Svakako pročitajte! ;)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Draga Tina0208-bez brige, sve će biti u redu!
    U ponedjeljak, prije tjedan dana, dragi i ja smo bili na ultrazvuku, beba je duga 19 cm, lupka me, prekjučer najjači udarac!
    Dragi bio sa mnom, sav sretan i beba je micala rukicama, nogicama i otvorila usta i curka je! Držite mi se drage moje!
    Nije nas Miss_Miu zaboravila, odmara se, ali Miss_Miu javi se da se ne brinemo! Nadam se da si dobro i puno pusa i zagrljaja!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    igorovabebica vidim da te nema na temi trudnoce pa si propustila da mi je beba dobro… sad vec ima skoro 3 kile i spremna je za porod… 
    hvala ti sto se brines…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Igorovabebica zar jeveć tolko prošlo?! Ajme prekrasno.. Čuvaj se i dalje, javljaj se!! Ljubim tebe i bebu :*:* 
    Tina mila moja 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Drage moje nemoj te se brinuti sve je ok! I ja sam ok, polako dolazim k sebi i odmaram koliko mogu od tog svog silnog stresa i svega…. uglavno roda je preletila preko kuće pa ćemo vidjet šta će bit :) :P i tako .. Hvala šta brinete i mislite na mene, ljubim vas sve :* (i one imenovane i one ne imenovane) nemoj te se ljutiti na mene! :*:*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Drage moje nemoj te se brinuti sve je ok! I ja sam ok, polako dolazim k sebi i odmaram koliko mogu od tog svog silnog stresa i svega…. uglavno roda je preletila preko kuće pa ćemo vidjet šta će bit :) :P i tako .. Hvala šta brinete i mislite na mene, ljubim vas sve :* (i one imenovane i one ne imenovane) nemoj te se ljutiti na mene! :*:*

    Rodaaa 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Mila Tea  Rodaaa , rodaaaaa 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Mila Tea  Rodaaa , rodaaaaa 

    Jooos maloo honey vibriceee~~~~~~~~~

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    miss miu razveseli me ti evo malena mi je dobila zuticu i ja placem jer ne idemo kuci

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    teaaaa :*:* mila, nadam se!! :*

    luce moja, a bu i sa zuticom :( drzi te se. ljubim :* ja u slatkim mukama! :/

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Miss_miu jos malo draga,,kad ce biti test mila? :))
    Antonio dusice suosjecam s tobom i moj maleni je imao zuticu,3 dana duze ostali,proplakala sam noci i dane i mogla ga vidjeti par puta dnevno ali s vrata :( Proci ce i to brzo cete kuci .. Pusice

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.