Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Dada


    Zdravoo! Imala sam mjesecnicu 16.12.2014.g. imam redovan ciklus svako 30 dana,medjutim ocekivanu mjesecnicu nisam dobila u januaru uradila sam jedno 10 testova koji su bili negativni.Slucajno sam 28.1.2015.se okliznula i pala istegnem ligamente u koljenu.Menstruaciju dobije 02.02.2015. koja je trajala 2 dana.Danas 13.03.2015 uradim test svijetla linijca se pprimjeti.Test nisam radila na jutarnju mokracu.Obradujte me i recite da je neka imala nesta slicno sa ovim testovima  vec 6 mjeseci radimo na bebi i jedva cemako :*


    Slazem se s mama2...i ja takodjer cestitam

  • Dada43

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hvala vam svima i svakom zelim od <3 II sutra radim novi test javim rezultate

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Dada


    hvala vam svima i svakom zelim od &lt;3 II sutra radim novi test javim rezultate


    Ma bit ce || :))))

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    zelim.bebicu :)

    Dada


    hvala vam svima i svakom zelim od &amp;lt;3 II sutra radim novi test javim rezultate

    Ma bit ce || :))))

    Napravila test?

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    mama2

    zelim.bebicu :)

    Dada


    hvala vam svima i svakom zelim od &amp;amp;lt;3 II sutra radim novi test javim rezultate

    Ma bit ce || :))))
    Napravila test?


    Evo mene s mojim rezultatom..negativan je 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Zelim bebicu 
    samo ne gubi volju ni strpljenje... Docekat ces svoje dvije crtice skupa s nama 

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    mama2

    Zelim bebicu 
    samo ne gubi volju ni strpljenje… Docekat ces svoje dvije crtice skupa s nama 


    Hvala na podrsci...al tako se jadno osjecam..kao da je sve uzalud...samo o tome razmisljam...bas sam se dns posteno isplakala...ne mogu ti opisat kolko mi je zao

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Lakse je kad se isplaces.... samo treba sto prije prihvatiti stvari kakve uistinu jesu. Vjeruj mi, prolazim kroz isto sto i ti. Nazalost, ali tako je. Pozitiva, pozitiva, zen 

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    nema smisla se živcirati....što se prije smiriš i riješiš stresa prije će ti se dogoditi ono što želiš..
    provjeri si malo cikluse...da li su uvijek isti ili se mjenjaju...možda je i tu problem ako nisu uvijek isti...s druge strane...živciranjem i plaćem nećeš ništa postići...kad se smiriš i opustiš i na neki naćin prestaneš razmišljati onda će se dogoditi...vjeruj mi tako se meni dogodilo...znam da te misli ubijaju i da se svaki mjesec nadaš, ali probaj da to ćim manje utječe na tebe...želim ti plusić ko kuća veliki idući ciklus...

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Hvala cure moje…pokusat cu bar manje mislit o tome..i ne zivcirat se vise…od sad idem na ono "sta bude,bude"..
    Mama2,aj mi reci odakle ti toliki optimizam? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.