Štitnjača i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    u pocetku mi je bio 2,14 sto nitko nista nije govorio da nije uredu,onda je skocilo na 5,47 pa me doktorica poslala endokrinologu i dali mi dozu od 25 i sad je zadnji put bio 2,79 i povecaju mi na 50. mislila sam da cu mozda nastavit samo pit ovu ko i do sad. 

    [lilypie.com]

  • Teaa1

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Da, kazem mora biti ispod dva…i mjenjat ce ti dozu dok se ne ustali moguce je da svaki mjesec imas druge rezultate tsh  tako ce ti povecavat ili smanjivat, meni su sad zadnje npr isto povecali na 125, tsh 3.30!  Neznam dali si vadila t3,t4? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Jesam da sve sam vadila.  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Ma po meni samo zamaraju. Nit sam imala kakvi problema prije nit sam osjetila sad. Sve uredu i samnom i bebom. U danasnje vrijeme malo pretjeruju sa svime. Bar ja tako mislim. 

    [lilypie.com]

  • Teaa1

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Moguce, ja sam imala velikih problema sa stitnjacom posto imam i hasimoto i znam sto mi je sve uzrokovala stitnjaca pa se nekako ne zelim igrat, ipak se beba razvija od nje, i koliko god mi nije drago da uzimam hormone nazalost nemam druge opcije, odnosno nebi bila hrabra igrat se s bilo kojom drugom opcijom! Tebi ce se vjerojatno nakon trudnoce vratiti sve u normalu! 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I ja imam problema sa stitnjacom prije trudnoce tako da se ne bih igrala s nicim… 
    Mom, vjerojatno ce ti se hormoni vratiti u normalu nakon poroda… Ali ja bih pila tablete.. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Curke moje, moram se uključiti u Vaš razgovor, imala sam 2 spontana i još uvijek nisam otkrila koji je bio uzrok, trenutno pohodim po pretragama, vadila sam krv i utvrđeno mi je da imam povišen TSH , moj rezultat je 4,68 , dok je gornja granica 4,2 , ovo nije neka velika razlika ali zanima me zna li netko da li i ta mala razlika odnosno povećanje može utjecati na trudnoću? Ovih dana idem raditi provjeru svih hormona štitnjače da vidimo je li tu problem.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Wanttobemom,navodno da moze utjecali, ali ja primam terapiju i prije trudnoce… U trudnoci svakih mj i pol idem na ambulantno lijecenje i vadim krv i pricam sa endokrinologicom.. navodno da u trudnici bi trebao tsh biti ispod 2.5. tj Tako je meni rekla doktorica dok su mi cure na forumu pisale kako su njima rekle da treba biti ispod 1.5 tsh.
    Da li ti je ustanovljen povisem tsh nakon spontanog, tijekom trudnoce, prije trudnoce??

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    P.s. u trudnoci mi se povisio tsh… Bio je 7 i nesto . 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I adekvatnom se terapijom smanjio…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.