Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

nina23

Broj poruka: 30

Prijavi adminu

simba

nina23

simba

Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!

Izvini al ne izigravamo pacenice. Ako nemas uvjeta da odes negdje sam zivjeti. Prihvatis sve u toj kuci. Al ne shvacam kako se netko moze mijesati gdje mu nije mjesto. Evo primjer znaci dodu gosti. I sad pitaju nesto nas osobno a ona se mjesa odgovara umjesto nas. Znaci netko nema kulure tu.

Dok nemas uvijeta, NE UDAJEŠ se. Pa od čega čete živjeti i kako ako niste kao par samostalni? Ti si se očito udala za sve njih. Imaš dvije opcije, promjeniti sebe i potpuno se prilagoditi ili naći način i odseliti se. Ne možeš ti stariju generaciju koja živi pri tome u svojoj kući, promjeniti.🤷‍♀️

E kad bi se gledalo na to dok nemas uvjete ne udajes se onda se neki nikad ne bi udali. Nije tu na stvari mjenjati nekoga. Nego su to osobe koje ne prihvacaju da je njihov sin odrasla zrela osoba koja se zna brinuti za sebe nego uvjek namecu nesto svoje. Meni nije jasno kako ne mogu shvatit da su i oni jednom bili novi u obitelji. I da covjeka od skoro 30 god tretiras kao djete od 10 god.kao da ne zna nista.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.