Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    DarijaZ


    Lilica


    e ovo za debljinu sta ste pisale.. ja imam jednu frendicu koja me stalno ispituje koliko sam dobila kila i nikako joj nije jasno kako vec nemam +20. znate ono kad bas kuzite da je netko razocaran sto se niste pretvorili u slonicu. svaka njena poruka je slicna: "kako si ljube, jesi se zdebljala?"  i onda kaze "to ti nije dobro za bebu, moras jesti da beba bude zdrava, nije sad vrijeme za gladovanje" eto ne znam jel bi se smijala il plakala 
    imam i ja jednu takvu…..to joj je glavno pitanje od samog pocetka….imam feeling da jedva ceka da se udebljam i da budem kao lonica, pa ce joj valjda bit lakse…
    Da, da, imam i ja jednu takvu. Nije me vidjela nekh 3-4 tjedna, i kad smo se srele, kaže ona meni kako mi je samo trbuh narastao. Samo. Ja stala i ne znam što da joj kažem. Baš se žena razočarala.  Hihihihih.
    I baš je lijepo čitati vas sve…

    cure moje, al to nam je zapravo kompliment…ja ne znam zasto se mi zapravo zivicramo  oko toga, haha

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hahahah istina 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Blago vama.. Ja sam prije trudnoće bila dosta jaka.. I sad sam 9 tjedana skoro trudna a trbuh mi je napuhnut jako.. Sad samo čekam glupe komentare da kaj sam u 8 mjesecu trudnoće…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    ninika11


    Blago vama.. Ja sam prije trudnoće bila dosta jaka.. I sad sam 9 tjedana skoro trudna a trbuh mi je napuhnut jako.. Sad samo čekam glupe komentare da kaj sam u 8 mjesecu trudnoće…

    ma nemoj se uopće živcirat oko toga…ja sam oduvijek mršava i kad sam zatrudnila odmah mi se trbuh napuhnuo i tad su mi svi komentirali da kaj si ja umišljam i izvodim gluposti jer da je nemoguće da mi trbuh odmah počne rasti i da sam si ja samo umislila da me traperice stežu…ljudi očito moraju nešt komentirat da bi njima bilo lakše

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ah o tome bi se moglo punooo pisati, manje više su to isti komentari tipa:
    Sad se naspavaj ko zna kad ćeš..
    Meni je porod bio grozan, ali preživjet ćeš ti to, kako sam ja …
    Kad dobiješ bebu nećeš više nikud moći ići…
    Beba će ti biti na prvom mjestu,a tek onda muž…
    Vidjet ćeš kako je sve skupo za bebu…
    Zadnja dva mjeseca trudnoće su ti najgora…
    Ako nešto neznaš ja ću ti sve reći, ja sam to sve prošla…
    Jel znaš što nosiš(muško) a neka je živo i zdravo…

    Ufff milijun stvari tu ima, a sigurno smo i mi prije nego smo ostale trudne nekome nekada rekli neku glupost  Ali definitivno su mi najgore stvari trenutno što ljudi svašta govore što ćeš i kako za vrijeme babinja, to me strašno živcira

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    To sa spavanjem mi je super - možeš ti sada spavati koliko hoćeš, kad ti to neće pomoći kasnije. I što ako ti nije prvo dijete - kak da onda spavaš? I možda ti dijete baš bude super, pa nemaš problema sa spavanjem.
    Ja svima govorim kak je moj prvi porod bio super. :)
    Što se tiče bebe na prvom mjestu - nije stvar toga, nego je stvar umora na kraju dana…
    Niš ne mora biti skupo za bebu ak se kupuje second hand ili kombinira i ak se ne kupuje najskuplja roba.
    A na ovo sa živo i zdravo sam i ja alergična - ne, bolje da je muško, pa da je bolesno?!?!?!… GRRRRRRRRRRRRRRR

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja sam to sa kilažom i trbuhom odmah u početku riješila. Jedan dan išla na pregled, možda sam 3 i pol mjeseca bila trudna, trbuh se tek počeo napuhivati, i onda žene u čekaonici rekle da mi je malen trbuh. Poslije pregleda odem kod mame na posao, žene vele da je trbuh prevelik. Tak da se uopće ne obazirem na to. Netko me nekakvu vidi. Doduše, nisam se mnogo udebljala, trbuh mi je kao loptica, ali i da jesam, vrijedilo bi svake kile kao što vrijedi svake strije, svakog povraćanja i svake muke 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    tako je bjap jer mi smo tu djeci željele i uživamo u svemu što nam ona pružaju-i dobro i “loše” a ni ostatak života nam neće biti med i mlijeko al mi ćemo to sve stojećki podnijeti

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ninika11


    Blago vama.. Ja sam prije trudnoće bila dosta jaka.. I sad sam 9 tjedana skoro trudna a trbuh mi je napuhnut jako.. Sad samo čekam glupe komentare da kaj sam u 8 mjesecu trudnoće…

    Oooo znam kako ti je  meni su u 5mj trudnoce mislili da sam u 8mj ,, sad idem k 33tj izgledam kao da trojke imam i blagajnica me pita kaj jos malo ja onak aha a ona meni vidi se,,ja gorim mislim si pa kako cu tek izgledat za 7-8 tjedana  ,, cak i moj ginekolog kaze da sam velika ahh kaj reci opce

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    uh…ja sam od sutra u 31tt i jos ni jedne strije na vidiku….

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.