Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    cipelica

    mama2


    Ili je M bila kroz trudnocu
    moguće i to, ali onda bi druga crtica bila jaka i tamna, a ona bi bila sad već 5tt

    Slazem se. Druga opcija je da je drzala test predugo prije ocitanja? Test se mora ocitat po uputama, dakle unutar par minuta, ne nakon po ure.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mona


    Cure molila bi malu pomoc,m mi kasni 4 dana i maloprije sam napravila test jer nisam mogla cekati do jutra i pojavile su mi se dvije jake roze crtice…ono sto sam napravila od uzbudjenja je da sam malo presla onu granicnu liniju kad sam stavljala u casicu pa me zanima jel to moze utjecati na crtice? Inace mi je ovo prvi test i prva trudnoca 

    Ako si radila po uputama...cestitam! :) bitno da je ocitanje testa obavljeno unutar zadanog vremenskog roka kako pise u uputama. Uvijek mozes jos jedan test ujutro napravit, ali ako su jake crtice...jos jednok cestitam :)

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • lola4

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo da se javim nakon dugog vremena oporavka od ekstrauterine i izrađenog jajovoda, trudni smo 6 tjedana i sve je za sada u redu,  u četvrtak idemo vidjeti malo srčeko kako kuca....  Samo pozitivne misli i sve je u redu...  Hvala svima na podršci...  Pusa

  • Avatar Crnomore

    Crnomore

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sretno lola

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo sa testerom PrimaStick je prošao vrlo neslavno.
    On ima vrlo vidljivu evaporacijsku crtu koja u ovim našim situacijama  bude "slamka spasa" i nada da smo uspjele ovaj put, pa si mislim: sigurno je beta mala…Zato je tako svijetla…
    Uglavnom, mislim da PrimaStick neću više kupovati. 
    Tko želi lažnu nadu?

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    ja sam kupila prvo clearblue - pokazao gotovo odmah crticu. nakon nekoliko dana sam ponovila još jednom, čisto za svaki slučaj prije odlaska ginekologu, s popodnevnim urinom, ali ovaj puta s jeftinim testom iz DM-a. također pokazao odmah u roku 5 sekundi, vrlo debelu crticu!

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    I ja sam ovaj put kupila ClearBlue :)
    Još 8 dana do testiranja ♡

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Gogach


    I ja sam ovaj put kupila ClearBlue :)
    Još 8 dana do testiranja ♡

    gogach, držim fige! 

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    lioness

    Gogach


    I ja sam ovaj put kupila ClearBlue :)
    Još 8 dana do testiranja ♡
    gogach, držim fige! 

    Hvala lioness ♡♡♡

    ... na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    svakako javi imamo li još jednu trudnicu u klubu!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.