Svakako pročitajte! ;)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Gdje nam je opet Miss? Bas nas uvijek zabrine… Ali sigurna sam da je dobro :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    marincica i mama2 hvala vam od srca… i ja se jaaaako nadam da ce sve biti ok…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Tina kakvo je stanje …jesi li mi dobro?

    Miss gdje si nam? 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    marincica evo ok sam… jucer sam imala jake kontrakcije,odnosno lazne trudove… umirala sam od bolova,danas sam bolje…boli,ali izdrzivo je…
    za bebu neznam jos jel narasla nesto jer idem tek iduci utorak na uzv…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Uh Tina neznam kaj da ti kazem, bitno je da si dobro kolko tolko ..a beba….beba je narasla sigurna sam u to ..samo se ti meni drži i bit ce sve ok!!!!!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nadam se da hoce…hvala ti puno na podrsci…  si…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Gdje nam je  Miss

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja ne znam, stvarno je vec dugo nema… Bit ce da nas je zaboraila… :-(

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pogotovo MissMiu ;) ja sam jos u iscekivanju pozitivnog testa, ali bit ce… prosli mjesec smo krenuli zustro raditi na bebici, naredali se simptomi, cak i menstruacija kasnila, ali nista od toga :( mozda iduci mjesec bude dobitan. Ne smijemo gubiti nadu, kad najmanje budemo mislili o tome, tada ce se to dogoditi :) pusa svima 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    miss pa daj…sad se stvarno vec jako brinem za tebe…. javi seeeee

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.