Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ventolin13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ja sam prvu trudnoću gubila u šestom tjednu. Meni je samo odjednom krenuo izljev i narednih šest sati je curilo. Ja bi osjetila potrebu da mi se piški, otišla na wc, curilo je par minuta i tako cijelu noć. Nije me bolilo jače od menstruacije . Nekoliko dana sam čekala da krene. Stepi se još malo krenuti će . Uvijek postoji šansa da ti malo ostane ali nadajmo se najboljem. Želim da se sto prije rjesis muke.

  • jel40

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hortensia i ja sam imala prodni spontani plod stao u 6tt i ges.vrevica je bila 3.45x3.00 plod je odmah izasao ali krvarenja obilnog nije bilo na pregledu nakon 4 dana nakon izlaska ploda gest.vrecica je jos bila tu dobila sam medikamente 3 popila odmah i nakon 38 sati vaginaletu ..reakcija onako nista strasno ni prejako sve skoro pa na dnevnom ..opet idem nakon 2 dana i gest. Se smanjila na 2.8 x1.0 cm i dobijam jos jednu vaginaletu i onda mi je samo u jednom mlazu na wc izalo nesto malo vece inace opet i dalje oskudno ciscenje…sutra mi je (nakon 8 dana) ultrazvuk i nadam se da je sve otislo…javim…

  • jel40

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Samo da se javim da je svemu dosao kraj i sad psihickci oporavak…bila sam na ultrazvuku sve je cisto sve je prirodno otislo ..na ljeto idemo dalje..puno hvala svima koji ste me hrabrili u mojim teskim momentima i bili uz mene …ljubim vas sve hvala vam jos jednom i puno srece svima …

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    jel40

    Samo da se javim da je svemu dosao kraj i sad psihickci oporavak…bila sam na ultrazvuku sve je cisto sve je prirodno otislo ..na ljeto idemo dalje..puno hvala svima koji ste me hrabrili u mojim teskim momentima i bili uz mene …ljubim vas sve hvala vam jos jednom i puno srece svima …


    Jel40 super da je sve dobro prošlo, koliko su ti rekli da pauziraš? Nadam se da se vidimo na nekoj lijepšoj temi uskoro🤞🤞

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • jel40

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Najmanje 3 menstruacije ali ja svakako ni ne planiram prije ljeta nista…nadam se i ja …puno hvala svima …

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    jel40

    Hortensia i ja sam imala prodni spontani plod stao u 6tt i ges.vrevica je bila 3.45x3.00 plod je odmah izasao ali krvarenja obilnog nije bilo na pregledu nakon 4 dana nakon izlaska ploda gest.vrecica je jos bila tu dobila sam medikamente 3 popila odmah i nakon 38 sati vaginaletu ..reakcija onako nista strasno ni prejako sve skoro pa na dnevnom ..opet idem nakon 2 dana i gest. Se smanjila na 2.8 x1.0 cm i dobijam jos jednu vaginaletu i onda mi je samo u jednom mlazu na wc izalo nesto malo vece inace opet i dalje oskudno ciscenje…sutra mi je (nakon 8 dana) ultrazvuk i nadam se da je sve otislo…javim…


    Jel kod mene nije jos uopce bio vidljiv plod ne znam da li ocekujem da nesto vidim…al mislim da ni gv nije izasla…samo par ugrusaka…dakle ipak se sve to vidi….ja sam se nekako nadala da mozda ja nisam skuzila ali nista kinkretno nisam vidila da je izaslo samo menga s pokojim ugruskom..

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Evo ako nekome koristi info…u 5 dana krvarenja kao menstrualnog s pokojim ugruskom otisla je vecina toga u 7 tjednu.Nisam vidila ni plod ni gv da je izasla i ufilmala sam da se nisam uspjela prirodno ocistiti ali kod ovako male trudnoce eto moze proci i ovako.Jos ce biti nesto krvarenja jer je endometrij5 mm ali beta sa 1700 u 5 dana pala na 46….ja sam recimo imala i menge duplo jace od ovog krvarenja pa sam ocekivala neke izljeve ali uglavnom ne mora biti puno toga.pozzz svima i nadam se da ce tema potonuti a mi se svi druskati po (jesenskim i ) zimskim bebama 2020…sretno!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ventolin13

    Zabrinuta puno ti hvala , trebati će mi sreća, fige i dobre misli. Čak su i doktori skeptični i govore ajde dan po dan. Bas mi je teško i strah ne jako. Kako ste vi cure to koje ste Vis puta bike trudne podnosile?


    Misli pozitivno i nemoj se zamarat previše, opuštena i u molitvi hrabro naprijed

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.. u iščekivanju sam prve menstruacije nakon pobacaja.. 23.12 je bio pobacaj, pa sad cekam da vidim kad ce doc vjestica.. kakva iskustva imate s prvim menstruacijama? Ja inace imam vrlo bolne menstruacije, pa me sad strah sta ce biti i inace mi simptomi pocinju barem tjedan dana ranije, zasad jos nista, bude valjda uskoro 🙄 cekam da dode i prode, da mogu obaviti briseve i onda ponovno u akciju nadam se ovog puta s boljim ishodom, a to zelim i svima vama ❤

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    flowers

    Pozdrav svima.. u iščekivanju sam prve menstruacije nakon pobacaja.. 23.12 je bio pobacaj, pa sad cekam da vidim kad ce doc vjestica.. kakva iskustva imate s prvim menstruacijama? Ja inace imam vrlo bolne menstruacije, pa me sad strah sta ce biti i inace mi simptomi pocinju barem tjedan dana ranije, zasad jos nista, bude valjda uskoro 🙄 cekam da dode i prode, da mogu obaviti briseve i onda ponovno u akciju nadam se ovog puta s boljim ishodom, a to zelim i svima vama ❤


    Ja sam se jako bojala a ispala je super. Krace trajala uz jako male bolove. Bila je jedino obilnija nego inace. Ne brini! Brzo ce doci i proci i onda nove pobjede :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.