Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Meni je 30dan od zadnje menge pokazalo minus i bacim ja test. Ujutro opet ne dobijem i isla ja u smece kopat test kad ono blijedaaaaa crticaaa reko sta je sad ovo, ionako se ne racuna nakon 10min kakti test. I sutradan se vidla blijeda crtica.dakle o mi je kasnila taj mjesec.


    Ja sam išla kod ginekologa točno na dan ovulacije tako da znam kad je o bila, danas je 12.dan od ovulacije ne računajući dan o, tako da mislim da nema šanse, bar bi se neka blijeda crtica pokazala.. Malo sam tužna al i svjesna da mi je sad tempo života malo drugačiji nego kad smo radili na prvoj bebici i kad sam odmah idući mj ostala trudna.. 

  • Avatar Trudilica123

    Trudilica123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Dobila danas.. 😢 
    Al isto odoh u srijedu na pregled 

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Aaaa daj bzvz!!

  • Avatar Trudilica123

    Trudilica123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Jana78

    Aaaa daj bzvz!!


    Al gle, to je bilo negdje oko 13.. a od 13 do sada skroz nesto malo.. nije mi bas tako bilo prvi dan M.. 😱😱

  • Avatar Aria12

    Aria12

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, čestitke svima na +.
    Za 2 dana trebam dobiti. Da li je ovo + ili mi se pričinjava? 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Zuki kakvo je stanje sada?
    Aria12 ne možeš staviti sliku na forum, ne radi ta opcija već neko vrijeme..

    [lilypie.com]

  • Ana20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ja sam rodila 10.6. I nisam dobila mjesecnicu. Nakon 2 tjedna imala sam odnos s muzem bez zastite ikakve rekli su mi dok ne dode mj. Da Nemogu ostati trudna no ja zadnjih 10 dana zlo mi je umorna sam spava mi se cesto tjera me na povraćanje vrti mi se dosta. A jos uvijek nema mjesecnicu mi smo imali odnos par puta nezasticen dali je stvarno moguce da sam opt? Dali ste vi imali takva iskustva molim curke savjet 🤔

  • Avatar Aria12

    Aria12

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    C1M4 gledam i ne vidim sliku pa mi nije jasno hahah
    A eto onda ću morati čekati još koji dan da budem 100% sigurna.
    Ma da, vidi se + ali je druga crtica dosta blijeda pa pitam dal se to računa:D 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    aria12

    C1M4 gledam i ne vidim sliku pa mi nije jasno hahah
    A eto onda ću morati čekati još koji dan da budem 100% sigurna.
    Ma da, vidi se + ali je druga crtica dosta blijeda pa pitam dal se to računa:D


    Haha, sve 5, ali ne radi vec 2 tjedna jedno i stvarno ne znam kad ce to sloziti, bezveze je ovako🤷🏼‍♀️ ja bi pricekala jos bar 2 dana ili 3 jos bolje da zakasni bar jedan dan i napravila s prvim jutarnjim urinom test jer ces onds bit skoro 100% sigurna dok ti i gin ne potvrdi😁 ali svaka crtica koliko blijeda bila je crtica tako da cestitam i drzim fige🤞🏻🤗😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Aria12

    Aria12

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    C1M4

    aria12

    C1M4 gledam i ne vidim sliku pa mi nije jasno hahah
    A eto onda ću morati čekati još koji dan da budem 100% sigurna.
    Ma da, vidi se + ali je druga crtica dosta blijeda pa pitam dal se to računa:D

    Haha, sve 5, ali ne radi vec 2 tjedna jedno i stvarno ne znam kad ce to sloziti, bezveze je ovako🤷🏼‍♀️ ja bi pricekala jos bar 2 dana ili 3 jos bolje da zakasni bar jedan dan i napravila s prvim jutarnjim urinom test jer ces onds bit skoro 100% sigurna dok ti i gin ne potvrdi😁 ali svaka crtica koliko blijeda bila je crtica tako da cestitam i drzim fige🤞🏻🤗😁


    Hvala :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.