Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Pa da…. joj ja sam rekla da ak ću imat sina da me odmah netko zatuče toljagom po glavi ak budem grozna svekrva….

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hehehehehe…. dobra si….. srecom pa bum ja zasad samo punica…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I ja :) a gle…mogle bi se mi tu međusobno klokanice dogovorit..
    pa međusobno klince pospojit hihi

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a to svakak… kaj onda mislis da budemo dobre???
    ak bumo takve zloceste ko mnogo njih bolje da nam netko glavom zavrne…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Pa gle… valjda ćemo bit dobre…jedino ak ne prošvikamo do tad pa nam to bude ispušni ventil 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    uh da…slazem se…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni je moja inače ok, ali isto kao i većina ostalih obožava nametati svoje mišljenje, pa je malo nervoza ako se nešto ne učini kako je ona rekla. Da ne pričam o savjetima o tome da prestanem dojiti jer mi je možda mlijeko slabo pa zato mali ima grčeve (sad je prošao 3 mjeseca i više ih nema), a nema dana staža u dojenju, do toga da mu je umočila dudu u med dok me nije bilo u blizini i kad sam joj ga prvi put ostavila na čuvanje. Inače u tim situacijama moj muž izvuče deblji kraj jer sve brojim njemu, ali sam se prestala libiti reći  i njoj. Uvjerena sam da joj savijeti nisu zlonamjerni, ali zamjeram joj nerazumijevanje da nešto želim učiniti po svome i kako sam ja zamislila. Tako da tu nekad bude nervoze, ali inače sve 5. Ispočetka sam se trudila objašnjavati joj da se danas neke stvari rade drugačije nego prije 35 godina ali kad sam skužila da to nema nekog efekta, jednostavno sam prestala. Na svaki njen savijet kažem ok, i napravim po svome. Kad mi ti savjeti dosade ili mi ih se skupi previše, ili se povučem malo, ili se pojadam svojoj mami ili mužu…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ja jednostavno skupljam sve u sebi. Jer sam se dobro opekla izrazivsi svoje misljenje o stvarima koje me smetaju. Mama je ipak mama. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Binci2

    Binci2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hmmm sto reci za svoju svekrvu?Ona je divna ali ima jednu veliku manu.Ogromnu.Razmazila je svog sina,mog muza na veliko i dakao sad kad nam dodje ona se cudi kako on meni pere sudje.Ili kad dodjemo kod nje kako on meni pripremi stol da jedemo.dakko nestavlja stalno ali to ni ja ni on vise negledamo kad ce tko vec kako se kome hoce.I ok :) ali ona je malo alergicna na to.
    Nece nikad nista reci da li je to krivo ili ne vec samo zasuti i nafrlji se.I to je to .I onda se svi mi oko nje brinemo sta je bilo?Dakako ja ne.Ako ima kakav problem neka kaze.I ja ga kazem. :)

    mala moja breskvica aBd 21.06.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I ja svom dragom kukam kad mi ova digne živce…onda on dura do određene granice pa joj kaže da više ne radi to i to…
    Luki…i moj je prije bio takav..al vjeruj mi ja sam ga uspjela preodgojit :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.