Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    LuKi


    E meni su digli tlak svi oni pametnjakovici koji savjetuju muzu kako je dobro da ne bude samnom u rodilistu jer kao sve ce mu se zgadit I nece me vise nikad taknut I tako to. Naime kad smo saznali da sam trudna odma je rekao da ce biti u rodilistu I onda sad kad sam na kraju s tolikom euforijom govori kako nece prisustvovat rodenju kad god mu netko savjetuje. 
    Kakav covjek mora biti da rodenje djeteta opisuje kao nesto gadno. 
    Ali dobro, mozda je I bolje da budem sama u radaoni.

    Kod nas je bilo kontra :-), svi su mu govorili pa odi na porod, to ti je super, bla bla bla, i sad kaze da je doista i bio, svi se cude, ajme pa ti si lud, kaj fakat isao to gledat! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nekako sam imala osjecaj da ce tako na kraju biti. :P

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    e ovo za debljinu sta ste pisale.. ja imam jednu frendicu koja me stalno ispituje koliko sam dobila kila i nikako joj nije jasno kako vec nemam +20. znate ono kad bas kuzite da je netko razocaran sto se niste pretvorili u slonicu. svaka njena poruka je slicna: “kako si ljube, jesi se zdebljala?”  i onda kaze “to ti nije dobro za bebu, moras jesti da beba bude zdrava, nije sad vrijeme za gladovanje” eto ne znam jel bi se smijala il plakala 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    A od ekipe od mog muža nitko nije išao na porod, to je po njima nije za prave muškarce, i kad sam rekla mužu da je kukavica što neće da ide ovi su me samo s podsmijehom pogledali. Eto, svi se razlikuju i svejedno nas živciraju.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Lilica


    e ovo za debljinu sta ste pisale.. ja imam jednu frendicu koja me stalno ispituje koliko sam dobila kila i nikako joj nije jasno kako vec nemam +20. znate ono kad bas kuzite da je netko razocaran sto se niste pretvorili u slonicu. svaka njena poruka je slicna: "kako si ljube, jesi se zdebljala?"  i onda kaze "to ti nije dobro za bebu, moras jesti da beba bude zdrava, nije sad vrijeme za gladovanje" eto ne znam jel bi se smijala il plakala 

    imam i ja jednu takvu…..to joj je glavno pitanje od samog pocetka….imam feeling da jedva ceka da se udebljam i da budem kao lonica, pa ce joj valjda bit lakse…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    da Darija a ti si vidim isto napadnuta sto se tice vegetarijanstva. mene isto znaju maltretirati s tim kao joj hoce biti bebi nesto nije to zdravo, bla bla. mene je mama nosila 9 mj bez mesa i evo me vec 26 godina vegetarijanka i nis mi ne fali  pa ne bi sigurno s vlastitim djetetom riskirala da nisam sigurna da je to ok..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    curke preeedobro vas je citati…. ja bi mogla pisat o tome doslovce satima…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam bila semi-vegetarijanka prije prve trudnoće. Pa sam u trudnoći mogla sam meso neko vrijeme jesti, pa sam poslije bila prelijena forsirati i dalje (jer nisam za to da moja djeca budu vegetarijanci dok to ne mogu sami birati, a ni muž nije vegetarijanac pa mi se nije dalo izmišljati 2 različita ručka/večere), tak da sad čekam da me opet pukne vegeterijanstvo. Ali nisam neki silni mesojed, i dalje najviše lupam po voću i povrću.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    Lilica


    e ovo za debljinu sta ste pisale.. ja imam jednu frendicu koja me stalno ispituje koliko sam dobila kila i nikako joj nije jasno kako vec nemam +20. znate ono kad bas kuzite da je netko razocaran sto se niste pretvorili u slonicu. svaka njena poruka je slicna: "kako si ljube, jesi se zdebljala?"  i onda kaze "to ti nije dobro za bebu, moras jesti da beba bude zdrava, nije sad vrijeme za gladovanje" eto ne znam jel bi se smijala il plakala 
    imam i ja jednu takvu…..to joj je glavno pitanje od samog pocetka….imam feeling da jedva ceka da se udebljam i da budem kao lonica, pa ce joj valjda bit lakse…

    Da, da, imam i ja jednu takvu. Nije me vidjela nekh 3-4 tjedna, i kad smo se srele, kaže ona meni kako mi je samo trbuh narastao. Samo. Ja stala i ne znam što da joj kažem. Baš se žena razočarala.  Hihihihih.
    I baš je lijepo čitati vas sve…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Lilica


    da Darija a ti si vidim isto napadnuta sto se tice vegetarijanstva. mene isto znaju maltretirati s tim kao joj hoce biti bebi nesto nije to zdravo, bla bla. mene je mama nosila 9 mj bez mesa i evo me vec 26 godina vegetarijanka i nis mi ne fali  pa ne bi sigurno s vlastitim djetetom riskirala da nisam sigurna da je to ok..


    pa bas to! i mojoj necakinji nije nista,mala je zdrava ko` dren, a sestra i sogor vegetarijanci, i sve 5…

    Iskrica1347, moj dragi je slavonac, i nije vegetarijanac…. moram priznati da se on vise meni prilagodio sto se prehrane tice, tako da ja kuham samo vege…..ako se bas zazeli mesa, naravno da cu mu napraviti nesto takvo za klopu….a sad, koliko ce to biti fino i jestivo, ne znam
    zapravo, imam srece sto se toga tice, jer on uglavnom sebi napravi meso kad mu se bas jede, a ovo moje jede kao prilog….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.