Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tina,
    A nisu te uspavali??
    Mene jesu, sva tri puta. Glavno da je sve to prošlo.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Tina2901


    Večer cure!
    Evo bila sam danas na kiretaži, očistili su me ali me jako boljelo. Dosta tih ostataka je bilo, jer je izašlo ipak puno krvi i bebinih ostataka..Ali, sve u svemu sad mi je lakše.. Pijem tablete za štitnjaču, al je dr. rekao da štitnjača neće puno smetati u trudnoći jer nije baš da mi je štitnjača nešto preloša, ali svejedno moram piti ljekove. Ostalo sve ok.

    Tina,zao mi je da si to morala proci!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    mono1111


    Tina,
    A nisu te uspavali??
    Mene jesu, sva tri puta. Glavno da je sve to prošlo.

    Ne, nisu me uspavali .. Bilo mi je stvarno bolno.. Dobro nije toliko bolno da sam vrištala, ali me uglavnom dosta boljelo.. Glavno da sam to prošla..

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Oslobodi Bože! Pa kako ne daju lokalnu anesteziju, pa ne živimo u srednjem vijeku… pa prilikom popravka zuba daju lokalnu, a di neće za ovo??? Majko mila…
    Svaka ti čast Tina…koji sadisti…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Crna35

    Crna35

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    i ja sam nazalost izgubila svog deckica u 15. tjednu trudnoce.Spontani je bio 25.09.Koma.
    Saznala sam da je bio decko tek kada mi stigao PHD nalaz.
    Prosla kiretazu u Petrovoj,na kontroli ostao mali dio od cca 16 mm.
    Nadam se da ce se ocistiti sa mengom i da necu morati ponoviti kiretazu.
    Eto prva trudnoca i nazalost ovako zavrsila.Svi nalazi uredni a i doktori na prvi spontani i ne gledaju bas lose.

    [lilypie.com]

  • Avatar SuncevTracak

    SuncevTracak

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Draga Crna35 jako mi je žao zbog tvog gubitka, drži se i samo hrabro naprijed

    [thebump.com]

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Crna35
    Draga,nemam riječi.. Drži se ,ti si hrabra ..Stvarno mi je žao.. Ali sada se naše bebice gore i skaču na nebu
    Stvarno se sve češće događaju spontani.. Grozno.. Ali najgore je kad je veća trudnoća jer se beba već dosta razvila.. Eto i ja u 18 .tjednu -curica
    Sjećam se da si bila i na proljetnim bebama 2017, pa se nisi duže javljala.. Jedna nam je ženska s foruma javila da je vidjela tvoj post na nekoj drugoj temi i da si nažalost imala spontani.. I nakon mog gubitka, možeš nam se pridružit proljetnim bebama 2017 bez obzira što nisi trudna i što si imala spontani.. Možeš bit s nama kad opet zatrudniš i pratiti s nama trudnoću.. Tako ću i ja.. Dođi k nama, ja i ti ćemo odbrojavati dane do prvog plusića s ostalim trudnicama.. Dobrodošla si.. Od srca ti želim da što zatrudniš ..Drži nam se.. I svakako, dođi k nama!

  • Ketrinka

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Čitam kako ste neke hrabre i imale po više spontanih i kiretaža—a  ja sam mislila da se meni to neće dogoditi,ali eto dvije i pol godine nakon prve ok trudnoće i poroda  dogodilo se u 8. tjednu krvarenje i nakon tjedan dana srce je stalo,no ja nisam mogla vjerovati pa sam još tri dana čekala , no uzalud, kiretaža je bila ružan dio , bolan ,ali podnošljiv jer sam imala predivnu sestru koja me doslovno držala za ruku…No, sad tri i pol mj poslije me strah …strah me i pregleda na koji trebam otići i strah me nove trudnoće..

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Crna35,
    Žao mi je :( Nadajmo se da ce iduci put biti sve ok :)

    Ketrinka,
    Žao mi je i radi tvog gubitka.

    Meni jedna stvar nije jasna !? U koju vi bolnicu idete da vas ne uspavaju kod kiretaže??
    Mislim ja bi izludila. Mene su sva tri puta uspavali, to se i podrazumijevalo.
    Zato ne kuzim.

    [lilypie.com]

  • Ketrinka

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ja sam išla u bolnicu u Sl. Brodu i na pitanje da li je moguće da me uspavaju odgovor je bio  mi to radimo po starinski..U Požegi je isto tako , moja sestra je htjela platiti jer ima nizak prag boli…opet, ovisi i o liječniku , bar ja mislim

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.