Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Sanja*

Broj poruka: 250

Prijavi adminu

LenaM97

Sanja*

LenaM97

Da se i ja uključim u temu.. Naime imala sam M 22. 5.i nakon toga 10.6.puno slabijeg intenziteta. Zatim sam napravila testove 22.dan ciklusa te ponovila 35.dan ciklusa no svi su bili negativni. Ciklusi su mi nekada i 45 pa na više dana….
    Ti to sad onda u biti računaš prvi dan zadnjeg ciklusa da je bio 22.5.? Ili 10.6.?
    Mislim da bi se trebala obratiti ginekologu da ti pogleda zašto su ti ciklusi tolko nepravilni i zašto imas krvarenja unutar ciklusa. Nije baš sam tak lako ostati trudan (osim nekim rijetkim (ne)sretnicima), pa ako si to želiš, prvi korak ti je pregled kod ginekologa. Da probaš srediti situaciju i lakše ciljano planirati odnose. Pročitaj moj prethodni post.
    I moji ciklusi su zbrda-zdola, od 26 do 43 dana, imam probleme sa štitnjačom.
    Nek ti se što prije ostvari to sto si želiš! 🤞🍀🙂

Da,prvi dan ciklusa je 22.5.bio..pa sam imala krvarenje 10.6. Ali vrlo kratko i oskudno, a danas sam dobila smeđi iscjedak i probada me donji dio stomaka i bole me zdjelice i onako nelagoda..čak sam i mučnine imala i glava me skroz boli. Ne znam o čemu je riječ.. Još sam mlada, 20 godina.
    Jeste li imali glavobolje dok vam štitnjača nije bila dobra?

Jesam, i glavobolje i migrene, i to često baš prije menstruacije.
    Budeš vidjela kaj sad od ovoga bude, ako ne dobiješ menstruaciju sutra-preksutra probaj napraviti još jedan test. Ako bude negativan svakako se javi ginekologu a ako bude pozitivan, uživaj 🙂

Sanja: 38g, 111kg (+3), Hashimoto d.2015 (th. Euthyrox 125+150mcg)
    ZM 2.12.2019. ov 28.12.2019. (opk+bbt) -> 10.1.2020. (+)
    12.3. Nifty uredan, ♂️ 💙, T: 19.9.2020.
    Sljedeći pregled: 17.8.

[lilypie.com]

• LenaM97

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Sanja*

LenaM97

Sanja*

LenaM97

Da se i ja uključim u temu.. Naime imala sam M 22. 5.i nakon toga 10.6.puno slabijeg intenziteta. Zatim sam napravila testove 22.dan ciklusa te ponovila 35.dan ciklusa no svi su bili negativni. Ciklusi su mi nekada i 45 pa na više dana….
    Ti to sad onda u biti računaš prvi dan zadnjeg ciklusa da je bio 22.5.? Ili 10.6.?
    Mislim da bi se trebala obratiti ginekologu da ti pogleda zašto su ti ciklusi tolko nepravilni i zašto imas krvarenja unutar ciklusa. Nije baš sam tak lako ostati trudan (osim nekim rijetkim (ne)sretnicima), pa ako si to želiš, prvi korak ti je pregled kod ginekologa. Da probaš srediti situaciju i lakše ciljano planirati odnose. Pročitaj moj prethodni post.
    I moji ciklusi su zbrda-zdola, od 26 do 43 dana, imam probleme sa štitnjačom.
    Nek ti se što prije ostvari to sto si želiš! 🤞🍀🙂

Da,prvi dan ciklusa je 22.5.bio..pa sam imala krvarenje 10.6. Ali vrlo kratko i oskudno, a danas sam dobila smeđi iscjedak i probada me donji dio stomaka i bole me zdjelice i onako nelagoda..čak sam i mučnine imala i glava me skroz boli. Ne znam o čemu je riječ.. Još sam mlada, 20 godina.
    Jeste li imali glavobolje dok vam štitnjača nije bila dobra?

Jesam, i glavobolje i migrene, i to često baš prije menstruacije.
    Budeš vidjela kaj sad od ovoga bude, ako ne dobiješ menstruaciju sutra-preksutra probaj napraviti još jedan test. Ako bude negativan svakako se javi ginekologu a ako bude pozitivan, uživaj 🙂

Napravit ću onda ako ne krene menstruacija nego ostane samo iscjedak pa se javit ginekologu. Vadila sam ft3 ft4 i tsh i bili su nalazi uredu, sad ću opet izvadit krv pa provjerit.. Hvala😊

• Nova2020

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Sanja*, puno hvala na savjetima! Nisam još isprobala mjerenje bazalne temperature, vjerovala sam da je to to kad iscjedak postane bjelanjkast. Nisam znala da se kod nepravilnih ciklusa tijelo može više puta pripremati za ovulaciju. Moram puno naučiti! Uglavnom, s obzirom na to da je od tog zadnjeg iscjetka prošlo debelo više od 15 dana, danas sam napravila test i - negativan je. Ali ništa zato, idemo dalje, sad ću pokušati s bazalnom temperaturom jer očito nismo pogodili ovulaciju ovaj put, ili se jednostavno nije “ćapalo”. Ako bazalna ne upali, pokušat ćemo i s trakicama. Hvala još jednom na dobrim željama!

• Petra1

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav ženice…
    Napravila sam 7 testova do sada i svi su pozitivni, jucer sam bila kod gin.na pregledu i kažem mu da nisam imala menstruaciju kao i prije i da sam radila testove da su svi pozitivni, radio mi je ultrazvuk ali rekao je da on nista ne vidi, onda mi je on radio test i rekao je da je negativan… Ja sam danas ujutro opet napravila i pozitivan je…
    Da li je netko imao slicno iskustvo?🙈

Tommyfame

Broj poruka: 402

Prijavi adminu

Petra1

Pozdrav ženice…
    Napravila sam 7 testova do sada i svi su pozitivni, jucer sam bila kod gin.na pregledu i kažem mu da nisam imala menstruaciju kao i prije i da sam radila testove da su svi pozitivni, radio mi je ultrazvuk ali rekao je da on nista ne vidi, onda mi je on radio test i rekao je da je negativan… Ja sam danas ujutro opet napravila i pozitivan je…

Kakav je on test radio? 
    Koliko dugo bi trebala biti trudna? Do 7tjedna se ni ne moze nista vidjeti na ultrazvuku.

Najpametnije bi ti bilo da izvadis betu (to možeš u bilo koji laboratorij) i tako ces najbolje znati sve :) 

Sretno ❤

[lilypie.com]
    ja 31g/mm 34/ pokusavamo od 9.mj
    Imala sam Ureaplasmu/rijesila ju od prve 💪/pijem: ulje nocurka, vrkutu i marulju,folnu kiselinu/

• lena2

Broj poruka: 73

Prijavi adminu

Dobro jutro cure kasni mi menzis 1 dan jutros napravila test mislim da je pozitivan dali mi mozete reci preko kojeg programa mogu objavit sliku da mi kazete 

• lena2

Broj poruka: 73

Prijavi adminu

https://ibb.co/xSyptJw [ibb.co]
    Dali je pozitivan

• Evo i mene tu :)

Broj poruka: 33

Prijavi adminu

Ja bih rekla pozitivan  čestitam!!! 

[lilypie.com]
    it's a girl!

• malina_30

Prijavi adminu

Hei lipotice :) po prvi puta vjerojatno ikada pišem na ovakvoj vrsti foruma obzirom da se muži ja spremamo na veliki korak i planiranje bebice :) mene zanima, ima li ovdje curki kojima se “posrećilo od prve”? Posebice ako ste imale redovite menstruacije godinama, niste koristile pilule itd.? Koliko je sretnica ovdje po tom pitanjcu? Znam da je to individualno, no ipak me zanima :) 

Hvala :)) 

• doricasova

Prijavi adminu

Petra1

Pozdrav ženice…

Meni uvijek se dogadja pozitivan test, i dobijem onda

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.