Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dzeni

    Da li je ovo pozitivan test? Radjen 30. dan ciklusa


  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Cure, ovdje uploadajte sliku, kopirajte link koji ce vam se pojaviti dole ispod slike kad ju uploadate i zalijepite ga tu, https://imgbb.com/upload [imgbb.com] - ovo je link.
    Dzeni sliku uploadaj na onaj link kako sam napisala, a menga ti kasni ili?

    [lilypie.com]

  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/L92R6Xq [ibb.co]

  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju? 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    dzeni

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju?


    Ja ju vidim, ponovi test za dva dana, trebala bi tada biti tamnija crta😁😁 a da li ti menga kasni ili tek trebas dobiti?

    [lilypie.com]

  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    C1M4

    dzeni

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju?

    Ja ju vidim, ponovi test za dva dana, trebala bi tada biti tamnija crta😁😁 a da li ti menga kasni ili tek trebas dobiti?


    Ciklusi su mi inace neredovni, otprilike 30-35 dana. Trenutno imam temperaturu 37,1 sto je jedan od znakova. Vjerovatno je prerano uradjen test pa je zbog toga tako blijeda linija. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    dzeni

    C1M4

    dzeni

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju?

    Ja ju vidim, ponovi test za dva dana, trebala bi tada biti tamnija crta😁😁 a da li ti menga kasni ili tek trebas dobiti?

    Ciklusi su mi inace neredovni, otprilike 30-35 dana. Trenutno imam temperaturu 37,1 sto je jedan od znakova. Vjerovatno je prerano uradjen test pa je zbog toga tako blijeda linija.


    Ma crtica je crtica😁😁 cestitam ti😍 ali svakako ponovi za dva dana i javi se gin da ides vaditi betu da vidis dupla li se kako treba😁

    [lilypie.com]

  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dzeni

    C1M4

    dzeni

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju?

    Ja ju vidim, ponovi test za dva dana, trebala bi tada biti tamnija crta😁😁 a da li ti menga kasni ili tek trebas dobiti?

    Ciklusi su mi inace neredovni, otprilike 30-35 dana. Trenutno imam temperaturu 37,1 sto je jedan od znakova. Vjerovatno je prerano uradjen test pa je zbog toga tako blijeda linija. A menstruacija bi znaci trebala doci za par dana pa cemo jos sacekati. 


  • dzeni

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    C1M4

    dzeni

    C1M4

    dzeni

    Test je uradjen 30. dan ciklusa. Da li jos neko vidi blago roze liniju?

    Ja ju vidim, ponovi test za dva dana, trebala bi tada biti tamnija crta😁😁 a da li ti menga kasni ili tek trebas dobiti?

    Ciklusi su mi inace neredovni, otprilike 30-35 dana. Trenutno imam temperaturu 37,1 sto je jedan od znakova. Vjerovatno je prerano uradjen test pa je zbog toga tako blijeda linija.

    Ma crtica je crtica😁😁 cestitam ti😍 ali svakako ponovi za dva dana i javi se gin da ides vaditi betu da vidis dupla li se kako treba😁


    Hvalaaa 😍, nadam se samo da se ne razocaram kad ponovim test. Koliko god da je nevidljiva ja ju opet vidim vjerovatno je to zbog jake zelje. 😁

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ,
    Pitanjce 😊 
    Dali je moguce da je test ovulacije pozitivan vise od tjedan dana ?
    Radi se o clearblue testu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.