Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure,pitanje … 
    Vec 5 mj pijem kontracepcijske… i skoro svaki mj imam lagani spotting,ali nista strasno, menstruacija bi mi stizala 1-2 dana nakon sto bi popila zadnju tabletu i bile bi jakoo oskudne. No medutim ovaj mjesec je proslo 5 dana od zadnje tablete, a menstruacije nema, samo tu i tamo smedi iscjedak. Znam da na kontracepciji moze menstruacija izostat pa ne znam sta je. Radila sam test danas, popodne i bio je negativan, a od “rizicnog” odnosa je proslo vec 24 dana. Da li bi test bio pozitivan da sam trudna nakon tolko dana?  

  • rei1212

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ciao cure, znam da ima nas puno koje muku mučimo, i toliko sam toga pročitala jučer tijekom dana da vide nisam sigurna u ništa.. 
    Ugl, kasni mi menstruacija danas drugi dan, jučer sam već na prvi urin napravila test, i uglavnom nakon 5 minuta je bila ta druga jako jako slaba crtica, moj dragi kaže da je on ne vidi.. 😅 i danas sam opet napravila test da vidim dali je ista isto.. i opet je ta druga crtica bila slaba.. ali recimo već 6 minutu dosta je bila izražajnija.. znam da je on već te 6 minute ne važeći, ali i prije sam radila brdo testova i nikad nije bilo kao sada.. 

  • rei1212

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nažalost mi slike neće očitati.. a tamo mi treba vaše mišljenje 🙁

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Tu je ucitaj.

    https://ibb.co/wczq1n7 [ibb.co]

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cao drage zenice imam jedno pitanje …Zadnju men sam imala 11.07 normalno i plodni dani su mi poceli po mojoj proceni i proceni kalendara od 19.07 a ovulacija mi je bila 24.07 za to vreme bili smo vredni imali smo nezasticene odnose….Nakon ovulacije proslo je 4 dana mene prvi dan posle ovulacije boleo uzasno stomak i imala sam grceve i probadanje u jajnicima u kicmi i sutra dan sam imala povisenu temperaturu danas kad sam se probudila toliko mi je bilo muka u zeludac da me je teralo da povratim a nisam i tako ceo dan …Odem do apoteke i uzmem test i ako sam znala da je jos uvek rano za test jer je svega 4 dana proslo…Uradim test oko 15 h popodne i ja vidim jedva vidljivu bledu liniju koja se vidi na dnevnom svetloscu i pored lampe …Sad ne znam da li mi se cini ili ne pa ako moze pomoc da li vidte vi ili jamo sam umislila…hvala unapred stavicu sliku ispod 

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/pdrwjQL [ibb.co]
    https://ibb.co/DD3XNxG [ibb.co]
    https://ibb.co/SJ6RL4Q [ibb.co]
     evo slika testa ♥️💋

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ja neku sjenicu vidim 😍😍 probaj napravit jos koji test sa jutarnjim urinom :)

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Palčicabeba

    Palčicabeba

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozz curke kasni mi 4 dana a test mi jutros negativan sta da radim

    Beba

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Palčicabeba

    Pozz curke kasni mi 4 dana a test mi jutros negativan sta da radim


    ako ti kasni 4 dana trebalo je biti pozitivan ako si trudna ..Idi kod doktora mozda je neki drugi probel 

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Curke opet ja, tj jos uvijek ja 😅 
    Dakle test negativan nakon 30 dana od odnosa?! Trebo bi bit tocan,jel tako? 
    Posto sam na pilulala,menstruacija moze izostat,ili biti samo tu i tamo neki iscjedak(koji mi je trajao par dana) a i inace su mi M punoo oskudnije i drugacije od kad pijem pilule… ali strah je vrag 🙈 pa samo pitam za iskustva, da li se koja nasla u slicnoj situaciji?! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.