Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ančica

    ančica

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    MarijanaDjuricic

    Drage moje nova Sam ovdje pa me interesuje Dali je ovo pozitivan test… Molim vas da mi pomognete…


    nema slike nazalost😕

    Filip&Andrej
    27.03.2020

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    ančica

    Pozdrav ženice moje, evo opet mene… prva trudnoca mi je zavrsila nesretno 3.7… imala sam spontani bez kiretaze.. planirali smo se čuvati od trudnoce, barem dok ne dobijem prvu menstruaciju, ali nismo uspijeli..radila test jutros, test mi pokazuje plus.. jel imao jos netko iskustvo kao ja? kako vam doktori onda racunaju trudnocu?


    Pa gledati ce ti trudnocu od prvog dana krvarenja kad si imala spontani, to se racuna kao menstruacija😊

    [lilypie.com]

  • Trica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ima li netko iskustva sa one step testovima (zeleni)? Jucer i danas rađeni ujutro, vidljiva jako slaba linija. Danas 31 dc, inace ciklus traje 33-35.

  • Avatar ančica

    ančica

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    C1M4

    ančica

    Pozdrav ženice moje, evo opet mene… prva trudnoca mi je zavrsila nesretno 3.7… imala sam spontani bez kiretaze.. planirali smo se čuvati od trudnoce, barem dok ne dobijem prvu menstruaciju, ali nismo uspijeli..radila test jutros, test mi pokazuje plus.. jel imao jos netko iskustvo kao ja? kako vam doktori onda racunaju trudnocu?

    Pa gledati ce ti trudnocu od prvog dana krvarenja kad si imala spontani, to se racuna kao menstruacija😊


    hvala ti na odgovoru😚

    Filip&Andrej
    27.03.2020

  • smoric

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pozdrav devojke :) da li se ovde vidi nesto? 

  • smoric

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    smoric

    pozdrav devojke :) da li se ovde vidi nesto?


  • smoric

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    smoric

    smoric

    pozdrav devojke :) da li se ovde vidi nesto?


    Devojke, kako da postavim sliku? Nece da je ucita lad odaberem :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima… Nova sam ovdje ali potpuno zbunjena pa vam se zato javljam. M mi kasni već 16 dana, prije 2 dana san napravila test i bio je negativan. Nemam nikakve simptome kao da ću dobiti a uvijek sam ih imala (dan prije m glava boli, par dana prije tu i tamo probadanje, bolovi u donjem dijelu leđa nepodnošljivi). Inaće imam pco.  Već godinu dana pokušavam zatrudnjeti ali nije se primalo. Zanima me šta da sada radim? Da pričekam još koji dan pa da ponovim test ili? Jel moguće da sam trudna a ipak mi je test negativan? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Ema29

    Bok svima… Nova sam ovdje ali potpuno zbunjena pa vam se zato javljam. M mi kasni već 16 dana, prije 2 dana san napravila test i bio je negativan. Nemam nikakve simptome kao da ću dobiti a uvijek sam ih imala (dan prije m glava boli, par dana prije tu i tamo probadanje, bolovi u donjem dijelu leđa nepodnošljivi). Inaće imam pco. Već godinu dana pokušavam zatrudnjeti ali nije se primalo. Zanima me šta da sada radim? Da pričekam još koji dan pa da ponovim test ili? Jel moguće da sam trudna a ipak mi je test negativan?


    Najbolje posjeti svog ginekologa koji ce vidjeti sta se desava. 

  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Da li je ovo pozitivan test? Radjen 30. dan ciklusa 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.