Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Drage moje, zadnja m bila 20.5. ciklus inace traje otp 30dana, dakle gadura mi kasni 7 debelih dana ato inace nije alucaj. Ako i zakasni bude dan maksimalno dva. Jucer radila zadnji test i naravno negativan. Mene probadaju jajnici, lumbalni dio ledja bolucka, cicke teske na trenutke bas zabole i imam neki bijeli iscjedak...... da li je kojoj bilo ovako da kasni testovi negativni a ipak trudnoca? U srijedu sam narucena kod gin ali naravno do tada cu pobudaliti ..... 


  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Irena..Nazalost ne.Zao mi je ali mislim da to nije trudnoca sem ako nemas bas neredovne cikluse pa je sve zbrkano.
    Ali svakako odi doktoru da vidis sta je u pitanju  mozda se ipak iznenadis i vidis 🐣 ❤️

    [/url

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo prvi test sam napravila 5 dana prije ocekivane menstruacije i 11 dana nakon odnosa. Clearblue je pokazao plusic i 1-2 tj. Da li je netko od vas imao slucaj da mu je digitalni Clearblue bio lazno pozitivan? Mengu ocekujem 1.7., pa bi onda tad otisla izvaditi betu iz krvi. Hvala :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Miss graz to je pozitivno sigurno💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽
    Imas li simptoma?

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Tanja37

    Miss graz to je pozitivno sigurno💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽
    Imas li simptoma?

    Imala sam nekakve cudne grceve odmah nakon ovulacije i izrazito bolne grudi, s obzirom da pratim svoj ciklus vec godinama, u toj fazi nikad nisam imala slicne grceve, bolove malo desno, malo lijevo, ledja... pa mi je to bilo cudno. I onda su ti grcevi nestali, ali sam konstantno osjecala nekakav "pritisak" u maternici i evo zbog toga sam napravila test prije menge jer me bilo strah da nisu grcevi mozda zbog neceg drugog... i eto dobila plusic :) trudili smo se godinu dana i ovaj put sam nekako imala osjecaj da je to to, ne mogu objasniti. Ovo mi je prvi plusic, zbog toga imam milion misli... da l' je moguce da je lazno pozitivan, itd. Ali evo strpit cu se jos koji dan pa napraviti betu iz krvi. I kad bi onda bilo optimalno vrijeme za prvi ginekoloski pregled? :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Ma nije sigurno lazni test🥰🥰🥰
    Taj ne grijesi.
    Samo kinezi grijeze oni plavi testovi.
    Super ,cestitan.
    Rano je ic ginekologu al se naruci ja mislim da primaju kad se moze plod vidit 5 tjedan,6tjedana neznam tocno🤦‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    A kolko imas godina?jesi pratila Ovulaciju?

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    28god, pratim cikluse svoje i biljezim jedno 7-8 godina sigurno. A ovulaciju sam pocela pratiti zadnjih godinu dana jer radimo na bebi. Ciklusi su mi uvijek bili 28-30 dana i redovni, ali sam za vrijeme ovulacije uvijek imala jako malo ovulacijske sluzi, al' evo ovaj mjesec bilo malo i uhvatilo se 🥰

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Menstruacija bi trebala, a nadam se ako Bog da da neće, biti 30.06., 11i dan nakon ovulacije sam imala ( bar se tako nadam ) implantacijsko krvarenje, koje sam primjetila tek kada sam se obrisala i bio je svega dva puta nakon brisanja, svega u tragovima. Danas sam uradila test koji negativan, ponukana pričama drugih da im je test pokazao pozitivno čak 5 i više dana prije početka M. Nekako, ne želim da se nadam, jer nemam nekih simptoma trudnoće, danas sam malo nervozna što mi je svojstveno za menstruaciju. Ja ću svakako ukoliko M ne dođe u utorak uraditi test, zanima me samo, da li vas je bilo ovako - da ste radile test i pokazao se neg, a kroz par dana pozitivan ?

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nuna5

    Menstruacija bi trebala, a nadam se ako Bog da da neće, biti 30.06., 11i dan nakon ovulacije sam imala ( bar se tako nadam ) implantacijsko krvarenje, koje sam primjetila tek kada sam se obrisala i bio je svega dva puta nakon brisanja, svega u tragovima. Danas sam uradila test koji negativan, ponukana pričama drugih da im je test pokazao pozitivno čak 5 i više dana prije početka M.Nekako, ne želim da se nadam, jer nemam nekih simptoma trudnoće, danas sam malo nervozna što mi je svojstveno za menstruaciju. Ja ću svakako ukoliko M ne dođe u utorak uraditi test, zanima me samo, da li vas je bilo ovako - da ste radile test i pokazao se neg, a kroz par dana pozitivan ?

    Test sam radila danas poslije podne.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.