Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Eyia

    Ja sam radila sa onim trakicama iz mullera, najjeftinije..14 kuna, rezultat je bio u roku od pola minute je pocela crta se pojavljivati. Nadam se da će ovo biti zdrava trudnoća kiju ću izgurati do kraja 🤗 i vama želim isto!

    Hvala draga cestitam tinodn❣ nadam se i ja svome plusicu 🙏🥰

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    zabrinutakata

    Eyia

    Ja sam radila sa onim trakicama iz mullera, najjeftinije..14 kuna, rezultat je bio u roku od pola minute je pocela crta se pojavljivati. Nadam se da će ovo biti zdrava trudnoća kiju ću izgurati do kraja 🤗 i vama želim isto!
    Hvala draga cestitam tinodn❣ nadam se i ja svome plusicu 🙏🥰

    Hvala, bit će sigurno 💛

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Eyia

    zabrinutakata

    Eyia

    Ja sam radila sa onim trakicama iz mullera, najjeftinije..14 kuna, rezultat je bio u roku od pola minute je pocela crta se pojavljivati. Nadam se da će ovo biti zdrava trudnoća kiju ću izgurati do kraja 🤗 i vama želim isto!
    Hvala draga cestitam tinodn❣ nadam se i ja svome plusicu 🙏🥰
    Hvala, bit će sigurno 💛

    Jel ti kasnilo pa si pravila test ili

  • Avatar Eyia

    Eyia

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Sutra bi kao po pravilu trebala dobiti, odnosno ne bi..🤭 al brzo se crta pojavila..
    Kažem sretna jesam jako ali tu je opet i strah zbog te biokemijske. Samo nek sve ide polako, bude sve dobro 🤗

  • Matea96

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Curke moje drage. 
    Imam redovne cikluse od 28 dana, čak mogu reći da su školske. Dečko i ja bi bili presretni ako bi ostala trudna. 04.05.sam imala nezasticeni odnos, ali nije svrsio u mene. Tj. bio je pred sam kraj, ali iz drugih razloga smo stali. Te večeri je izaslo puno sluzi iz mene, tako da sam ovulaciju trebala imati za 2 do 3 dana (doma imam onaj mini mikroskop od Geratherma kojim pratim ovulacije i plodne dane, tako da vec znam da mi redovno nakon pojave veće kolicine sluzi ovulacija stigne za 2 do 3 dana). 
    Uglavnom imam neke simptome, za koje više ne znam jel umisljam ili ne. 😂🤦‍♀️
    Jucer i jutros sam sa prvim jutarnjim urinom radila test i negativan je. Vjesticu bi trebala dobiti 23.-og,znaci za 4 dana (pretpostavljam da sam prerano radila test.Iskreno ne znam kako, ali imam osjećaj da bi mogla biti trudna. Radila sam dva puta ClearBlue Easy. Je li rano da ponovim sutra opet?Curke zelim vam svima ono što sanjate i zelite i da sve trudnice imaju skolsku trudnocu. ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima. 
    Menga mi kasni 4 dana, a uvijek mi dode dan prije ocekivanog ili tocno na datum.
    3 dana prije menge su me uvijek znale boljeti grudi ali ono bas jako i imala bi lagane grceve, sada to nemam niti me bole grudi. Osjecam veliki umor kao nikada do sada, mucnine ujutro i tokom dana, imam nalete vrucine, grceve u podrucju maternice i cesto idem piškiti. Radila sam dva testa oba dva sam radila u podnevnom terminu i negativni su. Neznam da li postoji mogucnost trudnoce ili je nesto drugo. Nikada mi nije kasnila.

  • Avatar birt_18

    birt_18

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, znaci menstruacija mi kasni evo vec 2 dana , napravila sam test  za trudnocu celarblue i trebalo mu je dugo da se ucita tet i pokazao je da je negativan, sad dali da ponovim teat za kojih tjedan ili dva ili sta da radim.
    Nada me brzom odgovoru, unaprijed hvala ❤

    mamina ljubav 05.02.2020

  • Avatar birt_18

    birt_18

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Dobar dan svima.
    Menga mi kasni 4 dana, a uvijek mi dode dan prije ocekivanog ili tocno na datum.
    3 dana prije menge su me uvijek znale boljeti grudi ali ono bas jako i imala bi lagane grceve, sada to nemam niti me bole grudi. Osjecam veliki umor kao nikada do sada, mucnine ujutro i tokom dana, imam nalete vrucine, grceve u podrucju maternice i cesto idem piškiti. Radila sam dva testa oba dva sam radila u podnevnom terminu i negativni su. Neznam da li postoji mogucnost trudnoce ili je nesto drugo. Nikada mi nije kasnila.


    Gle moguce je da si trudna , test napravi ujutro, i kupi si clearblue, meni je kad sam napravila test pokazao pozitivan kosta ti u dm 40 kn , pa kupi i napravi i nadam se da ce biti sve u redu ili se naruci na pregled

    mamina ljubav 05.02.2020

  • Avatar birt_18

    birt_18

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    birt_18

    Dobro jutro, znaci menstruacija mi kasni evo vec 2 dana , napravila sam test za trudnocu celarblue i trebalo mu je dugo da se ucita tet i pokazao je da je negativan, sad dali da ponovim teat za kojih tjedan ili dva ili sta da radim. I vec zadnja tri dana  curi mi sluz , ali nije menstruacija, a imam i tamni urin , nije bljedo zut nego je jako tamno zuti.
    Nada me brzom odgovoru, unaprijed hvala ❤

    mamina ljubav 05.02.2020

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Pozz. Treba mi pomoc. Znaci zadnja men.je bila 19.4.
    Test sam pravila 15.5 i bio je pozitivan da bi nakon nekog vremena crta isparila. Zatim sam dobila 19.5 uz slabo krvarenje. A ciklus mi inace traje 26 27 dana. Sad vise nez dali sam trudna ili ne. Dali je itko imao slicna iskustva?

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSGOdgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ....28.5 + ❤👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.