prvom jutarnjom sam radila ponovo gravignost, u pocetku sam mislila da je negativan, al kad sam pogledala nakon pola sata (znam da bi se rezultati trebali ucitat nakon 10 minuta) bila je mikroskopski vidljiva druga linija, cak mi je i muzic potvrdio da ju vidi…danas cemo uzet neki drugi test pa cu ponovit sutra ujutro opet s prvim jutarnjim…drzite figeeee, ovo mi je bas dalo nadu 😀😀😀😀😀

    Javi kako je prošlo, držim fige! :)

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Hvala, tesko je jutro docekat, najradje bih odma otisla spavat. Danas sam tijekom voznje auta malo osjetila prsa i osjecaj u jajnicima kao da cu dobit, al mrvicu drugaciji...il je sve to moja psiha, a ja starno neznam sto je to kad u pmsu bole sise...

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Evo da javim, cyclotest osjetljivosti 10, nakon 10 minuta pokazao drugu liniji, al opet jako jako svijetlu, makar je bila jaca nego dan ranije na gravignostu...sutra bi vjestica trebala ne doc pa cekaam da vidim jel ta druga istina 😀

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.