Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebicaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo, evo me tu da vam kazem sta me brine. Kasni mi M 8 dana, 6 dan test je bio negativan, mene vec 10 dana boli kao pred menstruaciju ali nema nista, grudi me bole svaki dan vise na stomaku ne mogu da spavam, i ponekad imam mučnine, voljela bih da sam trudna ali me muci negativan test, inace vec 1 god. zelimo bebu.. Molim vas za savjete jako sam zabrinuta..Pozdrav

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bebicaa

    Zdravo, evo me tu da vam kazem sta me brine. Kasni mi M 8 dana, 6 dan test je bio negativan, mene vec 10 dana boli kao pred menstruaciju ali nema nista, grudi me bole svaki dan vise na stomaku ne mogu da spavam, i ponekad imam mučnine, voljela bih da sam trudna ali me muci negativan test, inace vec 1 god. zelimo bebu.. Molim vas za savjete jako sam zabrinuta..Pozdrav

    6.dan bi test vec trebao biti pozitivan,  ako je doslo do trudnoce. Ponovi jos jednom s prvim jutarnjim urinom.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Trebam savjet..ciklusi su mi neredoviti, 22-29 dana. Primjeri od 7.mj- 17.07., 10.08., 07.09., 04.10., 28.10., 25.11. Simptome ovulacije nikada ne osjećam (nema bolova u jajnicima, ni sluzi, ničega). 
    Ja i mm radimo na bebi, ali neznam kada bi trebala napraviti test s obzirom na neredovite cikluse. Nadam se da vještica neće doći. 
    Prije 1. trudnoće imala sam redovite cikluse i nije bio problem odrediti plodne dane i ovulaciju.. 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cure moze pomoc? Kasni mi 5 dana radila sam test na dan ocekivane u srijedu i bio je minus. Nikad mi ne kasni zato mi je ovo jako cudno. Pomirila sam se da nece doc i cekam da krene da sta prije se opet bacimo na posao al ne dolazi. Da li bi mogla kod ginica za dva dana tj u srijedu ako ne dode do tada? Da li bi on tada mi mogao nesto vise rec. Ne znam dal je glupo vec kod doktora nakon 8 dana kasnjenja. Jer inace mi je uvijek tocna 2 dana plus minus. Hvala vam na savjetu

    💙Bartol💙

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Da li si sigurna koji dan ti je bila ovulacija? Ne mora biti svaki put u isti dan pa mozda je bilo prerano za test. Prije nego odeš ginicu napravi jos 1 test s jutarnjim urinom. Ja sam imala negativan test, nikakve simptome, a na kraju kad sam prokrvarila mislila da je menga, ali kako me jako bolilo isla na pregled i tada je dr vidila da je spontani ce bio krenuo.ne zelim te plasiti samo kazem da bolje provjeriti dvaput ako ti kasni i otici kod dr ili barem nazvat i pitat savjet

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cure evo napravila sam test upravo ja sam u soku neka mala blijeda crta se nazire ne znam da li samo ja ovo vidim tj umisljam????? 

    💙Bartol💙

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Cestitam, lijepo se vidi. Mozda ti je ovulacija bila malo kasnije pa zato nije jako vidljiva crtica. Ako nisi sigurna kupi digitalni test clearblue da budes na miru 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Pixii

    Cestitam, lijepo se vidi. Mozda ti je ovulacija bila malo kasnije pa zato nije jako vidljiva crtica. Ako nisi sigurna kupi digitalni test clearblue da budes na miru

    Hvala Pixii budem odmah sad isla kupit :*

    💙Bartol💙

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Zenske, uvijek kupite nekoliko testova pa ako se ne vidi na jednom jasno, vidjet ce se na drugima

    27.6. 💙

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2637

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Evo da i tu napisem. Kasni mi m 5 dana. Simtomi kao kod pms-a, bole grudi, trbuh kao da cu dobiti, spava mi se za poluditi... Cijelo vrijeme me boli kao da cu dobiti pa sam nekako sigurna i da ce doci. Danas sam napravila test first sign duo iz dm-a. Rezultat je ocito nevazec. Ili?

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.