Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Trudnice nase toliko sam sretna sta vas imamo ovdje, ulijevate veeeeliku nadu nama! pisite nam, kako se osjecate? Loza ako se ne varam uzimala si normabel,dal ga i dalje koristis? 
    Sta uzimate ako imate glavobolje? meni je to nesto uzasno, svaki 2/3 dan glavobolja..
    Koji su vam opcenito simptomi sada?

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure hvala na podršci! Znam da će boriti, već sam spremna  na to. Popodne me užasno bolio trbuh valjda od tablete. I najgore što imam melenog od 1g i 4mj, a još doji prije spavanja, a sad ga ne smijem dojiti zbog tablete, jedva sam ga uspavala, toliko je plakao uzas. 
    Sad sam na početku svega opet. Prvo dijete nas je napustio zbog leukemije, onda sam imala spontani (tad sam imala kiretazu), e onda sam jedva ostala trudna (trebalo je skoro 2g) I sad opet spontani. Nadam se samo da će sve proći brzo i kako treba!

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure znači od one prve tablete što sam jučer dobila se ne prokrvari? Mene baš bolio trbuh sinoć, ali nista

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Avama jako mi je strašno kroz što si sve prošla, pojma nisam imala da je to sve iza tebe 😥 nek vam Bog da snage za dalje i blagoslovi s još zdrave dječice ❤️🙏
    PiaBuu još uvijek pijem normabel navečer prije spavanja. Ja ne vidim nikakvu razliku u ničemu, al valjda odradi svoj posao koji bi trebao 😁 dobro sam inače, jučer me malo kriza neka uhvatila i nervoza, bez razloga naravno, ali u biti je sve super :)
    Gdje je kk?

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Loza hvala. Nadam se da ću to sutra nekako izdržati i da neće jako boljeti

  • Bubi..

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    avama

    Cure znači od one prve tablete što sam jučer dobila se ne prokrvari? Mene baš bolio trbuh sinoć, ali nista

    Meni su rekli da se zna i to dogoditi, sve je to individualno, a ovisi i kolika je bila trudnoća, isto kako se nekad očisti samo, tako i to. Kod mene je bio samo blago roskasti iscjedak od prve tablete i to je to.

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 305

    Prijavi adminu

    avama

    Cure znači od one prve tablete što sam jučer dobila se ne prokrvari? Mene baš bolio trbuh sinoć, ali nista


    Ja sam dobila samo jednu tabletu i od toga prokrvarila i ocistila se, nisu mi vise dali niti jednu. 
    Ali sam zavrsila u bolnici na infuziji, povracala i svasta nesta. 
    Meni je ta tableta pocela djelovat nakpn cca 24 sata, do tada nista onda me u noci, kad se opustis i smiris, probudila uzasna bol, uzas blago receno da sam povracala i morala na hitnu, a uz sve to sam imala i koronu. Ugl, jedna tableta je meni odradila sve. 
    Sretno ti. 🤍

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Avama, ne moras prokrvariti na prvoj tableti, individua je, netko prokrvari,netko ne… Ja nisam i prvi i drugi put, malo trbuh al nista strasno..  Sutra ces kada popijes drugu tabletu, ta prva ti zaustavlja hormone. Ne brini se, pisi nam i bit cemo uz tebe sutra, tu smo!
    Loza, do kada je u planu da pijes normabel, te koje si nalaze vadila kada si saznala za trudnocu? PS, ako imas glavobolju, sta pijes?

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    PiaBuu pijem dok mi gin ne kaže da prestanem 🤷 idem na pregled tek iza 1.8. 
    A kad sam ostala trudna sam radila kompletnu krvnu sliku, briseve, urinokulturu i urin, to je valjda to.
    Glavobolju imam ponekad, ne često, ali uglavnom nastojim ne popiti ništa. Malo odspavam i ako ne prođe onda popijem lekadol

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Luc712

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Ovo mi je prvi put da se javljam općenito na bilo koji forum.
    Danas sam imala ukop svojeg djeteta, pa sam mislila da bi mi možda dobro došlo da podijelim ovo užasno iskustvo.
    Naime, ja sam u 16 tjednu izgubila svoju bebicu, vidjela sam  svoje mrtvo djete i doslovno se porodila na wcu.
    Kasnije sam imala kiretazu zbog dosta urasle posteljice.
    Sad sam na antibioticima i čekam nalaze mikrobiologije, ali hvala Bogu ne moram više biti u bolnici.

    Zanima me koliko ste dugo krvarile poslije ovakvih situacija?
    Osjećam se jako jadno, umorno, ne da mi se baš s nikim družit, ali vjerujem da će biti bolje. Koliko je vama trebalo da dođete sebi? Slika bebe mi je stalno u glavi…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.