Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    andeosgreskom1234

    Curke opet ja, tj jos uvijek ja 😅
    Dakle test negativan nakon 30 dana od odnosa?! Trebo bi bit tocan,jel tako?
    Posto sam na pilulala,menstruacija moze izostat,ili biti samo tu i tamo neki iscjedak(koji mi je trajao par dana) a i inace su mi M punoo oskudnije i drugacije od kad pijem pilule… ali strah je vrag 🙈 pa samo pitam za iskustva, da li se koja nasla u slicnoj situaciji?!


    Nisi trudna, test bi pokazao plus nakon 30 dana od odnosa. Ako pravilno uzimas pilule onda ti ni ne dolazi do ovulacije, tako da nema straha. Ali ako ti se ponavlja da nemas bas menstruaciju nego vise iscjedak provjeri s doktorom stanje, mozda ti te pilule ne pasu. Jer iako su menstruacije prilicno oskudnije dok si na pilulama, ipak nisu kao iscjedak. Uglavnom, ne brini i sretno! 😊

    Baby P 03/21 💙

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bok cure, imam jednu situaciju pa me zanima jel se ikome odavde to dogodilo. Muž i ja dugo pokusavamo i iza sebe imamo 2 neuspjela IVF, međutim ovaj mjesec sam cijeli imala neki cudan feeling. Jučer ujutro, 5 dana prije očekivane mj mi se pojavio iscjedak smeđi i osuseni, odma sam se ponadala da bi to moglo bit implantacijsko i napravim ja jutros onaj s interneta jeftini test s velikom osjetljivoscu i pokaže mi blijeduuu, blijedu crticu, ali je crtica prvi put u životu tu. I trknem u najblizi lab izvadit betu, kad ono negativna. Sad mi nije jasno, kako je iz krvi negativna, a test poz. A taj iscjedak je nestao. Hm? 

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    pupetta

    andeosgreskom1234

    Curke opet ja, tj jos uvijek ja 😅
    Dakle test negativan nakon 30 dana od odnosa?! Trebo bi bit tocan,jel tako?
    Posto sam na pilulala,menstruacija moze izostat,ili biti samo tu i tamo neki iscjedak(koji mi je trajao par dana) a i inace su mi M punoo oskudnije i drugacije od kad pijem pilule… ali strah je vrag 🙈 pa samo pitam za iskustva, da li se koja nasla u slicnoj situaciji?!

    Nisi trudna, test bi pokazao plus nakon 30 dana od odnosa. Ako pravilno uzimas pilule onda ti ni ne dolazi do ovulacije, tako da nema straha. Ali ako ti se ponavlja da nemas bas menstruaciju nego vise iscjedak provjeri s doktorom stanje, mozda ti te pilule ne pasu. Jer iako su menstruacije prilicno oskudnije dok si na pilulama, ipak nisu kao iscjedak. Uglavnom, ne brini i sretno! 😊


    Hvala tiii,malo si me utjesila… panicar sam po prirodi velikiii 🙈 
    Radila 4 testa,sva ujutro,zadnji cca 8 dana od tog iscjedka i svi negativni… tako da mislim da je fakat do pilula…pijem ih redovito,max 20min kasnim tako da … 😅 vidjet cu sad jos ovaj mjesec jer pijem tek 5mj pilule,pa cu onda na pregled da vidim,mozda je stvarno do pilula 🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, zanima me jel testovi ukoliko su pozitivni odmah prikazu rezultat ili je potrebno cekati vrijeme koje pise na kutiji?

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Dobar dan. 
    Jučer mi je bio 50. dan ciklusa. Ciklusi su mi inače neredoviti. Zadnjih nekoliko se vrtilo oko 35 dana. Test  mi je jučer ujutro bio negativan. Popodne sam bila kod ginića. Iskreno, mislim da ni sam nije znao što bi mi rekao. Rekao je da je endometrij zadebljan i da to može značiti i trudnoću, a i da će nastupiti M. Iako, ranije na uzv mi je znao reći, a evo samo što nisi procurila. Jučer nije tako. Još je vidio neku siiitnu točkicu i kaže, evo ako ne dobiš to je to. Dao mi je duphastone. Kao ako je trudnoća očuvat će je, ako nije procirit ću. Da li je koja imala takvu situaciju? Ovulacija je moguće bila kasnije jer uvijek je, nikad nije na sredini ciklusa. Dajte nešto umrijet ću od znatiželje još 10 dana.😅

  • panda27

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Jeli vi vidite na ovom testu blijedu drugu crtu? 
    https://ibb.co/3WMTTxm [ibb.co]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Panda, vidi se crta. Ponovi za dva dana da vidis da crta tamni. 

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage cure, ne znam kako učitati sliku svog testa
    da Vas pitam za misljenje da li i Vi vidite drugu crticu!

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ideš na stranicu imgbb.com
    Tamo uploadaš sliku, kopiraš url i zalijepiš ovdje u komentar.

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    file:///storage/emulated/0/Download/ihutp3.jpg

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.