Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    medinaal

    Linijica se pojavila u minuti


    Daaa, pozitivno🤗

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Ispricavam se prvo, jer tema nije za ovo, pa mi je zao sta ovako upadam. 
    Samo imam pitanjce, jucer sam isla privatno kod ginekologa i potvrdila mi ke trudnocu i kaze 5tj+5 no kako je rana trudnoca ploda jos nema.
    Zanima me posto sam danas dizala jako tezak teret na 2 3 min. da li se sta moze dogoditi sa plodom ili nesto? 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Draga Doris, mislim da ti ne moze biti nista. Ja sam u prethodnoj trudnoci na pocetku trudnoce kad sam bila trudna taman tako kao i ti radila u skladistu i dizala tesko sto sam i spomenula svojoj doktorici koja mi je rekla da ne bi trebalo smetati u jos tako ranoj trudnoci. Ali svakako radije izbjegavaj dizanje teskoga ako mozes. Ipak, neke majke koje su ponovno trudne imaju i malu djecu koju dizu svakodnevno pa im ne bude nista.  Ali kazem, ako mozes, radije izbjegavaj dizati tesko. A imas li sad kakve bolove nakon sto si dizala tesko? 

  • mom2be00

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    andjelina23

    mom2be00

    Zdravo curke, nova sam ovdje, imam ne redovne M, pa se dešavala sa mi kasni i po 5-10 dana, ali ovaj put kada sam trebala dobiti pojavio mi se samo blagi smeđih iscjedak koji je trajao samo jedan ne pun dan, a danas je već 44 dan ciklusa, bolne grudi probadanje u jajnicima u ledjima, radila sam sinoc jedan test koji je izgledao ovako
    i ja vam sad ne znam sto da mislim. Doktoru mogu tek u utorak sto mi je jaaaako dugi čekati do tada ću izluditi, da li se nekome to desavallo i da li je ovo pozitivan test? Veliki vam pozdrav šaljem

    vidim da ti nitko nije odgovorio…
    ja vidim crticu…ocito je jako rana trudnoca ako se crtica pojavila u vremenu u kojem se ocitavaju rezultati :)
    moj savjet ti je da sutra ili u pon napravis novi test (iskljucivo prvi jutarnji urin!)
    javi je li crtica tamnija :)
    kada si imala taj smeđi iscjedak? moze biti da je tad bila implantacija

    Hvala puno na odgovoru, da radila sam još jedan koji mi je pokazao bas vidiljivu crticu, a iscjedak sam imala na dan 3.2  tih sam dana trebala dobiti evo slikice 
  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mom2be00

    andjelina23

    mom2be00

    Zdravo curke, nova sam ovdje, imam ne redovne M, pa se dešavala sa mi kasni i po 5-10 dana, ali ovaj put kada sam trebala dobiti pojavio mi se samo blagi smeđih iscjedak koji je trajao samo jedan ne pun dan, a danas je već 44 dan ciklusa, bolne grudi probadanje u jajnicima u ledjima, radila sam sinoc jedan test koji je izgledao ovako
    i ja vam sad ne znam sto da mislim. Doktoru mogu tek u utorak sto mi je jaaaako dugi čekati do tada ću izluditi, da li se nekome to desavallo i da li je ovo pozitivan test? Veliki vam pozdrav šaljem

    vidim da ti nitko nije odgovorio…
    ja vidim crticu…ocito je jako rana trudnoca ako se crtica pojavila u vremenu u kojem se ocitavaju rezultati :)
    moj savjet ti je da sutra ili u pon napravis novi test (iskljucivo prvi jutarnji urin!)
    javi je li crtica tamnija :)
    kada si imala taj smeđi iscjedak? moze biti da je tad bila implantacija

    Hvala puno na odgovoru, da radila sam još jedan koji mi je pokazao bas vidiljivu crticu, a iscjedak sam imala na dan 3.2 tih sam dana trebala dobiti evo slikice

    Test
    Test

    Draga i ja sam u istoj situaciji, radila sam prije dva dana bilo je nesto vidljiva linijica i ovaj je od prije nekih pola sata, znaci nije cak ni prvi jutarnji urin… 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Cure, cestitam!  
    Narucite se na pregled i naravno, pocnite piti folnu kiselinu sto prije…sretno!   

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • mom2be00

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    medinaal

    mom2be00

    andjelina23

    mom2be00

    Zdravo curke, nova sam ovdje, imam ne redovne M, pa se dešavala sa mi kasni i po 5-10 dana, ali ovaj put kada sam trebala dobiti pojavio mi se samo blagi smeđih iscjedak koji je trajao samo jedan ne pun dan, a danas je već 44 dan ciklusa, bolne grudi probadanje u jajnicima u ledjima, radila sam sinoc jedan test koji je izgledao ovako
    i ja vam sad ne znam sto da mislim. Doktoru mogu tek u utorak sto mi je jaaaako dugi čekati do tada ću izluditi, da li se nekome to desavallo i da li je ovo pozitivan test? Veliki vam pozdrav šaljem

    vidim da ti nitko nije odgovorio…
    ja vidim crticu…ocito je jako rana trudnoca ako se crtica pojavila u vremenu u kojem se ocitavaju rezultati :)
    moj savjet ti je da sutra ili u pon napravis novi test (iskljucivo prvi jutarnji urin!)
    javi je li crtica tamnija :)
    kada si imala taj smeđi iscjedak? moze biti da je tad bila implantacija

    Hvala puno na odgovoru, da radila sam još jedan koji mi je pokazao bas vidiljivu crticu, a iscjedak sam imala na dan 3.2 tih sam dana trebala dobiti evo slikice
    Draga i ja sam u istoj situaciji, radila sam prije dva dana bilo je nesto vidljiva linijica i ovaj je od prije nekih pola sata, znaci nije cak ni prvi jutarnji urin…


    andjelina23

    Cure, cestitam!
    Narucite se na pregled i naravno, pocnite piti folnu kiselinu sto prije…sretno!


    Hvalaa puno 😁😁❤️
    Medinaal čestitam tii ❤️❤️

  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala curke 

    I vama sve najbolje želim. Nek nam je sa srećom svima 😍😍😍😍

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu
    Pozdrav cure, zadnja mjesečnica mi je bila 26.01.2019, ovulacija 08.02.2019. U utorak 19.02.2019 (12 dana nakon ovulacije) napravila sam test jer non stop idem na wc piškiti, što mi je bilo neobično u mom slučaju. Pojavila se druga linija. jutros sam ponovila i također se pojavila okomita linija.. Riječ je o clear blue testu, zanima me ima li tko iskustva s tako rano pozitivnim testovima? hvala 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Pozdrav cure, zadnja mjesečnica mi je bila 26.01.2019, ovulacija 08.02.2019. U utorak 19.02.2019 (12 dana nakon ovulacije) napravila sam test jer non stop idem na wc piškiti, što mi je bilo neobično u mom slučaju. Pojavila se druga linija. jutros sam ponovila i također se pojavila okomita linija.. Riječ je o clear blue testu, zanima me ima li tko iskustva s tako rano pozitivnim testovima? hvala

    eh da i ponovila sam ga jutros jos i s trakicama iz Mullera (duchesse)

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.