Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Vidi se nesto sitno,al ako je test one step plavi nemoj mu bas vjerovat.daje lazne sjene.
    Koliko ti je proslo od O?

  • Dinka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo zene,vadila sam betu i rezultat je 0.1 znaci trudnoca je iskljucena.?..iako sam imala puno simptoma,menstruacija je bila.

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Na žalost da bi bila trudnoća beta mora biti iznad 5

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.

  • Nadicaaaa11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ako mozete da mi date svoje misljenje. Menstrualni ciklusi su mi jako neredovni od prvog ciklusa pa do sada. 
    Od 9 mjeseca 2019 uredovilo se toliko da sam dobivalaa svaki mjesec, zadnji mjesec to jest 4 nisam dobila. 
    U cetvrtak ujutru imala sam mucnine i uradila test koji je pokazao pozitivno. 
    Uradila sam jos 4 testa ostali su negativni. 
    Trenutno sam u inosteanstvu pa duze cekam na termin kod ginekologa. 

  • Nadicaaaa11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nadicaaaa11

    Pozdrav, ako mozete da mi date svoje misljenje.Menstrualni ciklusi su mi jako neredovni od prvog ciklusa pa do sada.
    Od 9 mjeseca 2019 uredovilo se toliko da sam dobivalaa svaki mjesec, zadnji mjesec to jest 4 nisam dobila.
    U cetvrtak ujutru imala sam mucnine i uradila test koji je pokazao pozitivno.
    Uradila sam jos 4 testa ostali su negativni.
    Trenutno sam u inosteanstvu pa duze cekam na termin kod ginekologa.
  • Nadicaaaa11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nadicaaaa11

    Pozdrav, ako mozete da mi date svoje misljenje.Menstrualni ciklusi su mi jako neredovni od prvog ciklusa pa do sada.
    Od 9 mjeseca 2019 uredovilo se toliko da sam dobivalaa svaki mjesec, zadnji mjesec to jest 4 nisam dobila.
    U cetvrtak ujutru imala sam mucnine i uradila test koji je pokazao pozitivno.
    Uradila sam jos 4 testa ostali su negativni.
    Trenutno sam u inosteanstvu pa duze cekam na termin kod ginekologa.

    Jos bih zeljela da dodam da imam vrtoglavicu, glava me boli i zadnja dva tri dana imam svijetlo smedjkasti iscjedak Ali malo skroz 🙄

  • Matea96

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage ženice, cure.
    Ovako. Htjela bi čuti neke vaše savjete i informacije s vaše strane. 
    Imam redovne odnose unazad godine dana i više,trajanja najčešće 28 dana, što bi se reklo "po školski".
    Zadnju mjesečnicu sam imala 25.04.i trajalo je kao i inače. 04.05.sam imala odnos bez zaštite, s tim da je to trajalo nekih 10 minuta i onda smo stali (umor nas je dotukao).  
    Rekao je da bi vrlo brzo svrsio da je nastavio. Ostatak sam riješila na drugi način. 
    S obzirom da bi se jakoo veselili trudnoći i da dođe, ali ju jos uvijek ciljano ne provodimo (ako me kuzite šta hoću reći).E sad, taj dan kad smo imali odnos bio mi je početak plodnih dana. Tu istu večer doslovno mi je ispao sluzavi čep i ta ista sluz je trajala još sutradan, tako da mislim da je ovulacija možda i bila prije od planirane O u menstrualnom kalendaru. Šta mislite kolika je šansa? Test sam kupila i čekam kad ga mogu napraviti (ClearBlue se može testirati i do 5 dana prije očekivane menstruacije. Ako ne napraviti test, napravila bi i betu, ali ne znam je li još uvijek rano?Danas mi je 6 dana do očekivane menstruacije, napravila sam popodne sad test i bio je negativan.
    Vec par dana imam poprilicno izrazene simptome (možda i umisljam🤦‍♀️🤷‍♀️). Kavu inače ne pijem, ali evo sad mi je užasna mucnina na njen miris valjda sa 10 metara, ahaha. Leđa me ubijaju. Dojke su mi nabubrile i bole me i dok hodam. Nervozna sam, što inace nije slucaj sa mnom dok sam u PMS-u.Tako da vaša iskustva i potpora bi mi dobro dosla. ❣️

  • Ema26

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve clanice.
    Bila bih vam vrlo zahvalna za misljenje. Zadnju menstruaciju sam imala 4. aprila, menstruacija mi kasni 11 dana, deveti dan kasnjena sam uradila test. Pojavile su se dvije crtice, s tim sto je druga jako svjetla. U utorak imam zakazano kod ginekologa pa cemo vidjeti.. Da li se nekoj desilo nesto slicno, da je druga crtica bas svijetla, a da je na kraju ishod bio pozitivan? 

  • bingic

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Curke dali samo ja vidim blagu crticu ili

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    bingic

    Curke dali samo ja vidim blagu crticu ili

    Moras ic na ibb.co uplodat fotku i tu zalijepit link

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.