Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ivaa989

    Pozdrav svima! Na dan kad sam trebala dobiti mj napravila sam test ujutro ali onu trakicu s ebaya i negativan je, zanima me da li je nekom pokazao negativan, a nakon 2-3 dana pozitivan? Da li je bilo prerano za testiranje? Hvala!

    U pravilu ne bi tad trebalo biti prerano, ali ako ti je ovulacija bila kasnije onda je moguce da se jos ne vidi. Ponovi test za 2 dana 😊

    Baby P 03/21 💙

  • ivaa989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ponovo negativan no nema mj, cini se onda da samo kasni..

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    SanjaLB

    Kasni mi 1 dan,ali se ne nadam previse jer me boli kao da cu dobiti svaki cas 🙄 a ako ne dodje do ujutru uradicu test, inace mi nije pokazao nista 10 dpo, inace su mi na 25 dc a O 14.inace jel moguce zatrudniti sa polipima, i ne tako dobrim jajnicima tj.jajovodoma,nemam neku tacnu inf. kakvi su mi izgledi za trudnocu, pokušavamo 2 god. Uskoro idemo kod doktora nasli smo dobrog ovde u DE.

    Da li si ikada uradila hidžamu ( ispuštanje nečiste krvi ) ? Ako nisi, uradi. Iz iskustva mnogih žena pokazala se učinkovitom kada je u pitanju začeće.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ivaa989

    Ponovo negativan no nema mj, cini se onda da samo kasni..

    Moguce da je do stresa i promjena ovih dana. Ne brini onda. Ali ako ti inace ne kasni i ne dode sad tjedan dana naruci se kod ginekologa pa ce ti moci reci nesto vise ili ti eventualno dati tablete da potaknu dolazak menstruacije.

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Drage moje radimo na bebici 4 mijeseci nikad me trbuh nije bolij u plodnim danima i jucer i danas bas psjecam neku tupu bol i mokrim cesto strah me jer sam imala spontani prije skoro godinu dana ..svasta coviku prode kroz glavu 🙈🙏 pa jel ima koja mama curka da mi rece jel njih tako boli kad su plodni dani ...hvala

  • Dosa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima! Malo sam zabrinuta. Jucer navecer sam radila test clearblue i pokazao je negativan, planirala sam ga raditi ujutro, ali ipak sam bila nestrpljiva i htjela sam saznat sto prije. Uradila sam te je pokazao da je negativan, medutim citala sam da je vazno da se ne pije puno vode prije testiranja jer to kao prorijedi hormon. Menstruacija mi kasni 7 dana, vec 3 sam imala grceve kao da cu dobiti, danas vec full lagane grceve imam. Trbuh mi je napuhnut bas kao kada trebam dobiti i zna mi se desiti da pojedem nesto pa poslije kao da mi nesto radi u trbuhu kao da mi nije dobro sjela hrana. Posto sam popila dosta vode prije testiranja, jel moguce da je pokazao lazno negativan? 

  • Avatar Mama 39

    Mama 39

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jučer je prošlo 8 dana od ovulacije i napravila sam test da vidim ima li rezultata. Test se pokazao pozitivan, da bih bila sigurna napravila sam jos jedan i on se pokazao negativan. Napravila sam i danas ujutro i također je negativan. Radila sam sve iste testove ( trakice). Ne znam sto da mislim ?! Kako je to moguće.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Jasa

    Jučer je prošlo 8 dana od ovulacije i napravila sam test da vidim ima li rezultata. Test se pokazao pozitivan, da bih bila sigurna napravila sam jos jedan i on se pokazao negativan. Napravila sam i danas ujutro i također je negativan. Radila sam sve iste testove ( trakice). Ne znam sto da mislim ?! Kako je to moguće.

    8 dana od ovulacija je ful kratko i tekso da test bude pozotivan. Implantacija se desava izmedu 7. i 12. dno. Moguce da jos nije ni doslo do implantacije pa je nemoguce da se pokaze pozitivan rezultat. A ova jedna trakica je mozda iz neke krive serije. Napraviti test dan, dva prije nego treba doci menstruacija.

  • Avatar Mama 39

    Mama 39

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Tenci

    Jasa

    Jučer je prošlo 8 dana od ovulacije i napravila sam test da vidim ima li rezultata. Test se pokazao pozitivan, da bih bila sigurna napravila sam jos jedan i on se pokazao negativan. Napravila sam i danas ujutro i također je negativan. Radila sam sve iste testove ( trakice). Ne znam sto da mislim ?! Kako je to moguće.
    8 dana od ovulacija je ful kratko i tekso da test bude pozotivan. Implantacija se desava izmedu 7. i 12. dno. Moguce da jos nije ni doslo do implantacije pa je nemoguce da se pokaze pozitivan rezultat. A ova jedna trakica je mozda iz neke krive serije. Napraviti test dan, dva prije nego treba doci menstruacija.

    Hvala na odgovoru 😊 sačekat cu da... nema mi druge.  Imam neke blage simptome pa se nadamo 🙏 

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/nnXRZ3K
    Jel itko osim mene vidi drugu jakkoo svijetlu crtu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.