Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Pozitivan!! Čestitam! :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pipin

    Pozitivan!! Čestitam! :D

    Ajmee meni :) Ne mogu da vjerujem, svakako cu provjeriti za dva dana, ali sam uzbuudjena bas :D 

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Čao drage 😊 
    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti.. 
    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 (kada smo imali odnose), iscjedak je bio  bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, jucer i danas imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊 
    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna.. 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Mirsi

    Zdravo zene 🙂
    M mi kasni peti dan, i sinoc sam radila test, onako da pokusam, jer mi se znalo desiti i ranije da okasni dva tri dana. Sada me zanima sta vi mislite da li je negativan ili suprotno? Vidi se neka blijeda linija, pa sad ne znam.. 🙃https://ibb.co/0YjPS76

    Pozitivan je🥰 čestitam🥰

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Čao drage 😊
    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti..
    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 (kada smo imali odnose), iscjedak je bio bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, jucer i danas imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊
    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..

    "Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 (kada smo imali odnose)" ne mislim na to da ga je bilo drito kad smo imali odnose nego 25.5 taj dan da ga je bilo najvise 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Mirsi

    Zdravo zene 🙂
    M mi kasni peti dan, i sinoc sam radila test, onako da pokusam, jer mi se znalo desiti i ranije da okasni dva tri dana. Sada me zanima sta vi mislite da li je negativan ili suprotno? Vidi se neka blijeda linija, pa sad ne znam.. 🙃https://ibb.co/0YjPS76
    Pozitivan je🥰 čestitam🥰

    Hvala draga 😊😍 Nadam se da je tako. :) Ipak ce me najbolje uvjeriti ginekolog, do tada cu da budem nesigurna, nekako mi tesko povjerovati ☺☺ 
    Tebi nazalost ne znam dati odgovore na tvoja pitanja, ali se nadam da ce iz svega tog stici lijepe vijesti 😊

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Čao drage 😊
    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti..
    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 (kada smo imali odnose), iscjedak je bio bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, jucer i danas imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊
    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..

    Hm, teoretski si mogla tad i imat ovulaciju. ja sam znala imati 25 dan ciklusa O. Ako ti ne dođe oko 10.6, napravi test. Mogla bi i sad napravit onaj za rano otkrivanje, no velika je vjerojatnost da će ti bit minus, iako mozda i jesi trudna.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    simba

    Snoopyiicaa

    Čao drage 😊
    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti..
    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 (kada smo imali odnose), iscjedak je bio bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, jucer i danas imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊
    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..
    Hm, teoretski si mogla tad i imat ovulaciju. ja sam znala imati 25 dan ciklusa O. Ako ti ne dođe oko 10.6, napravi test. Mogla bi i sad napravit onaj za rano otkrivanje, no velika je vjerojatnost da će ti bit minus, iako mozda i jesi trudna.

    Napravila sam test danas ujutro i poslijepodne, i nije bilo nikakve crte na nijednom ili ja nisam onda dobro vidjela, i vrag mi nije dao mira i sad sam isla vidjet i sad vidim da se nazire jako slaba druga crta na ovome od jutros, a na popodnevnom nema apsolutno nista 😏 i sad ne znam sta da mislim 🤦‍♀️ imam jos jedan ne iskoristeni i ne znam kad bi ga mogla napraviti, mozda u ponedjeljak jer bi bilo tocno 2 tjedna od odnosa? 😏

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Gorska2906

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Evo curke da vam se javim! Iako su 2 testa pokazala negativno, a menge nema već mjesec dana, mislila sam da će svaki čas doći onda.. jer mi je znalo tako i upravo sam napravila test i pozitivno jeeeeee😍😍😍😍😍 ovo je najljepši dan u mom životu! Toliko smo to htjeli i evo tu je, naše čudo će stići ❤️❤️❤️❤️

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/HKB9mWk 
    Sta mislite?U nedelju trebam dobiti?
    U februaru sam imala miss ab u desetoj nedelj

    [/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.