Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hejjj radili smo na bebi m trebam dobiti 27.4 radila sam test 22.4 i bio je negativan dali sam ga mozda rano napravila pa je lazno negativan??? Pratili smo plodne dane..od simptoma nemam bas nista osim gtcenje u desnom jajniku i pinelad me zaboli dolje lao pred mengu...

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Dinka

    Zdravo,26.01 sam imala nezasticen spolni odnos sa deckom(tokom menstruacije,1dan menstruacije je bio) zatim sam dobila normalnu menstruaciju u ocekivano vrijeme,7dana poslije menstruacije sam radila Clear Blue test koji je bio negativan(jutarnji urin sam koristila),test je bio negativan,kroz 2dana sam ga ponovila opet negativan,dobila sam 2.menstruaciju poslije toga,prije 3.dana sam imala i 3.poredu sve su bile normalne sa ugruscima i obilne kao uvijek sa povremenim bolovima u trbuhu,jucer sam opet ponovila test koji je takidjer negativan bio..odmos od 26.01 vise nisam imala ali osjecam mucninu i neke simptome..da li sebi umisljam ili je trudnoca nemoguca nakon 3 negativna testa i 3 menstruacije?sa doktoricom sam se savjetovala i vise sam joj dosadna😂 ali ne da mi mira jednostavno…ne znam da li moze neki drugi problem postojati pa se ovako osjecam?

    Jako su male šanse da si mogla ostati trudna u periodu menstruacije. Nakon tri negativna testa, isto tako su skroz male šanse za trudnoćom tj., da testovi " lažu ". Prema tome, simptomi ili dolaze sa psihološke strane ili je po srijedi nešto drugo.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    SanjaLB

    Pozdrav cure, meni je jos rano da uradim test jer mi je ovulacija bila 19-tog,a ocekujem 👹 02.05 da (ne) dodje, da li je neka od vas imala pojacan sekret, kao zuto-bele boje, gusci je, inace je rano za bilo kakve simptome, pokrili smo sve dane pre ovulacije i taj dan, znaci 5 dana, ali mi cudan sekret 🤷‍♀️ pijem i macinu travu vec 7 dana ali znam koje boje i kakav sekret bude od nje, ovo samo moze biti sperma da izlazi, inace 2 god.pokusavamo a prvi 1,5 nismo ziveli zajedno ja u Bih on u De sad smo zajedno jedno 7 mj. ali nista jos, inace nisu nam rezultati neki, ako ne bude ovaj put idemo kod doktora pa pretrage, ali eto pokusavam i ovako pa sta mu Bog da ☺️

    Da, rano je za bilo kakve simptome.
    Kao što si i napisala, moguće da još sperma ističe. Sve u svemu, želim vam da sljedeći mjesec ugledate plusić, svakako nam se javljaj 😉.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    bingic

    Hejjj radili smo na bebi m trebam dobiti 27.4 radila sam test 22.4 i bio je negativan dali sam ga mozda rano napravila pa je lazno negativan??? Pratili smo plodne dane..od simptoma nemam bas nista osim gtcenje u desnom jajniku i pinelad me zaboli dolje lao pred mengu…

    Sve zavisi od testa, neki se mogu raditi nekoliko dana prije očekivane menstruacije. Ali svakako ponovi ukoliko ti, a želim da tako bude, menstruacija bude kasnila.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • SanjaLB

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Da li moze test da pokaze + 20-dan ciklusa, inace su mi na 24dc,pa mi je ranije ovulacija, kad je najbolje da se test uradi? I da li moze i navece ili samo ujutru... 

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    SanjaLB

    Da li moze test da pokaze + 20-dan ciklusa, inace su mi na 24dc,pa mi je ranije ovulacija, kad je najbolje da se test uradi? I da li moze i navece ili samo ujutru…

    Zavisno od testa, neki testovi mogu da pokazuju prije očekivane periode. Ali svakako je bolje da sačekaš ukoliko bude kasnila, u tom momentu možeš i navečer da radiš.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    SanjaLB

    Da li moze test da pokaze + 20-dan ciklusa, inace su mi na 24dc,pa mi je ranije ovulacija, kad je najbolje da se test uradi? I da li moze i navece ili samo ujutru…

    Meni je u prosloj trudnoci test bio pozitovan 20. dan ciklusa, kineski. Stoga da mi je ovulacija bila 9.dc, znaci, nakon 11 dana sam imala pozitivan test. Tak da, ako je bila rana ovulacija, naravno da moze vec biti pozotivan. Najbolje ujutro raditi jer je koncentracija beta hcg hormona ujutro najveca. 

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Koje testove preporucate? Vidim da ima podijeljenih misljenja. Ja bih svakako uzela neki "obican", ali bih napravola i Clearblue digitalni koji pokazuje tjedne, ukoliko prvi pokaze trudnocu. :)

    Baby P 03/21 💙

  • SanjaLB

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Kasni mi 1 dan,ali se ne nadam previse jer me boli kao da cu dobiti svaki cas 🙄 a ako ne dodje do ujutru uradicu test, inace mi nije pokazao nista 10 dpo, inace su mi na 25 dc a O 14.inace jel moguce zatrudniti sa polipima, i ne tako dobrim jajnicima tj.jajovodoma,nemam neku tacnu inf. kakvi su mi izgledi za trudnocu, pokušavamo 2 god. Uskoro idemo kod doktora nasli smo dobrog ovde u DE. 

  • ivaa989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Na dan kad sam trebala dobiti mj napravila sam test ujutro ali onu trakicu s ebaya i negativan je, zanima me da li je nekom pokazao negativan, a nakon 2-3 dana pozitivan? Da li je bilo prerano za testiranje? Hvala!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.