Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Koji god da kupis ja bih radije napravila s prvim jutarnjim urinom. Sretnooooo

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    mama2


    Koji god da kupis ja bih radije napravila s prvim jutarnjim urinom. Sretnooooo


    Hvala..Onda cu tako i napraviti...drzite fige 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Vec sam stisnula ... ovako  jako

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    mama2


    Vec sam stisnula … ovako  jako


    Hahahha...hvala,hvala... :)
    Nadam se da ce bit + jer poludit cu ako nece...

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ma neces poluditi nego ces nastaviti druzenje s nama... Sto u konacnici i nije tako lose 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Svakako javi rezultat

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bas tako...nije to nimalo lose :))
    Hocu,javit cu

  • Dada43

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravoo! Imala sam mjesecnicu 16.12.2014.g. imam redovan ciklus svako 30 dana,medjutim ocekivanu mjesecnicu nisam dobila u januaru uradila sam jedno 10 testova koji su bili negativni.Slucajno sam 28.1.2015.se okliznula i pala istegnem ligamente u koljenu.Menstruaciju dobije 02.02.2015. koja je trajala 2 dana.Danas 13.03.2015 uradim test svijetla linijca se pprimjeti.Test nisam radila na jutarnju mokracu.Obradujte me i recite da je neka imala nesta slicno sa ovim testovima  vec 6 mjeseci radimo na bebi i jedva cemako :*

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Kazu ovako: crta je crta. Bila jako tamna ili svjetlija.. tako da... CESTITAMMMM

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ali da srce bude na mjestu mozes ponoviti testic ujutro s prvom mokracom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.