Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Aylin

    Pozdrav. Nova sam ovdje. Citam forume vec nekolino dana i danas odlucih da se prijavim da cujem misljenja za moju situaciju. Mjesecnica mi po prvi put kasni 14 dana. Ciklus zadnji je bio 02.03., te trajao 5 dana. 25.03.je bio smedji iscjedak koji je trajao 1 dan.
    Test radjen 12 dan od izostanka, Clearblue digital, po meni je negativan bio. Danas, na 14 dan izostanka, pojavi mi se blaga crtica koja bi navofila na pozitivan test. Ima li neko slicno iskustvo? Saljem fotografije testova.

    Odi na ibb.co tamo ucitaj sliku i vamo kopiraj link 

  • Aylin

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Aylin

    Pozdrav. Nova sam ovdje. Citam forume vec nekolino dana i danas odlucih da se prijavim da cujem misljenja za moju situaciju. Mjesecnica mi po prvi put kasni 14 dana. Ciklus zadnji je bio 02.03., te trajao 5 dana. 25.03.je bio smedji iscjedak koji je trajao 1 dan.
    Test radjen 12 dan od izostanka, Clearblue digital, po meni je negativan bio. Danas, na 14 dan izostanka, pojavi mi se blaga crtica koja bi navofila na pozitivan test. Ima li neko slicno iskustvo? Saljem fotografije testova.

    https://ibb.co/SXLfnNthttps://ibb.co/Zz9Mqdc

  • Maki90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cao svima,meni treba savet!Partner i ja pokusavamo da zatrudnim. 15og marta sam imala poslednju menstruaciju,inace nemam redovne cikluse! Od 15og marta imamo redovan odnos i ne cuvamo se! Nakon 15ak dana sam pocela da imam simptome koji ukazuju na trudnocu,medjutim radila sam test nakon 2 nedelje I pokazao se negativnim. Simptomi su i dalje tu i desava se da sam dobila krvarenje,slicno menstrualnom, samo krace I nije obilno kao uobicajno.(citala sam da moze da dodje do toga usled usadjivanja ploda u zid materice) to krvarenje je krenulo 11og aprila i zavrsilo se 15og aprila. S tim da kazem da sam prvog dana imala jake bolove,koje inace nemam u toku ciklusa! I evo juce I danaa imam pojavu braon sekreta -sluz. Simptomi koje imam su: povremena mucnina,bol u donjem delu ledja,ponekad vrtoglavica,povecan apetit,cesto mokrenje se pocelo tek pre par dana,zatvor i nadut abdomen.Citala sam da ako sam trudna da bih trebala da koristim neke tablete da bi se plod odrzao a ja ne znam sta da radim jer ne znam kako da utvrdim da li sa trudna jer iako dosta toga ukazuje na trudnoću, test ne pokazuje a ja zbog ove situavije sa koronom ne mogu da proverim nalazom iz krvi. DAJTE MI SAVET,STA DA RADIM I STA MISLITE DA LI SAM TRUDNA? UNAPRED HVALA

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Aylin

    Aylin

    Pozdrav. Nova sam ovdje. Citam forume vec nekolino dana i danas odlucih da se prijavim da cujem misljenja za moju situaciju. Mjesecnica mi po prvi put kasni 14 dana. Ciklus zadnji je bio 02.03., te trajao 5 dana. 25.03.je bio smedji iscjedak koji je trajao 1 dan.
    Test radjen 12 dan od izostanka, Clearblue digital, po meni je negativan bio. Danas, na 14 dan izostanka, pojavi mi se blaga crtica koja bi navofila na pozitivan test. Ima li neko slicno iskustvo? Saljem fotografije testova.
    https://ibb.co/SXLfnNthttps://ibb.co/Zz9Mqdc

    Kakav je ovaj drugi test? Sta pise u uputama? Da su 2 crtice pozitivno? Ako da onda čestitam...

    Maki90

    Cao svima,meni treba savet!Partner i ja pokusavamo da zatrudnim. 15og marta sam imala poslednju menstruaciju,inace nemam redovne cikluse! Od 15og marta imamo redovan odnos i ne cuvamo se! Nakon 15ak dana sam pocela da imam simptome koji ukazuju na trudnocu,medjutim radila sam test nakon 2 nedelje I pokazao se negativnim. Simptomi su i dalje tu i desava se da sam dobila krvarenje,slicno menstrualnom, samo krace I nije obilno kao uobicajno.(citala sam da moze da dodje do toga usled usadjivanja ploda u zid materice) to krvarenje je krenulo 11og aprila i zavrsilo se 15og aprila. S tim da kazem da sam prvog dana imala jake bolove,koje inace nemam u toku ciklusa! I evo juce I danaa imam pojavu braon sekreta -sluz. Simptomi koje imam su: povremena mucnina,bol u donjem delu ledja,ponekad vrtoglavica,povecan apetit,cesto mokrenje se pocelo tek pre par dana,zatvor i nadut abdomen.Citala sam da ako sam trudna da bih trebala da koristim neke tablete da bi se plod odrzao a ja ne znam sta da radim jer ne znam kako da utvrdim da li sa trudna jer iako dosta toga ukazuje na trudnoću, test ne pokazuje a ja zbog ove situavije sa koronom ne mogu da proverim nalazom iz krvi. DAJTE MI SAVET,STA DA RADIM I STA MISLITE DA LI SAM TRUDNA? UNAPRED HVALA

    Ovulacija se skolski desava oko 14dc, implantacija se desava od 6 do 12 dana nakon ovulacije. I test bi najbolje bilo raditi 28 dc, odnosno bar 14 dana nakon ovulacije. Ukoliko nisi sigurna u ovulaciju kad je bila, odi izvaditi betu

  • nightfury

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bok Cure, nova sam ovdje, iako vas vec mjesecima citam, jer vec neko vrijeme radimo na bebi. Zadnja menstruacija je bila 09.03., inace uobicajeno trajanje je 30-32 dana. 30.03. sam imala onaj gusti, rastezljivi iscjedak kojeg inace pripisujem ovulaciji. jutros sam napravila test first sign duo sa prvom mokracom i vidim crticu, doduse jako blijedu. sto vi mislite? https://ibb.co/B497Swg

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ovo mi se cini kao pozitivan test... Pokušaj opet za dan dva sa jutarnjim urinom 🤞trebala bi onda biti malo tamnija crtica ili uzmi Clearblue test(oni su meni do sad uvijek bili jako točni) 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.

  • nightfury

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    hvala :) imam jos jedan first sign pa cu pokusati s njim za dva dana

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    nightfury

    hvala :) imam jos jedan first sign pa cu pokusati s njim za dva dana

    Obavezno javi i stavi fotkicu ☺️🤞

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.

  • Orci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozz cure,ja evo u iscekivsnju...naime prije tri dana napravila test i negativan.danas  vec 6 dana kasni.M.ne znam sto da mislim....bojim se po drugi test jis ici.
    Inace sam bila vec na vise Ivf-a

    H

  • tina1505

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Lp. Opet ja... Neki dan sam vam javila da sam prokrvarila i bila na hitnoj te rekli da je prijeteci pobacaj,nista nisu poduzeli poslali me kuci... i krvarila sam par dana 8 tjt evo vec 2 dana nema krvi niti imam bolove,a sutra mi treba doci nalaz od bete,kada sam prvi put radila bila je 15.2, e sad,ja krvarila jesam al ako je prijetio pobacaj meni plod nije ispao niti ista... a idalje imam simptome trudnoce 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.