Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A gle po ovome bi mogla bit:
    1. Znam bit nervozna pa ta moja nervoza utjece na moga msm prenem je na nj..
    2. Malo cesce na wc
    3. Ono sto mi je bilo smede to je implatacijsko sto automatski predstavlja to a i normalno je... bilo mi je 2 dana za redom a sada trunka..
    4. Nikako se nemogu naspavat..
    5. Drugi dan mi kasni...
    6. Pocele me i bradavice bolit...
    A svakako moram jos sutra sacekat pa ako bude sve u redu nekada u popodnevnim satima test uzet i prekosutra ujutro ga napravit i javit doktorici... msm na dodir me bole...Nekako vjerujem i osjecam dobru i pozitivnu vibru da mi mogla bit..A imali odnos jutros kad smo s koncerta dosli i opet jutros nekada kad smo se naspavali... a eto vjerojatno jesam, sutra je presudan dan... a sve ove dane imam dobar osjecaj da jesam i samo sebe smirivan uzdahom i izdahom i tako na taj nacin si tjeram te misli... cutla je sve u Bozjim rukama..

    Vesela

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hej,hej! :) pozdrav svima!evo i moga prvog posta ovdje :)
    Jucer kupila gravignost mini,danas napravila testic i pojavila se druga svijetlo roza crtica.uzbudjenju nema kraja. :))) (u profilnoj slici je testic pa ako mi tko moze potvrditi da nevidim samo ja tu 2.crticu.hehe) 
    Odem kod ginekologa i kaze mi da je jos prerano i da dodjem tek 1.6.(tko ce docekati...cini se kao vjecnost...)
    Zadnja m bila 12.4.


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Draga Just smile ja vidim roze crtice. A inače i taj testić je meni ispao najpouzdaniji bez obzira što nije neki skup. Čestitam i znam koliko se raduješ! A i ja sam bila nestrpljiva na početku i taj period od prvog plusa do prvog UZV-a mi se činio jako dug a evo sad sam već pri kraju. Sretno!

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    just smile...kao da gledam moj test...isto tako jedva vidljiva druga crta...ali nakon 3 dana kada sam ga ponovila bila je amna druga crta i evo nas u 23.tt
    sretno

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru :)
    Eto,onda se razumijemo.uh...koji osjecaji u meni.svasta nesta..hehe :)
    drzi mi se i sretno! ♡♡


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    lollipop


    just smile…kao da gledam moj test…isto tako jedva vidljiva druga crta…ali nakon 3 dana kada sam ga ponovila bila je amna druga crta i evo nas u 23.tt
    sretno


    Hehe.hvala ti! Sad ste me malo utjesile.jucer gin.kaze da mi je to jos pre rano te mozda i dodje m...uh jesam u sebi vikala "jezik pregrizla,nemoj da dodje"... :D


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Just smile tu je crtica, vidi se iz aviona. 
    I ja sam imala skoro identičan rezultat na testu. Druga crtica svjetlija od kontrolne. Koliko sam bila uzbuđena nakon uru vremena sam ponovila test, skoro pa nije bilo crtice, morala sam se zagledati dobro. Panika me uhvatila! Ponovila test iduće jutro i opet mi nije bila druga crta jača od kontrolne, sjećam se da mi je svašta prolazilo kroz glavu, ali eto.... beba nam stiže na jesen
    Sretno!!

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Lela

    Just smile tu je crtica, vidi se iz aviona. 
    I ja sam imala skoro identičan rezultat na testu. Druga crtica svjetlija od kontrolne. Koliko sam bila uzbuđena nakon uru vremena sam ponovila test, skoro pa nije bilo crtice, morala sam se zagledati dobro. Panika me uhvatila! Ponovila test iduće jutro i opet mi nije bila druga crta jača od kontrolne, sjećam se da mi je svašta prolazilo kroz glavu, ali eto…. beba nam stiže na jesen
    Sretno!!


    Hvala,hvala!ma uvjerena sam da je...osim sto mi kasni 7dana,placem na sve moguce sto me dirne na tv-u :D osjecam se kao mali cmizdro xD  za par dana cu ponoviti testic,pa cemo vidjeti. javim konacne rezultate i tu potvrdu od gin. 1.6.uhhh :D
    sretno ♡ :)


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    I meni je taj test bio "sretni". Vidjela mi se jaka crtica iako sam ga radila navečer. Ali crtica je crtica!
    Sretno!

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    baš to crtica je crtica...i ja sam isto mislila da je M došla a na kraju bilo implantacijsko i sve je prošlo super

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.