Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Zdravo, nova sam na forumu! Ako bi neko mogao da mi kaže da li ovo znači da je pozitivan test. Radila sam i clearblue on je pokazao negativno, pa mi je sad sve ovo malo čudno. Hvala unapred😊
    Zdravo, nova sam na forumu! Ako bi neko mogao da mi kaže da li ovo znači da je pozitivan test. Radila sam i clearblue on je pokazao negativno, pa mi je sad sve ovo malo čudno. Hvala unapred😊
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaaa po mom mišljenju ovo je pozitivan test

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pa i po mom bi trebalo da jeste, ali mi nije jasno zašto je clearblue pokazao negativno. 
    Možda je još rano tek za 10 dana bi trebalo da dobijem

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Pa i po mom bi trebalo da jeste, ali mi nije jasno zašto je clearblue pokazao negativno.
    Možda je još rano tek za 10 dana bi trebalo da dobijem

    Da, to bi svakako trebalo biti prerano, osim ako zadnja m ustvari nije bila menstruacija? Jel ovaj test očitan u vremenu u kojem piše da treba?

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ena31

    Gagaaa17

    Pa i po mom bi trebalo da jeste, ali mi nije jasno zašto je clearblue pokazao negativno.
    Možda je još rano tek za 10 dana bi trebalo da dobijem
    Da, to bi svakako trebalo biti prerano, osim ako zadnja m ustvari nije bila menstruacija? Jel ovaj test očitan u vremenu u kojem piše da treba?


    Jeste u roku od minut se pojavila druga linija, pa sam drugi test ponovila sutra dan ujutro na prvu i isto je pokazao. Pa sam otišla da kupim clearblue i onda je on pokazao negativno ili minus kako god.

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Ena31

    Gagaaa17

    Pa i po mom bi trebalo da jeste, ali mi nije jasno zašto je clearblue pokazao negativno.
    Možda je još rano tek za 10 dana bi trebalo da dobijem
    Da, to bi svakako trebalo biti prerano, osim ako zadnja m ustvari nije bila menstruacija? Jel ovaj test očitan u vremenu u kojem piše da treba?

    Jeste u roku od minut se pojavila druga linija, pa sam drugi test ponovila sutra dan ujutro na prvu i isto je pokazao. Pa sam otišla da kupim clearblue i onda je on pokazao negativno ili minus kako god.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Ena31

    Gagaaa17

    Pa i po mom bi trebalo da jeste, ali mi nije jasno zašto je clearblue pokazao negativno.
    Možda je još rano tek za 10 dana bi trebalo da dobijem
    Da, to bi svakako trebalo biti prerano, osim ako zadnja m ustvari nije bila menstruacija? Jel ovaj test očitan u vremenu u kojem piše da treba?

    Jeste u roku od minut se pojavila druga linija, pa sam drugi test ponovila sutra dan ujutro na prvu i isto je pokazao. Pa sam otišla da kupim clearblue i onda je on pokazao negativno ili minus kako god.

    Onda vjerujem da je trudnoća u pitanju

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ništa mi ne preostaje nego da čekam 10ak dana da vidi hoće li doći m......😔
    A iskreno se nadam da neće 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Ništa mi ne preostaje nego da čekam 10ak dana da vidi hoće li doći m……😔
    A iskreno se nadam da neće 😊

    Da..znam da je teško čekati al nema druge😁, eventualno 2, 3 dana prije očekivane m napraviti još jedan test, ima onih fora clearblue digitalnih, odmah pokaže i tjedne trudnoće😀..da si malkice skratiš čekanje, sretno😀

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pa taj digitalni sam i radila i pokaza negativno. A ovi obični pokazali pozitivno😡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.