Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    zelim.bebicu :)

    Evo mene s mojim rezultatom..negativan je 

    žao mi je.....posavjetuj se s ginekologom, možda ti propiše duphastone ili sl. za reguliranje ciklusa

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    cipelica

    zelim.bebicu :)

    Evo mene s mojim rezultatom..negativan je 
    žao mi je…..posavjetuj se s ginekologom, možda ti propiše duphastone ili sl. za reguliranje ciklusa


    Hvala...hocu..

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    zelim.bebicu :)

    Hvala cure moje…pokusat cu bar manje mislit o tome..i ne zivcirat se vise…od sad idem na ono "sta bude,bude"..Mama2,aj mi reci odakle ti toliki optimizam? 

    Optimizam? 
    Hm.....
    Jednostavno je koliko i nije 
    Optimizam je ovdje prijelazan. Uhvati se cura koje su takve i vrijeme leti 

  • Moren@

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moze mala pomoc jer sam skroz zbunjena? Jucer su mi dosli testici s neta pa sam probala jedan cisto iz znatizelje. Bio mi je 17. dc, popodnevni urin i pojavi se slaba roza druga crtica ali vidljiva, a ja sooook! Ne vjerujem jer je tek trebala proci ovulacija. Danas 18. dc ponovim test s jutarnjim urinom i opet isto. Probat cu staviti i sliku ;) zadnja menstruacija je bila ista kao i svaka do sada, bolna i jako obilna pa me ovo sad zbunjuje. Sto mislite? Ovo bi mi bila prva trudnoca pa nemam iskustva...

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Moren@ kazu da je crtica crtica bila ovakva ili onakva.
    Test ne daje lazno pozitivan rezultat vec poszoji samo lazno negativan.
    I zato.... CESTITAM

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    morena, jesi sigurna da su testovi za trudnoću a ne ovulacijske trakice?
    i meni je to malo hm, hm jelte....17dc pa već trudnoća, to znači da je ovulacija i oplodnja trebala bit najkasnije 8-9 dan ciklusa

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    undefined


    Optimizam? 
    Hm…..
    Jednostavno je koliko i nije 
    Optimizam je ovdje prijelazan. Uhvati se cura koje su takve i vrijeme leti 

      Sad znam o cem si pricala...jucer sam se sa sestrom izvela u grad..shopping,kavica,setnja,pricanje,suncee...skroz sam se opustila i nisam vise razmisljala o nicem...mislim da bi tako trebala malo vise puta i da ce bit sve oke..
    Moren@ i ja ti zelim svu srecu

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ili je M bila kroz trudnocu

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    mama2


    Ili je M bila kroz trudnocu

    moguće i to, ali onda bi druga crtica bila jaka i tamna, a ona bi bila sad već 5tt

  • Avatar Mona9

    Mona9

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cure molila bi malu pomoc,m mi kasni 4 dana i maloprije sam napravila test jer nisam mogla cekati do jutra i pojavile su mi se dvije jake roze crtice...ono sto sam napravila od uzbudjenja je da sam malo presla onu granicnu liniju kad sam stavljala u casicu pa me zanima jel to moze utjecati na crtice? Inace mi je ovo prvi test i prva trudnoca 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.