Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bibi169

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage mame i buduće mame,zanima me dali se nekome od vas dogodila slična situacija trenutno nisam blizu neke ljekarne da kupim test ali ću biti kroz par dana. Zadnju menstruaciju sam imala 21.03-25.03., u plodnim danima i neplodnim smo imali spolne odnose kad smo stigli pošto radi na terenu, trebala sam iduću dobiti 19.04. no meni se 16.04. pokazalo malo smeđe , drugi dan je bilo onako svijetlo roza i svijetlo crvena na ulosku a treći dan samo pri brisanju svijetlo roza,inače se jako trudimo i želimo bebu, inače su moje menstruacije jako obilne i bolne,ali ovo je bilo vrlo slabo kratko je trajalo a inače traje 5 dana, tjedan sam primjetila da mi bradavice počinju tamniti i da su ispupčene te da su žile izražene, također imam lagana probadanja i grčeve kao da ću dobiti i sada ali ničega nema, dosta sam pospana pa me zanima dali je moguće da je bila riječ o implatacijskom krvarenju i kad bih mogla napraviti test, pošto ovih dana zbog svega ne primaju ginekolozi pa sam zabrinuta. oprostite na malo dužem postu i nadam se nekom savjetu,a vama svima želim puno sreće i puno +++ i laganih trudnoća bez problema

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Bibi169

    Drage mame i buduće mame,zanima me dali se nekome od vas dogodila slična situacija trenutno nisam blizu neke ljekarne da kupim test ali ću biti kroz par dana. Zadnju menstruaciju sam imala 21.03-25.03., u plodnim danima i neplodnim smo imali spolne odnose kad smo stigli pošto radi na terenu, trebala sam iduću dobiti 19.04. no meni se 16.04. pokazalo malo smeđe , drugi dan je bilo onako svijetlo roza i svijetlo crvena na ulosku a treći dan samo pri brisanju svijetlo roza,inače se jako trudimo i želimo bebu, inače su moje menstruacije jako obilne i bolne,ali ovo je bilo vrlo slabo kratko je trajalo a inače traje 5 dana, tjedan sam primjetila da mi bradavice počinju tamniti i da su ispupčene te da su žile izražene, također imam lagana probadanja i grčeve kao da ću dobiti i sada ali ničega nema, dosta sam pospana pa me zanima dali je moguće da je bila riječ o implatacijskom krvarenju i kad bih mogla napraviti test, pošto ovih dana zbog svega ne primaju ginekolozi pa sam zabrinuta. oprostite na malo dužem postu i nadam se nekom savjetu,a vama svima želim puno sreće i puno +++ i laganih trudnoća bez problema

    Kako si opisala zvuci kao implantacijsko krvarenje... I isto tako bi vec sad mogla test napraviti. Sretno

  • nightfury

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Tonia

    nightfury

    hvala :) imam jos jedan first sign pa cu pokusati s njim za dva dana
    Obavezno javi i stavi fotkicu ☺️🤞

    Evo jutros ponovila sa trakicom i ponovno blijeda crta, doduse nesto malo jaca nego prekjucer. Onda sam poludila i otisla u dm po clearblue digital i on pokazuje 1-2 tj, sto ima smisla obzirom na to da sam primijetila sluz 30.03., pa je neka pretpostavka da sam zatrudnila nekoliko dana iza toga. Nadam se da ce to biti u redu.
    https://ibb.co/c2c9kj2https://ibb.co/c2c9kj2
    https://ibb.co/YfNpcL8

  • nightfury

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    nightfury

    Tonia

    nightfury

    hvala :) imam jos jedan first sign pa cu pokusati s njim za dva dana
    Obavezno javi i stavi fotkicu ☺️🤞
    Evo jutros ponovila sa trakicom i ponovno blijeda crta, doduse nesto malo jaca nego prekjucer. Onda sam poludila i otisla u dm po clearblue digital i on pokazuje 1-2 tj, sto ima smisla obzirom na to da sam primijetila sluz 30.03., pa je neka pretpostavka da sam zatrudnila nekoliko dana iza toga. Nadam se da ce to biti u redu.
    https://ibb.co/c2c9kj2https://ibb.co/c2c9kj2
    https://ibb.co/YfNpcL8

    ne znam zasto je zeznuo prvi link 
    https://ibb.co/Ttv55wn

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Odličnooo :))) to je to ☺️ cestitaaaaaam, zelim nirnu sretnu i urednu trudnoću 😁

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.

  • nightfury

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Tonia

    Odličnooo :))) to je to ☺️ cestitaaaaaam, zelim nirnu sretnu i urednu trudnoću 😁

    Hvalaaaa ☺️☺️🥳

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

     Prije 13 dana smo imali odnos, jučer sam uradila test nekad poslije podne i bio je negativan. Da li sam rano uradila i da li bih opet trebala da ga ponovim ili je ipak i ovaj bio dovoljan ? 

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Maki90

    Cao svima,meni treba savet!Partner i ja pokusavamo da zatrudnim. 15og marta sam imala poslednju menstruaciju,inace nemam redovne cikluse! Od 15og marta imamo redovan odnos i ne cuvamo se! Nakon 15ak dana sam pocela da imam simptome koji ukazuju na trudnocu,medjutim radila sam test nakon 2 nedelje I pokazao se negativnim. Simptomi su i dalje tu i desava se da sam dobila krvarenje,slicno menstrualnom, samo krace I nije obilno kao uobicajno.(citala sam da moze da dodje do toga usled usadjivanja ploda u zid materice) to krvarenje je krenulo 11og aprila i zavrsilo se 15og aprila. S tim da kazem da sam prvog dana imala jake bolove,koje inace nemam u toku ciklusa! I evo juce I danaa imam pojavu braon sekreta -sluz. Simptomi koje imam su: povremena mucnina,bol u donjem delu ledja,ponekad vrtoglavica,povecan apetit,cesto mokrenje se pocelo tek pre par dana,zatvor i nadut abdomen.Citala sam da ako sam trudna da bih trebala da koristim neke tablete da bi se plod odrzao a ja ne znam sta da radim jer ne znam kako da utvrdim da li sa trudna jer iako dosta toga ukazuje na trudnoću, test ne pokazuje a ja zbog ove situavije sa koronom ne mogu da proverim nalazom iz krvi. DAJTE MI SAVET,STA DA RADIM I STA MISLITE DA LI SAM TRUDNA? UNAPRED HVALA

    Kakvo je sada stanje ?
    Moguće da si rano uradila test, a isto tako je moguće da je u pitanju bila menstruacija. A što se simptoma tiče, možda se bila formirala trudnoća pa došlo do spontanog.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Dinka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo,26.01 sam imala nezasticen spolni odnos sa deckom(tokom menstruacije,1dan menstruacije je bio) zatim sam dobila normalnu menstruaciju u ocekivano vrijeme,7dana poslije menstruacije sam radila Clear Blue test koji je bio negativan(jutarnji urin sam koristila),test je bio negativan,kroz 2dana sam ga ponovila opet negativan,dobila sam 2.menstruaciju poslije toga,prije 3.dana sam imala i 3.poredu sve su bile normalne sa ugruscima i obilne kao uvijek sa povremenim bolovima u trbuhu,jucer sam opet ponovila test koji je takidjer negativan bio..odmos od 26.01 vise nisam imala ali osjecam mucninu i neke simptome..da li sebi umisljam ili je trudnoca nemoguca nakon 3 negativna testa i 3 menstruacije?sa doktoricom sam se savjetovala i vise sam joj dosadna😂 ali ne da mi mira jednostavno...ne znam da li moze neki drugi problem postojati pa se ovako osjecam?

  • SanjaLB

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, meni je jos rano da uradim test jer mi je ovulacija bila 19-tog,a ocekujem 👹 02.05 da (ne) dodje, da li je neka od vas imala pojacan sekret, kao zuto-bele boje, gusci je, inace je rano za bilo kakve simptome, pokrili smo sve dane pre ovulacije i taj dan, znaci 5 dana, ali mi cudan sekret 🤷‍♀️ pijem i macinu travu vec 7 dana ali znam koje boje i kakav sekret bude od nje, ovo samo moze biti sperma da izlazi, inace 2 god.pokusavamo a prvi 1,5 nismo ziveli zajedno ja u Bih on u De sad smo zajedno jedno 7 mj. ali nista jos, inace nisu nam rezultati neki, ako ne bude ovaj put idemo kod doktora pa pretrage, ali eto pokusavam i ovako pa sta mu Bog da ☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.