Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu
  • peg

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ovo je ispalo jučer . Radila sam betu 2zjedna nakon inseminacije možda sam bila nestrpljiva 25.9 ginekolog je rekao je je to dosta malo i sad moram čekati ponovo pon  da vidim da li raste

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Ovo je plusic, mozda da sutra opet napravis pa ako crtica tamni hcg raste definitivno😊😊

  • mom2be00

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Zdravo curke, nova sam ovdje, imam ne redovne M, pa se dešavala sa mi kasni i po 5-10 dana, ali ovaj put kada sam trebala dobiti pojavio mi se samo blagi smeđih iscjedak koji je trajao samo jedan ne pun dan, a danas je već 44 dan ciklusa, bolne grudi probadanje u jajnicima u ledjima, radila sam sinoc jedan test koji je izgledao ovako
     ja tu vidim neku ne jasnu crticu ili želim da je vidim, imala sam još jedan test pa sam ga uradila jutros koji je izgledao ovako 
     a nakon nekoliko minuta ovako 

    i ja vam sad ne znam sto da mislim. Doktoru mogu tek u utorak sto mi je jaaaako dugi čekati do tada ću izluditi, da li se nekome to desavallo i da li je ovo pozitivan test? Veliki vam pozdrav šaljem 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    mom2be00

    Zdravo curke, nova sam ovdje, imam ne redovne M, pa se dešavala sa mi kasni i po 5-10 dana, ali ovaj put kada sam trebala dobiti pojavio mi se samo blagi smeđih iscjedak koji je trajao samo jedan ne pun dan, a danas je već 44 dan ciklusa, bolne grudi probadanje u jajnicima u ledjima, radila sam sinoc jedan test koji je izgledao ovako
    i ja vam sad ne znam sto da mislim. Doktoru mogu tek u utorak sto mi je jaaaako dugi čekati do tada ću izluditi, da li se nekome to desavallo i da li je ovo pozitivan test? Veliki vam pozdrav šaljem


    vidim da ti nitko nije odgovorio…
    ja vidim crticu…ocito je jako rana trudnoca ako se crtica pojavila u vremenu u kojem se ocitavaju rezultati :)
    moj savjet ti je da sutra ili u pon napravis novi test (iskljucivo prvi jutarnji urin!)
    javi je li crtica tamnija :)
    kada si imala taj smeđi iscjedak? moze biti da je tad bila implantacija 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Molim vas dal je koja od vas imala slucaj da M kasni par dana a test bude negativan?
    Naime M je jucer trebala doci, radimo na bebi unazad par mj i pokrivamo sve plodne dane, koristim aplikacijski kalendar i po njemu M dodje uvijek kad i treba, od kad imam M uvijek dobijem ujutro. Nema je jucer, nema je ni danas…piskila test i jucer i danas i neg.su tak da ne znam kaj da mislim? Hvala

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Dobro jutro! Molim vas dal je koja od vas imala slucaj da M kasni par dana a test bude negativan?
    Naime M je jucer trebala doci, radimo na bebi unazad par mj i pokrivamo sve plodne dane, koristim aplikacijski kalendar i po njemu M dodje uvijek kad i treba, od kad imam M uvijek dobijem ujutro. Nema je jucer, nema je ni danas…piskila test i jucer i danas i neg.su tak da ne znam kaj da mislim? Hvala


    znam dosta cura kojima je test bio neg, a bile su trudne…razlog je kasnija oplodnja ili popodnevni, a ne prvi jutarnji urin..
    a s druge strane moze biti da su ti se hormoni pobrkali pa ti kasni..
    u svakom slucaju sretno! javi nam sta je bilo :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar MaLeNa_554

    MaLeNa_554

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mySun

    Ponovi test za par dana, tako je i meni prvi test bio nesiguran.
    Pricekala sam par dana i kupila sam neki najjeftiniji test trakicu za 15 kn i pokazao +. I bome je tocno pokazao nakon samo 5 dana kasnjenja.


    mySun

    Ponovi test za par dana, tako je i meni prvi test bio nesiguran.
    Pricekala sam par dana i kupila sam neki najjeftiniji test trakicu za 15 kn i pokazao +. I bome je tocno pokazao nakon samo 5 dana kasnjenja.


    pozdrav: imam jedno pitanje, preko jucer sam napravila test koji je pokazao jednu crvenu crtu a pokraj jako blijedu crtu vise kao roza crta je,, da dodam da 20tog trebam mjesecnicu dobit. Sta mislite dali je pozitivan ili negativan?

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    MaLeNa_554

    mySun

    Ponovi test za par dana, tako je i meni prvi test bio nesiguran.
    Pricekala sam par dana i kupila sam neki najjeftiniji test trakicu za 15 kn i pokazao +. I bome je tocno pokazao nakon samo 5 dana kasnjenja.

    mySun

    Ponovi test za par dana, tako je i meni prvi test bio nesiguran.
    Pricekala sam par dana i kupila sam neki najjeftiniji test trakicu za 15 kn i pokazao +. I bome je tocno pokazao nakon samo 5 dana kasnjenja.

    pozdrav: imam jedno pitanje, preko jucer sam napravila test koji je pokazao jednu crvenu crtu a pokraj jako blijedu crtu vise kao roza crta je,, da dodam da 20tog trebam mjesecnicu dobit. Sta mislite dali je pozitivan ili negativan?


    ako je druga crticu tu bez obzira bila tamna ili blijeda to je pozitivan test…ako se pojavila odmah ili nakon par min :) najbolje da stavis sliku da vidimo ili otiđi par stranica unatrag pa vidi je li neko imao takav test :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu
    Da li ovo znaci pozitivan test?
    Da li ovo znaci pozitivan test?

    Linijica se pojavila u minuti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.