Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Koliko ja znam mozes ostat trudna, ne vezano za mjesecnicu…a zasto test ne napravis???

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ana20

    Pozdrav! Ja sam rodila 10.6. I nisam dobila mjesecnicu. Nakon 2 tjedna imala sam odnos s muzem bez zastite ikakve rekli su mi dok ne dode mj. Da Nemogu ostati trudna no ja zadnjih 10 dana zlo mi je umorna sam spava mi se cesto tjera me na povraćanje vrti mi se dosta. A jos uvijek nema mjesecnicu mi smo imali odnos par puta nezasticen dali je stvarno moguce da sam opt? Dali ste vi imali takva iskustva molim curke savjet 🤔


    Mozes ostati trudna, ja bi na tvom mjestu otisla ginekologu jee je to vec dosta dug period da nema menge i pevo bi napravila i test, ali i ako bude negativan, otiala bi vidjeti.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ana20

    Pozdrav! Ja sam rodila 10.6. I nisam dobila mjesecnicu. Nakon 2 tjedna imala sam odnos s muzem bez zastite ikakve rekli su mi dok ne dode mj. Da Nemogu ostati trudna no ja zadnjih 10 dana zlo mi je umorna sam spava mi se cesto tjera me na povraćanje vrti mi se dosta. A jos uvijek nema mjesecnicu mi smo imali odnos par puta nezasticen dali je stvarno moguce da sam opt? Dali ste vi imali takva iskustva molim curke savjet 🤔


    Za pocetak,napravi test!Trudna mozes ostati ,ali ne mora znaciti da jesi!A ovo kak se osjecas,ipak imas bebicu od 2 mjeseca,pod hormonima si jos uvijek,pretpostavljam neispavanost i umor cine svoje!
    Lako moguce da je sve u tvojoj glavi!A mozda se i M sprema pa je zato sve zbrckano!U svakom slucaju sretno!Ako se sjetis,javi kako je sve “proslo”!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ana20 možeš Ostat trudna sigurno! Moj savjet je test za početak..

    Zuki kako je bilo na pregledu?? Šta kaže ginic?
    C1M4 držim fige da je to to! Kažu svaka crtica je crtica 🍀

  • Missym

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok žene! Voljela bih čuti ima li itko iskustvo slično mome. Naime, ja i dragi smo odlučili poraditi na bebi i k'o za vraga baš tada mi se 3 ciklusa zaredom stvorila cista. Nemam policistične jajnike nego sam navodno jednostavno sklona cistama (prije su mi se eventualno znale pojaviti 1-2 puta godišnje, ali nikako 3 ciklusa zaredom). Nakon 4 mjeseca terapije Klomifena, ciklus mi se bio skroz ustabilio i mentruacija je stizala svaki 29. dan. Nakon posljednje mentruacije (26.7.) sam obavila pregled, čisto da vidim je li sve ok - doktor je vidio da sam taman pred ovulacijom, endometrij super, ciste ni na vidiku. I onda mi se ovaj mjesec menstruacija nije pojavila. Već mi je nekoliko dana loše i mučno, čak sam i povraćala, užasno sam umorna, nijansa kose u koju se bojam već godinama mi je nekim čudom prije par dana ispala potpuno drugačija (ne znam ima li to ikakve veze, ali navodno u trudnoći može imati)… Jučer sam na 33. dan ciklusa napravila test s prvim jutarnjim urinom, i bio je negativan. Menstruacije i dalje nema, i dalje mi je loše…

  • Missym

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I da ne zaboravim, opet, ne znam ima li ikakve veze, test je bio obični Clearblue.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako si u mogucnosti idi izvadi betu !

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Missym kako ti kaže mamika najbolje će ti se vidjeti po beti! 

    Zuki?? Kakva je situacija? Ana20 jesi radila test?

  • Avatar ančica

    ančica

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice moje, evo opet mene… prva trudnoca mi je zavrsila nesretno 3.7… imala sam spontani bez kiretaze.. planirali smo se čuvati od trudnoce, barem dok ne dobijem prvu menstruaciju, ali nismo uspijeli..radila test jutros, test mi pokazuje plus.. jel imao jos netko iskustvo kao ja? kako vam doktori onda racunaju trudnocu? 

    Filip&Andrej
    27.03.2020

  • MarijanaDjuricic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje nova Sam ovdje pa me interesuje Dali je ovo pozitivan test… Molim vas da mi pomognete… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.