Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Hvala ti do neba 💓
    Ali rano mi je jos da se radujem jer i dalje me malo kopka da je mozda od stop inekcije 😕 Ali svakako vam javim sta god da bude ❤️

    [/url

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Jtro zene..Juteos radila test sa onim jeftinim testovima tacnije kartica je pregna test se zove oajetljiv 25mlu i negativan skroz.Tako da nista ovaj put.Jer da su i oni testovi bili stvarno pozitivni jutros bi se na ovom nesto makr naziralo.A sinoc sam skobtala da mi je danas 14ti dan od stoperice od 5000 jedinica tako da od nje sigurno nije jer 10000 jedinica izadje za 14 dana.Sta se desava ne znam ali test negativan.

    [/url

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Zao mi je liliana ides u nove pobjede💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽🥰

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    MA teska sam ja sa pobjeda..U cetri godine dva puta sam samo ostala trudna i to se zavrsili lose 😞

    [/url

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Liliana ali znaci da mozes ostat trudna lakse.
    Dosta nas u 3 godine nismo ni jednom zatrudnile.
    Neznam dal si obavila pretrage sve ,npr cula sam da ako imas spontane cesto mozda imas problen s trombofilijom il trebas nakon O uzimat utrogestan il nesto za odrzavanje ploda.

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ma sve sko odradili..Imam iza sebe vec jedno vto.Imam jednu mutaciju trombofilije ali nije za inekcije nego samo aspirin.Progresteron ok.Proslu trudnocu uredni sve bilo do 9+6 i beba odgovara tom danu ali srce stalo.
    Meni je problem i sto teze ostajem trudna imam pcos ali uredno dobijam sve je ok al mi muz dolazi svaki drugi vikend najvise sam zbog toga krenula na vto jer kad prokontam kako i da ostanem trudna.U decembru bio na godisnjem mjesec dana i eto uspjelo je ali nazalost zavrsilo se lose.

    [/url

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Jtro zene..Juteos radila test sa onim jeftinim testovima tacnije kartica je pregna test se zove oajetljiv 25mlu i negativan skroz.Tako da nista ovaj put.Jer da su i oni testovi bili stvarno pozitivni jutros bi se na ovom nesto makr naziralo.A sinoc sam skobtala da mi je danas 14ti dan od stoperice od 5000 jedinica tako da od nje sigurno nije jer 10000 jedinica izadje za 14 dana.Sta se desava ne znam ali test negativan.

    Žao mi je.
    Koliko god da ti pisale riječi podrške i utjehe, opet unutar sebe imaš, kao i sve mi, neku dozu razočarenja. Ali svakako, bit će kada se najmnje bude nadala. Ja nisam od početka upratila vaše pisanje - da li tebi mjesečnica kasni pa si radila test, ili su test radila prije ?

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    MA teska sam ja sa pobjeda..U cetri godine dva puta sam samo ostala trudna i to se zavrsili lose 😞

    Jesi li ikada radila ( ili čula za ) hidžamu ?
    Ako nisi, informiši se i uzmi u obzir i tu opciju. 

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ma u nedelju trebala dobiti i eto i ranije dobila..Nisam ali hocuuuu hvala ti 💓

    [/url

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Ma u nedelju trebala dobiti i eto i ranije dobila..Nisam ali hocuuuu hvala ti 💓

    Sretno u svakom slučaju 💐

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.