Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

     Pozdrav svima, jako mi je žao zbog vaših iskustava, ja sam prije 25 dana imala spontani u 15. Tjednu, sve se samo ocistilo samo je mali dio vakuumskom aspiracijom, nakon toga sam krvarila 2 tjedna na nacin da pola dana nema apsolutno nista i navecer krvarim par sati i tako u krug. Otisla sam kod gin na pregled i rekla je da nema zaostataka i vidi samo malo krvi koja jos treba izaci, nakon toga sam krvarila jos 2-3 dana i onda 4 dana nista i okupala sam se u moru jer mi je gin rekla da mogu nakon sto stane krvarenje. Sad je krvarenje opet pocelo i 3 dana krvarim malo ali konstantno. Je li ima netko da mu toliko dugo traje krvarenje nakon spontanog?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Luc712

    Pozdrav svima,
    Ovo mi je prvi put da se javljam općenito na bilo koji forum.
    Danas sam imala ukop svojeg djeteta, pa sam mislila da bi mi možda dobro došlo da podijelim ovo užasno iskustvo.
    Naime, ja sam u 16 tjednu izgubila svoju bebicu, vidjela sam svoje mrtvo djete i doslovno se porodila na wcu.
    Kasnije sam imala kiretazu zbog dosta urasle posteljice.
    Sad sam na antibioticima i čekam nalaze mikrobiologije, ali hvala Bogu ne moram više biti u bolnici.

    Zanima me koliko ste dugo krvarile poslije ovakvih situacija?
    Osjećam se jako jadno, umorno, ne da mi se baš s nikim družit, ali vjerujem da će biti bolje. Koliko je vama trebalo da dođete sebi? Slika bebe mi je stalno u glavi…


    Hej 😥 jako mi je žao zbog tvog gubitka. Istu sam situaciju imala kao i ti, razumijem te… Ja sam krvarila 8 dana ali blago. Što se tiče toga kada će biti lakše i hoće li te slike nestati… Eh, iz svog iskustva ti kažem da slike ni nakon 5 mjeseci ne nestaju, ja svakodnevno imam flešbekove na određene situacije toga dana, a trudna sam i čekam svoju duginu bebicu. Lakše mi je u smislu da sam dobila razlog za ustat se ujutro i radovat se nekome, nisam više depresivna i ne plačem svaki dan za svojim sinom, iako ne prođe dan da ga se ne sjetim i ne pomolim za njega. Ne znam bi li drukčije bilo da nisam tako brzo opet ostala trudna.
    Sve u svemu, drži se i želim ti brz fizički oporavak ❤️ a srcu daj vremena da zacijeli…

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Danas sam procitala clanak u novinama, jedna javna licnost je izgubila bebu pre koju godinu i kaze stekla je neke strahove sa kojima se dan danas nosi… ja na primer vozim od kad sam punoletna i volim da vozim auto ali posle poslednjeg pobacaja cesto imam napade anksioznosti za volanom, shvatis da svakog casa moze nesto lose da se desi… vozim i dalje ali se ne upustam u dalje relacije iako to ranije nije bio problem… imate li vi tako nesto?

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Luc712

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala vam.

    Meni je danas 7 dana od pobacaja, krvarim i dalje, nije jako ali stane pa se ponovno pojavi.
    S tim da su mi danas krenuli nekakvi bolovi dolje, nisu strasni ali onako probadajuci na tren.
    Loza, ti si zatrudnila nakon koliko od pobacaja, meni su rekli da bi bilo dobro da se 3 menge ustale, pa tek onda…

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Evo me cure u bolnici, nakon nerve tablete sam počela krvarit i počelo je čišćenje, sad sam dobila drugu tabletu. Bila šal tražila za bolove pa kao dok nadaju doktora pa ovo pa ono, pa sam lijepo popila svoj ketonal. Sad je lakse. Onda su došli ddr da mogu dobiti za bolove, ja kažem ma me treba haha. Sad cekamo dalje. Nadam se da ce do večeri otići da mogu doma. 
    Šta su vam rekli nakon koliko  mozete na novu trudnocu?

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Luc712

    Hvala vam.

    Meni je danas 7 dana od pobacaja, krvarim i dalje, nije jako ali stane pa se ponovno pojavi.
    S tim da su mi danas krenuli nekakvi bolovi dolje, nisu strasni ali onako probadajuci na tren.
    Loza, ti si zatrudnila nakon koliko od pobacaja, meni su rekli da bi bilo dobro da se 3 menge ustale, pa tek onda…


     Prvo sam išla na kontrolu 20 dana nakon pobačaja, već tada su mi rekli da će mi uskoro biti ovulacija i da mi se sve vratilo u normalu, ali nek se javim opet sredinom sljedećeg ciklusa na kontrolu pa da vidimo jel stvarno sve ok. I bilo je sve ok, koristila sam lh trakice i ostala trudna odmah u tom prvom ciklusu. S tim da ovaj put nisam bila opterećena da se mora beba primiti, nego sam si postavila da ako je tijelo zaista spremno prihvatit će se, ako ne neće i dobro.

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Beban

    Danas sam procitala clanak u novinama, jedna javna licnost je izgubila bebu pre koju godinu i kaze stekla je neke strahove sa kojima se dan danas nosi… ja na primer vozim od kad sam punoletna i volim da vozim auto ali posle poslednjeg pobacaja cesto imam napade anksioznosti za volanom, shvatis da svakog casa moze nesto lose da se desi… vozim i dalje ali se ne upustam u dalje relacije iako to ranije nije bio problem… imate li vi tako nesto?


    Razumijem o čemu pričaš. Glupo zvuči znam, al ja sam duuuuugo nakon što sam opet ostala trudna imala fobiju ić u wc za veliku nuždu. Zato što tu večer kad sam prokrvarila me probudila nekakva bol za što sam mislila da samo moram u wc, ali dok sam došla u kupaonu shvatila sam da nije to u pitanju. Kažem, dosta dugo sam se bojala ići u wc i išla bi samo dok je muž doma, za svaki slučaj da možemo na hitnu ako se opet ono ponovo. Da se razumijemo, nije me držao za ruku ni ništa slično, al dovoljno mi je bilo da znam da je doma.

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    avama

    Evo me cure u bolnici, nakon nerve tablete sam počela krvarit i počelo je čišćenje, sad sam dobila drugu tabletu. Bila šal tražila za bolove pa kao dok nadaju doktora pa ovo pa ono, pa sam lijepo popila svoj ketonal. Sad je lakse. Onda su došli ddr da mogu dobiti za bolove, ja kažem ma me treba haha. Sad cekamo dalje. Nadam se da ce do večeri otići da mogu doma.
    Šta su vam rekli nakon koliko mozete na novu trudnocu?


    Joj, drži nam se 😥❤️ nek fizička bol prođe čim prije i da možeš doma… 
    Evo baš sam napisala u postu prije, ja sam bila u 16tt ksd sam izgubila bebicu i ostala sam trudna odmah nakon prve menstruacije, uz odobrenje ginekologa 

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Loza 💙😇

    Luc712

    Hvala vam.

    Meni je danas 7 dana od pobacaja, krvarim i dalje, nije jako ali stane pa se ponovno pojavi.
    S tim da su mi danas krenuli nekakvi bolovi dolje, nisu strasni ali onako probadajuci na tren.
    Loza, ti si zatrudnila nakon koliko od pobacaja, meni su rekli da bi bilo dobro da se 3 menge ustale, pa tek onda…

    Prvo sam išla na kontrolu 20 dana nakon pobačaja, već tada su mi rekli da će mi uskoro biti ovulacija i da mi se sve vratilo u normalu, ali nek se javim opet sredinom sljedećeg ciklusa na kontrolu pa da vidimo jel stvarno sve ok. I bilo je sve ok, koristila sam lh trakice i ostala trudna odmah u tom prvom ciklusu. S tim da ovaj put nisam bila opterećena da se mora beba primiti, nego sam si postavila da ako je tijelo zaista spremno prihvatit će se, ako ne neće i dobro.


    Jesi čekala prvu M prije pokušaja ili? 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Ella..

    Loza 💙😇

    Luc712

    Hvala vam.

    Meni je danas 7 dana od pobacaja, krvarim i dalje, nije jako ali stane pa se ponovno pojavi.
    S tim da su mi danas krenuli nekakvi bolovi dolje, nisu strasni ali onako probadajuci na tren.
    Loza, ti si zatrudnila nakon koliko od pobacaja, meni su rekli da bi bilo dobro da se 3 menge ustale, pa tek onda…

    Prvo sam išla na kontrolu 20 dana nakon pobačaja, već tada su mi rekli da će mi uskoro biti ovulacija i da mi se sve vratilo u normalu, ali nek se javim opet sredinom sljedećeg ciklusa na kontrolu pa da vidimo jel stvarno sve ok. I bilo je sve ok, koristila sam lh trakice i ostala trudna odmah u tom prvom ciklusu. S tim da ovaj put nisam bila opterećena da se mora beba primiti, nego sam si postavila da ako je tijelo zaista spremno prihvatit će se, ako ne neće i dobro.

    Jesi čekala prvu M prije pokušaja ili?


    Aha, sad sam pročitala zadnju objavu :)
    Meni je isto dr rekao da ne moram čekati, da možemo odmah ponovno pokušati,  ali ja sam zbog sebe čekala prvu M i sad evo koristim trakice i hvatam O :) 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.