Štitnjača i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Hvala 

  • dada1507

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav mame zanima me dali ima koja majka da je isla na porod sa usporenom stitnjacom kako je prosao dali je bilo komplikacija opasni po bebi trenutno sam na euthyrox 50mg zadnji nalaz je koma anti tjela su jako visoka kaze da se stitna susi jer je pod kronicnom upalom hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Trudna sam 26 tj do sad sam se udebljala nekih 7-8kg i tako variram stalno. Jel to uredu. Zadnje vrijeme se bas nesto nedebljam previse skuzila sam. Kao u pocetku kad sam dobila te kile. Jel moguce zbog tableta za stitnjacu sto pijem. Do sad niisam imala problema sa stitnjacom i na prvim nalazima mi je bila uredu.ali sad na zadnjem vadenju nalaza mi je bio malo povisen hormon stitnjace. Tako da sad skoro mjesec dana pijem terapiju. Dal se zato nedebljam puno.  I dal moja beba se razvija dobro unatoc tome ako ja nedobivam bas na kilazi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Momof2017, pa nisi dobila malo kg! Odnosno, 7-8kg u 26.tjedana nije loše… Meni je dr na prošlom pregledu (14.06.) rekao da bih još cca 6-7 kg trebala dobiti do kraja trudnoće (ne vezano za probleme sa štitnjačom). U 26 tjedana sam bila na +6kg… sada sam u 28.tjednu i mislim da sam na +8kg. Kad se brzo debljaš nije dobro… 
    Svakako kažu da je najidealnija težina od početka do kraja trudnoće 9-12 kg… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • supavlov

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok cure..
    Imam problema sa stitnjacom skoro vec 8 godina. 
    Trudnica sam sad 26 tj i tsh mi je bolji nego ikad..
    sada mi je bio 0,9 . Uz terapiju 4*100, 3*75..
    Od pocetka tridnoce mi je ista terapija, i tsh pada svaki put. Kontroliram se u vinogradskoj. Svakih mj dana. 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    supavlov

    Bok cure..
    Imam problema sa stitnjacom skoro vec 8 godina.
    Trudnica sam sad 26 tj i tsh mi je bolji nego ikad..
    sada mi je bio 0,9 . Uz terapiju 4*100, 3*75..
    Od pocetka tridnoce mi je ista terapija, i tsh pada svaki put. Kontroliram se u vinogradskoj. Svakih mj dana.


    Super! 
    Meni se svaki put spusti… Sada na zadnjem vađenju je tsh 0,58… Kaže da je to dobro! 
    Pijem 5 dana u tjednu 125 euthyrox, a 2 dana od 150… Do prije mjesec i pol sam pila terapiju od 125. Na početku trudnoće sam krenula sa 75 ili 100… Ne sjećam se sada. 
    A svakih mjesec i pol idem na pregled. SLijedeći pregled 21.08.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Nekako mi se cini kao da sam stala.sad sa.dobivanjem kilaze. Pa zato pitam jel beba onda dobro napreduje. Al vidit cemo sutra na pregledu kod doktorice sta ce reci. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Momof2017, koliko dugo imaš već istu kg?? 
    Kažu da je po tjednu idealno dobivati 0,5kg

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Koliki je normalni TSH
    Svatko mi drugacije prica. Bio mi je povisen te nakon mj dana uzimanja euthyroxa mi je spao ali oni su mi sad na proslom pregledu povecali dozu. Zasto ako je dobro spao i sve je uredu. 

    [lilypie.com]

  • Teaa1

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Za trudnocu je najbolje da je ispod 2! Koliki je tebi tsh?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.