Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    mouse

    andjelina23

    mouse

    Hej zenice, koji test koristite? Sto mi preporucujete?

    ja sam najeftinije trakice iz dm-a
    dobijes dvije za 30 kn
    ako je trudnoca u pitanju odmah ce pokazati
    u slucaju da je negativan, za par dana napravis drugu trakicu :)
    ne bacaj novce na skupe, razvikane testove :)

    Hvala ti :)
    Moze samo naziv tih trakica koje kupujete?


    evo ako nije kasno :)
    first sign duo trakice :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hvala Andjelina :) 
    Nije kasno, M treba (ne) doci tek 22.2 

    [lilypie.com]

  • mamita92

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
    Pozdrav za sve vas
    Nova sam ovdje i zamolila bi vas da mi pomognete. 
    Radila sam 3 testa, prvi s trakicom gdje se nadzire blaga crtica koja mi do sada nikada nije bila, zatim sam radila 2 skuplja testa crtice su se pokazale takodje blijede ali su nestale kroz 15 min. Inace imam bolove grudi mnogo jace neg do sada kad sam trebala dobiti mjesec., umor i pospanost, grceve u trbuhu i pojacan apetit…mjesecnicu trebam dobiti 20.02 ali na nagovor kume sam uradila testove jer se stvarno cudno osjecam. Slika test je tu. Hvala unaprijed lp
  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    mamita92

    Pozdrav za sve vas
    Nova sam ovdje i zamolila bi vas da mi pomognete.
    Radila sam 3 testa, prvi s trakicom gdje se nadzire blaga crtica koja mi do sada nikada nije bila, zatim sam radila 2 skuplja testa crtice su se pokazale takodje blijede ali su nestale kroz 15 min. Inace imam bolove grudi mnogo jace neg do sada kad sam trebala dobiti mjesec., umor i pospanost, grceve u trbuhu i pojacan apetit…mjesecnicu trebam dobiti 20.02 ali na nagovor kume sam uradila testove jer se stvarno cudno osjecam. Slika test je tu. Hvala unaprijed lp

    Ja ne vidim drugu crticu, mozda je do kuta slikanja, ali osobno smatram i da je puno prerano za test, ja bi ga napravila dan dva prije ocekivene M

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    mamita92

    Pozdrav za sve vas
    Nova sam ovdje i zamolila bi vas da mi pomognete.
    Radila sam 3 testa, prvi s trakicom gdje se nadzire blaga crtica koja mi do sada nikada nije bila, zatim sam radila 2 skuplja testa crtice su se pokazale takodje blijede ali su nestale kroz 15 min. Inace imam bolove grudi mnogo jace neg do sada kad sam trebala dobiti mjesec., umor i pospanost, grceve u trbuhu i pojacan apetit…mjesecnicu trebam dobiti 20.02 ali na nagovor kume sam uradila testove jer se stvarno cudno osjecam. Slika test je tu. Hvala unaprijed lp


    ja vidim crticu, ali jako blijedu…
    jel se odmah pojavila ili?
    najbolje ti je pricekati jos par dana..bar 2 dana pred mjesecnicu…i ne bacaj novac na skupe testove…slobodno opet mozes trakice…ako je trudnoca u pitanju svakako ce ti pokazat :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • mamita92

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    andjelina23

    mamita92

    Pozdrav za sve vas
    Nova sam ovdje i zamolila bi vas da mi pomognete.
    Radila sam 3 testa, prvi s trakicom gdje se nadzire blaga crtica koja mi do sada nikada nije bila, zatim sam radila 2 skuplja testa crtice su se pokazale takodje blijede ali su nestale kroz 15 min. Inace imam bolove grudi mnogo jace neg do sada kad sam trebala dobiti mjesec., umor i pospanost, grceve u trbuhu i pojacan apetit…mjesecnicu trebam dobiti 20.02 ali na nagovor kume sam uradila testove jer se stvarno cudno osjecam. Slika test je tu. Hvala unaprijed lp

    ja vidim crticu, ali jako blijedu…
    jel se odmah pojavila ili?
    najbolje ti je pricekati jos par dana..bar 2 dana pred mjesecnicu…i ne bacaj novac na skupe testove…slobodno opet mozes trakice…ako je trudnoca u pitanju svakako ce ti pokazat :)

    Imam neku nadu, pricekat cu mjesecnicu pa cemo vidjet. Hvala vam puno na odgovoru 🤗🤗

  • mamita92

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Crtica mi se pojavila tacno kroz 4 minute, puna sam optimizma i nadam se bebici 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mamita92 to je po meni pozitivan test samo je jos jako rano da bi bilo tamnije. Sretno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Molim vas da mi kažete vaša iskustva sa testovim odnosno kad bi ih trebalo radit na dan očekivane menstruacije ili čak kasnije ? Ja sam napravila dan prije očekivane menstruacije - sam dobila

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    peg

    Molim vas da mi kažete vaša iskustva sa testovim odnosno kad bi ih trebalo radit na dan očekivane menstruacije ili čak kasnije ? Ja sam napravila dan prije očekivane menstruacije - sam dobila


    na dan ocekivane menstruacije ili kad vec kasni…i preporuca se prvi jutarnji urin :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.